Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Саша Иванов сказано:

але чистіша

Ех пасани)) якби ви бачили яка вода в районі села Маливе,це просто пісєц,без перебільшень 2,5метри видно дно ,а мож і три,як на Світязі,але ваапще для рибацюг ,то погано, риб зловити  в такі воді тяжко(запам'ятайте чим мутніша вода тим краще клює) і це не я придумав,а головля зловити у такій воді майже нереально,хоча я ловив)))  у ту минулу суботу ,треба закінути вудку на горох(я так ловлю) і тікати накуй від того берега на метрів 10-20.і багато кормити,але я не про те,вода реально за Хріниками і до Луцька сууупер чистюща!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

40 хвилин тому, kayot сказано:

Мав сьогодні 30-ть хвилин провести на ставочку в Теремно!

Боєць був сильний, хижак, круглий красень!!!

Дуже давно таких карасів не бачив!

 

 

Ля!!!! Макс розжуй,на що карась?на спін:blink:чув таке,але думав то казочка,піпєц,куди цей світ котиться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, yura-patriot сказал:

Ля!!!! Макс розжуй,на що карась?

Шматочок лакіджоновського балістіка плюс 1,5 голова.

Клювака було дууууууже потужна.....десь хвилинку погуляв його перед бережком, потім войлоком по травичці підтянув.

Дуже потужний красень, він виборов право на життя!!!!

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, kayot сказано:

Шматочок лакіджоновського балістіка плюс 1,5 голова.

Клювака було дууууууже потужна.....десь хвилинку погуляв його перед бережком, потім войлоком по травичці підтянув.

Дуже потужний красень, він виборов право на життя!!!!

it 's incredible )))) кароч афігєть. А я дядьку теж не "відпочивав"!,а був у Малеве,троха набомбив густьорок,але батько такого гарного линка злапав,капєц,а брат невеличкого сазанчика,кароч Стирь то саме краще і цікавіше))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.09.2016 at 00:07, kayot сказано:

Шматочок лакіджоновського балістіка плюс 1,5 голова.

Клювака було дууууууже потужна.....десь хвилинку погуляв його перед бережком, потім войлоком по травичці підтянув.

Дуже потужний красень, він виборов право на життя!!!!

А на яку палку? Флюр вязав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, EleKtrik сказал:

А на яку палку? Флюр вязав? 

Блю бордік до 5 гр.

Замість флюріка 0.11 лєска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

крапку десь надибав шаленну - респект

Крапки нема, там 1, там 2, просто знаю що він хоче)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dars сказал:

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так же по фотках видно, що то Стир;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Selbeor сказано:

Так же по фотках видно, що то Стир;)

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так, Стир. Але така точка не проходила. Правила мають бути одні для всіх! Не я це придумав....!!! І дискусій по цьому було багато, що навіть ті люди які писали кожен тиждень звіти- зараз пишуть один раз в місяць( інколи).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dars сказано:

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так, Стир. Але така точка не проходила. Правила мають бути одні для всіх! Не я це придумав....!!! І дискусій по цьому було багато, що навіть ті люди які писали кожен тиждень звіти- зараз пишуть один раз в місяць( інколи).

Третє дерево за 6 поворотом якщо рахувати від Ковельського моста - так нормально буде? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dars сказано:

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так, Стир. Але така точка не проходила. Правила мають бути одні для всіх! Не я це придумав....!!! І дискусій по цьому було багато, що навіть ті люди які писали кожен тиждень звіти- зараз пишуть один раз в місяць( інколи).

Третє дерево за 6 поворотом якщо рахувати від Ковельського моста - так нормально буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Selbeor сказано:

Так же по фотках видно, що то Стир;)

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так, Стир. Але така точка не проходила. Правила мають бути одні для всіх! Не я це придумав....!!! І дискусій по цьому було багато, що навіть ті люди які писали кожен тиждень звіти- зараз пишуть один раз в місяць( інколи).

В Україні як в Україні, обраним можна все!!! А простий народ страждає. Мені чужі точки нафіг не треба, просто діло в принципа.

 А за третім деревом- там очерет і все в нормі. Дискусію закінчено.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось буде витрачати час шукати нормальні місця, а хтось буде просто по точках проходити....

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки знаю то писалося *без вказання місця лову*, так що *Стир* цілком підходе,ну то таке

Мля, хотів ще сьогоднішніх горбачиків викласти, залишу в своїй колекції:0013:) Був на нових місцях, відловився гарно

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Dars сказал:

Пункт 4.1 говорить що фото без здачі точки викидати заборонено! Чи це для простих смертних....????!!!!

Так, Стир. Але така точка не проходила. Правила мають бути одні для всіх! Не я це придумав....!!! І дискусій по цьому було багато, що навіть ті люди які писали кожен тиждень звіти- зараз пишуть один раз в місяць( інколи).

В Україні як в Україні, обраним можна все!!! А простий народ страждає. Мені чужі точки нафіг не треба, просто діло в принципа.

 А за третім деревом- там очерет і все в нормі. Дискусію закінчено.

все вірно кажете, але  річка то не ставок, тяжче точніше вказати місце, тому назви річки і населеного пункту (району міста) біля якого зловлено, достатньо. Але це таки треба вказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Саша Иванов сказал:

Наскільки знаю то писалося *без вказання місця лову*, так що *Стир* цілком підходе,ну то таке

Мля, хотів ще сьогоднішніх горбачиків викласти, залишу в своїй колекції:0013:) Був на нових місцях, відловився гарно

нуууу виклааааадиииии, нууууу будь лааааааааааааааскааааааааааа, як же без твоїх горбааааачиків засинаааааатиииииииии

14163235733088.gif

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорногузка! Новостав!

Цікава рибалочка видалась....

Білий катафанич нас переслідував поки не дали йому ТРОФЕЙ!!!!!!!!!!

Фото-2686.jpg

Фото-2682.jpg

Фото-2683.jpg

Фото-2685.jpg

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...