Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Перші 2 дні  - відкривалися, і в цитаті з фоткою моєю теж, потім перестали, і в профілі, де зразу були, з часом теж зникли. Мусив додати ще раз (Коршів, 10.07.2016).

P_20160710_132706.jpg

P_20160710_141510.jpg

P_20160710_162334.jpg

P_20160710_175737.jpg

P_20160710_183735.jpg

P_20160710_183820.jpg

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 часа назад, EleKtrik сказал:

Кхм,  я таку рибу відпускаю:ohmy:

таких розмірів щупакабрика теж рука не піднялася би заграбастати. давайте дружно вірити що заглотнув глибоко та пошкодися. а от окунця треба малого проріджувати, а то розвилось занадто вже багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, maxman27 сказал:

таких розмірів щупакабрика теж рука не піднялася

дуже хтів таранки саме з такого карандаша, я їх ловлю 3шт в рік. А окунь..ну хз, спочатку брав все, а вже як кльов пішов то випускати пізно було

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, pasha717 сказал:

красава, завтра млинів буде гудіти)

говорили з мужичком шо лодку нам здав, каже шо там кожну неділю і суботу нема де випливти стільки лодок. так шо навряд я якось змінив ситуацію)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, kolialutsk said:

Привітне. 

15.07

Бойлова оснастка, на горох. Прикорм - теж горох.

 

EOAan6_Xg_Vo.jpg

Qu7_Vf_GZOP4.jpg

Yp_Q_Yyt_G45s.jpg
 

 

А от я просидів вчора в привітному цілий вечір, ніч і ранок то навіть і клювання не побачив :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, stal1n сказал:

 

А от я просидів вчора в привітному цілий вечір, ніч і ранок то навіть і клювання не побачив :( 

 

теж їздив
два раза , на ніч день ніч 
плотви тільки насмикав
кажуть і місцеві рідко що там можна вловити.
риба є але хитра чи то навчана, особисто для себе закрив цей став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, borgir сказал:

Це про Привітне Локачинського району? Чи про Рівненське?

Думаю Рівненське, бо пан stal1n  не так давно публікував звіт з тих країв. Як що уважно слідкувати за перебігом рибалок то можна передбачати навіть хто куда поїде. Млинів не в щот. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я був селі Привітне, Млинівсього району, Рівненської області... Зазвичай там рибалять волинські рибалки, рівнененських майже не буває.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всього в Привітному був 3 рази, на фото 1-ша рибалка (їздили на ніч з 20 до 8 ранку) вона була найбільш вдала. Майже всі карасі виловлені на кукурузу, 2 чи 3 на червяк. І один найільший - дві горошини на волос (я такого карася ще ніколи не бачив, на фото його нема, бо взяв в самому кінці). Друга рибалка тільки 3 карасі (також ніч з 20 до 7). Ну і третя взагалі нічого в мене не клювало, тільки коли вже збирався взяв короп на 4,900 (метод 4 кукурузини). Мені Привітне дуже подобається саме розміром риби яка там бере, головне відсіяти плотву (це зазвичай здійснюється нічною риболовлею). Але став справді дуже важкий. Треба ключ ще підбирати.

2016617072826.jpg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то Буратіно прошений, чи то Тортіла не всім дає. :).  Я про удачу. Самому хочеться, аж колеться там порибалити. Но не як случай той не виходить. Бля.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибка там є але.... був дві неділі тому, один раз на ніч з колегами, будній день, бо місцеві кажуть що водичкою рулять на вихідних. на березі уже сиділо пару рибаків, улов у них 0,00. розклались - на трьох 13 вудочок. жодної покльовки з вечора до обіду, під ранок вийняток клюнув карпик біля кіля, затягнув в корчі, колега сказав шо ну його нафіг, не полізу, заставили ))) ось весь улов. наживка: хробак, опариш, горох, кукурудза, кукі. ловили і на вертольоти і на смоктухи, метод, вбивця карася, волос. запливав човном подалі та закормлював і туди ж клав снасті. будижнік по якому заїжджали окрема тема для розповіді, через Радянське не ризикнули. відверто замаленький ставочок щоб знову туди пертись, є достойна альтернатива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, VaLeRa сказано:

Впевнений, що багато хто мене не зрозуміє.... але

Як можна не зрозуміти такий шикарний відпочинок:), просто супер,а берег то який я балдєю,класно всьо і відірвався і відпочив,ще після цього всього  мав чим посмакувати,ммм...що ще треба.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарна рибалка. Хочу з дітьми виїхати, так би мовити привіт до гарного хоббі. Я правельно зрозумів Карпа випускаємо, а інше все забераємо.? На що було зловлено Карпа і амура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так - карпа випускати обовязково, навіщо в самого себе красти задоволення зловити рибку наступного разу :).

Один амур взяв на горох, інший на кукурудзу на бойловій (волосяній) оснастці. Карпи брали ще й на макушатнік, одного взяв на бойла - теж перший раз в житті :)

Там 90% рибаків приїздить з дружинами та дітьми. Навіть пляж є огороджений :). Жінка моя вже теж планує наступного разу приєднатись до такого відпочинку.

Тільки якщо їхати вдень, то вибирай по погоді, щоб не було сильної спеки - бо то буде не відпочинок, а мука на такій жарі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи фото з недільного фестивалю "Спінінг на р. Стир" у с. Малево.

Flickr - https://www.flickr.com/photos/agentsmith13/albums/72157668953686114/with/28466532290/

ex.ua - http://www.ex.ua/103242016

 

DSC_0002

 

DSC_0018

 

DSC_0036

 

DSC_0030

 

panorama1

 

DSC_0079

 

DSC_0092

 

Panorama2

 

panorama3

 

DSC_0135

 

DSC_0355

'

DSC_0361

 

DSC_0366

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...