Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

випусти улов і через рік знов Млинів буде - ТОЙ, все геніальне - в простих речах

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 2 тижня потому...

Апну тему.

Хоча судячи з останніх постів про Стир і Хріни звіти будуть не втішні. Води напевно не має усюди.

 Але хочу на якись платник по рибці карпо-расиків. Які поради? Можливо хтось кудись да виїзджав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну тему.

Хоча судячи з останніх постів про Стир і Хріни звіти будуть не втішні. Води напевно не має усюди.

 Але хочу на якись платник по рибці карпо-расиків. Які поради? Можливо хтось кудись да виїзджав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Хрінниках, а на Стиру біля міста досить непогана рибка клює

 

00Okv119s74.jpg

9x4wLzkUyhY.jpg

oC_13oNVD1s.jpg

ZwQGVRE7s-Q.jpg

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- це не мої улови, я вже давно своїх рибів не фотографую

2- спіннінг 1, бюджетний, лагуна 3-14 ростом 2.10. Є ще один, 10-30 но не користуюсь ним уже років 3.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів полосатий брати сьогодні. Навіть на 250 грам жодного не витяг, минулого разу було значно цікавіше. 

 

Показать содержимое  

IMG_3189.JPGIMG_3190.JPGIMG_3193.JPGIMG_3191.JPGIMG_3196.JPGIMG_3192.JPGIMG_3195.JPG

Hide  
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я в Коршеві на розвідці декілька годин, парочку лящів і карасів гарних взяв. В принципі задоволений рибалкою, поїду ще.

WP_20160902_21_59_17_Pro (2).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте хлопаки, що ляпаю у цю тему,але не можу стриматися.Все!!! мої стандарти про смак карася вщент розрушенні,карась зловлений на стирю в 1000 разів смачніший за будь який карась зловлений на штучних водоймах,думаю я вам америку не відкрив,я сам дуже великій любитель карася і не думав що може бути така реально велика різниця,ДА!!! різниця дуже велика у смаку.

PS:я люблю пару водойм біля Луцька(50км)з карасяками,але то все-не то!,тепер здається,краще два карася на Стирю ніж два кіло наприклад у Боголюбах і справа не у грошах.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot  підтримую, тому що сам вже давно переконався в цьому, коли в основному тільки на стиру і рибачив.

 

 

далі про звіти, фото викладу пізніше, так як, щось з компом не можу відкрити жодної папки.

був з неділі на понеділок на тому ставку "сам не знаю де, десь за Локачами")) ну Ви зрозуміли, да?, хто за звітами слідкує.))

в улові карась і одна плотвичка, кількість 21 шт, вага 8,4кг.

найбільший заважив 950г., найменший 200г. і плотва десь на лодошку.

клювало хвилями, звечора і вранці. і смаки мінялися, то кукуруза, то опариш, то черв’як.

найбільші 5шт 800-900 грамові взяли на горох, зловив на флет з клубнічкою. все інше на убійцу.

карп промовчав, але сторож казав що хлопці перед нами, ми з ними розминулися,

які стояли на "нашому" місці взяли чотири штуки, найбільший на вісім здається.

і щуку хтось підняв на шість, в брата на червяк взяла така десь до двух, не досунув до підсака обрізала.

казали там її не багато, але є.

ще поїду, тільки з погодою потрібно вгадати.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботня ранкова рибалка на р. Стир в районі Мстишина.

Риба була малоактивною і дрібною незважаючи на досить великі приманки.

Фото0930.jpg

Фото0927.jpg

Фото0926.jpg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стирь, район села Малеве і знову проводка,майже не клювало,свою рибу не фоткав,бо думаю не цікаво,десь з десяток плотвичок  з густерками,а от баті рибу я не стримався і сфоткав,бо карасюки класні,найбільший пів кіло!!!,ну непогано так натрапив і як у мене минулого разу всі карасі і все інше на пшеницю.

 

IMG_0452.JPG

IMG_0456.JPG

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менший 295, більший 574 гр, загальна вага 2 кг. Ось такі кабанчики проклюнули на Стиру. Брало геть погано. 

Рип )))  

IMG_3213.JPGIMG_3214.JPGIMG_3215.JPGIMG_3212.JPG

Hide  
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабани!!!!!

Підскажіть, будь ласка, що з водою на річці? Висота і прозорість?

Дякую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

 багато слизу

 Ловив за очисними? бо слизу багато тіко там,вродь))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...