Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

В 07.11.2016 at 09:31, SergLutsk сказал:

зрозуміло як є місця та можливість до них добратись то погляд на рибалку такий як у Вас. моделюємо: приїхав на войдойму на плотву, певні причини і вона не клює, а уклейка на манку дуріє, можна зібрати, ну ми є на природу не тільки за рибою вибираємось? година часу і кіло два уклеки, можна навіть не чистити, в дрібному садку виполоскати луску і на таранку, анчоуси до пивка зачотні. а взимку гора дрібного окуня в гаражі біля буржуйки з колегами? потринділи подлубати?

море рибаків у місті у яких нема авто і можливостей впасти на хвіст комусь, от і відводить душу кожен по своєму

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

53 хвилин тому, Bichunya сказано:

година часу і кіло два уклеки?? .А згодом плачемо , що в річці чи в ставку риби немає!!:unsure:А воно треба, два кіло верховодки??

Я вибачаюсь, но норма вилову 3 кг на річках. І зверну Вашу увагу, що уклейка не є зникаючим видом риби. Як наприклад деякі бордівці навіть Марену ловлять і хизуються, хоча вона наскільки знаю в Червоній книзі.

 

Немає риби це не через 2 кг уклєйкі, а через сіті, електровудки та підводних мисливців, які вибивають найбільш продуктивне поголівья риби.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді в природі пов"язане все. Немає браконьєрів з сітками, електриків та ненажерливих підводників - риба буде, як тільки з"являються (особливо останніх два) - водойма порожніє. А докоряти комусь за два кілограми верховодки не варто.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, дійсно харош базар розводити! Є відповідна тема, там і можна поговорити про уклєйку, браків і все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варуна виявилась хітом другої половини жовтня і першої частини листопада.

Ні разу не починав нею рибалки, але завжди приходилось нею закінчувати, бо на інші приманки зубаста дуже слабенько реагувала.

Вчора вона себе проявила навіть на міляках в Крупі. Просто прийшлося суттєво задирати кінець спінінга вверх щоб не чіпляти траву:

Показать содержимое  

2016-11-12 14.25.05.jpg

2016-11-12 14.39.31.jpg

2016-11-12 15.41.41.jpg

Hide  

Якби не говорив по телефону з піджатим до вуха плечем під час твіча, то швидше всього витягнув би на берег ще дві. А так - заробив два сходи.

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Віталій СК сказал:

Сьогоднішній екстримальний зимовий спінінг в Млинові:

:smile-zachot:

І ще мене моя дружина називає хворим на голову:0016:

Цікаво, там сьогодні багато таких як ти було?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Саша Иванов , в човні один, а на березі бачив ще двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Сьогоднішній екстримальний зимовий спінінг в Млинові

мужик!

1 час назад, Саша Иванов сказал:

Цікаво, там сьогодні багато таких як ти було?)

знайомий їздив, той шо зі мною був, каже 3+кг окуня привіз, так шо людей на березі хватало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Polehan сказал:

знайомий їздив, той шо зі мною був, каже 3+кг окуня привіз, так шо людей на березі хватало)

Знайомий на річці ловив чи вдсх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Саша Иванов сказал:

:smile-zachot:

І ще мене моя дружина називає хворим на голову:0016:

Цікаво, там сьогодні багато таких як ти було?)

також сьогодні вибирався але за 2 годині нікого не бачив, та і обзор там не дуже хороший був сьогодні. Довго вагався, 3 рази до берега ходив і таки наважився. На підйом то я легкий але от тещі з дружиною пояснити, що я адекватний важче)))

 

Вчора лодка після дощів по вінця повна води, а сьогодні снігу....

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з 16 до 17:30, пресований ставок в районі Олики. Один окунь, паравоз і зламаний гачок.

Фото1005.jpg

Фото1004.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви хлопці екстремали, в таку погоду спінігувати..... вітер же піпец який був вчора. Ну у Такера хоч поперло, результат виправдав мерзлоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Ну ви хлопці екстремали, в таку погоду спінігувати..... вітер же піпец який був вчора. 

Вітер був лише на руку. пришвартовуєшся десь у затишку, вітер поривчастий, то в одну сторону  подує то в іншу...куди дує туди і закидаєш. якщо тепло одягтися то зовсім не холодно, сніжок на тобі не розтає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми вчора були. ловили з берега. повний нуль. рівень води піднявся мінімум на 30см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відвідали сьогодні Хрінники 

ну так, можна було б і краще.

щучка на асуру і пішла підростати, та чотири окунці на ріджа 70.

 

 

20161120_095711.jpg

20161120_143854.jpg

20161120_143918.jpg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Polehan , сьогодні зранку теж було слабо, 70% риби зловив після 14 години. В тих окунів, що забрав на уху, шлунки пусті у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і своїх 5коп. Був в Липі. Рівень води піднявся напевно до 1метра, всі точки затопило, що колись працювали. Воби не достають до риби. Два окушка в лодоньку на желізко. Ще дві лодки місцевих плавало - повний нуль. Фото не робив бо не було що.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спєцом перся ще вчора але як вияснилось Іква покрита льодом, пробивався метрів з 70 до кусочка води, зламав довге весло наполовину, покоцав його і лодку. Троха покидав і почав пробиватись назад. Вирішив,що якщо така справа то проламаю площадку на завтра на пару кпужків, для цього ж на ніч поставив малодіагональний телевізор бо по всьому Луцьку живця не було.

До ранку все ростало і телевізора я не знайшов,обплавав все.  почав кидати, і що ви думаєте? 15 хвилин і результат не заставив чекати- зламав один із спінінгів.  через дві годинки потєря потєрь-обрив і мій любімий воблєрок свалив разом і титановим поводком. шукав довго-довго і не знайшов:angry:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...