Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

11 час назад, i-box09 сказал:

Це Млинівський район? Яка плата за рибалку?

В 05.10.2015 at 11:30, Antiphase сказал:

69, Ставище Млинівського р-н, ? км, 80, 80, короп, карась, човен-?, резинка-?, мапа , -?- , 0

 

А якшо точніше 30 пів дня, день 50 а сутки 80. Невже вашко подивитись по інших темах. і не засирати теми. або накрайняк спитайте в ПЛ. Думаєте вам відкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мда.......мужикі: "Десь не далеко", Десь там","Пиши в приват","Секретна водойма","Просили не говорити","Самі шукайте".....  тема перетворилася в дно!!! нижче плінтуса,супер нецікава((( .

PS: я був у Коршеві,пасани! емоцій багато,і ваще є що написати,але не буду принципово! тема спротивилася(((

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

Мда.......мужикі: "Десь не далеко", Десь там","Пиши в приват","Секретна водойма","Просили не говорити","Самі шукайте".....  тема перетворилася в дно!!! нижче плінтуса,супер нецікава((( .

PS: я був у Коршеві,пасани! емоцій багато,і ваще є що написати,але не буду принципово! тема спротивилися(((

Юрчи, ти якісь збентеженознервований. Пиши в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Мда.......мужикі: "Десь не далеко", Десь там","Пиши в приват","Секретна водойма","Просили не говорити","Самі шукайте".....  тема перетворилася в дно!!! нижче плінтуса,супер нецікава((( .

PS: я був у Коршеві,пасани! емоцій багато,і ваще є що написати,але не буду принципово! тема спротивилася(((

Результати ЄВРО не дають спокою, чи карп на 20 кг з садка втік? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, kayot сказано:

Юрчи, ти якісь збентеженознервований. Пиши в приват.

Да ні, нічого я не збентеженознервований, я ахуєноздивованознервований від фотозвітів з рибалки останнім часом,ні поваги,ні відчуття коректності, я б ніколи не постив з підходом десь там  я не знаю,або я знаю а ви шукайте,або я напишу тільки давайте в приват, я ушокє,немає слів я і не хочу знати з таким підходом де хто ловить,бо як "тіпа"говорять тож головне не риба,ага,кому головне не риба,а відпочинок,то діляться,або не пишуть взагалі. ІМХО.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, veter сказано:

Результати ЄВРО не дають спокою, чи карп на 20 кг з садка втік? :D

Ой,я вже забув про те Євро,я вже про суперкубок України думаю Київ-Шахта)) нє, нічого не втікло,зловив карпіка десь біля кіля і пару карасиків,загалом все сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то мені риби не жалко, коли ловлять  її на 10вудок, 30донок, 1спінінг 2якора і це все на одного риболова... Але пости читають і не тільки такі рибаки, але і ЕЛЕКТРИКИ, і ЗАГОТІВЕЛЬНИКИ ДАЙВЕРА!!! Що саме обідно такі люди думають навіть не про своїх нащадків, які рибу будуть шукати можливо тільки в гуглі,а про своє я!!! І інколи вони користуються нашими постами. Є особистий досвід. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dars сказал:

І інколи вони користуються нашими постами. Є особистий досвід.

Ну значить повидаляти всі теми з описами ставків й фотографіями улова на них? Ну а як ? Який тоді вихід ? Чи може в людини на лобі написано, що він браконьєр й коли пишуть, що місце вилову скажуть в приват, то браконьєр в приват не напише чи зразу буде видно, що то браконьєр написав ? Ну цирк, реально, що в вас люди в гооловах ? Є тільки один спосіб вберегти рибний ставок - нікому про нього не розказувати й ніде не світити й ніяк не інакше. А якщо ви вже вирішили таки похвалитися й таки привідкрити (в приват чи ще як) таємницю ставка, то вже кажіть таки всім, бо народна мудрість говорить - коли щось знає одна людина - це таємниця, коли дві - це напівтаємниця, а коли три - то вже далеко не таємниця. А всі чомусь хочуть *на пол шишечкі* й чомусь думають, що самі хитрі, а навколо всі дурні

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю тему можна обговорювати довго і нудно. Найкращий спосіб знати клює чи ні-це брати вудки і іти на водойму. Настирливому обов'язково буде щастя. Як приклад пан Kayot. Бере спін і вперед по кущах. А не сидіти в соц мережі 23год/доб і раз на місяць (в кращому випадку) взяти вудку і посидіти на водоймі 2години і казати не клює. А перед тим  читати що на тому місці було зловлено ах..ну рибу. Особисто я стараюсь не  їхати туди де хтось щось толкове зловив. Бо знаю мою рибу ніхто не хоче крім мене.

Про платники окрема мова. Там їм пірнати не дадуть з гарпуном...  І взагалі я сприймаю платні водойми це як перший крок до резинової жінки.

А мені приємно коли хтось висвітлює свої пригоди на форумі. Я порівнюю де я був в цей час, чим ловив, що робили інші а що робив я. Роблю з того висновок, і на наступній рибалці стараюсь визначитись, або вдосконалитись. Для цього і потрібні форуми, чи не так? 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, yura-patriot сказано:

Мда.......мужикі: "Десь не далеко", Десь там","Пиши в приват","Секретна водойма","Просили не говорити","Самі шукайте"..... 

 

нє, ну тут ти/Ви не прав, ніхто з нас хто їхав, не знав куди їхати, зустріли дідуся по дорозі, він нас завіз, а ми його потім додому підвезли.

якщо цікаво можу розказати дорогу, але потрібно спитати.

і дійсно, якщо всі будуть такі принципові як ти/Ви, то тут робити не буде що.

 

значить дорога,

за локачами траса на горохів, десь орієнтовно 1-2 км з лівої сторони буде ферма, повертати на ліво, і через ферму, через поле виїжджаєте до водойми, краще за дня їхати. якщо я не помиляюсь, і з підказок Грекуса то це тут 50.707832, 24.684101

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2016 at 18:59, pasha717 сказал:

зробив я сьогодні собі рибалку, а рибалка мені свято.

поїхав з ночівлею, зразу кажу незнаю куда, десь недалеко за локачами

водойма мені сподобалась,

 

Коршів ніби не в тій стороні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так парні, перший раз цитування разом з фонками, попередження, другий раз, 3 дні РО й так далі. Бо ви же реально задовбали зі своїм оверквотінгом, плюс ще й дублюєтся все. Ну й якщо хто не помітив, то :

 

Додаток до правил форуму "Рибалка".

 

IV.1   Забороняється викладувати фото улову без указання місця вилову

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pasha717 сказано:

 

нє, ну тут ти/Ви не прав, ніхто з нас хто їхав, не знав куди їхати, зустріли дідуся по дорозі, він нас завіз, а ми його потім додому підвезли.

якщо цікаво можу розказати дорогу, але потрібно спитати.

 

Да, може і не правий, я не про про тебе конкретно(давай на ти) я у загальному  про тему писав. Паша, не ображайся на мене, от я  чесно ні на кого не ображаюся,хочете пишіть що, де,як і по чому ,а можете і ні,справа кожного, просто стало тупо і не цікаво.

 

1 година тому, pasha717 сказано:

і дійсно, якщо всі будуть такі принципові як ти/Ви, то тут робити не буде що.

 

да тут вже майже немає що робити, а моя нещасна принциповість то ніщо в порівнянні з постами "обо всем и ни о чем".

 

 

 Звісно, саме краще і прикольно їздити по різним водоймам,шукати,лазити,пробувати,знаходити і ловити і балдіти)) а не начитуватися байок в неті і в рожевих окулярах як дурний летіти на рибалку бо десь там бачив фоткі що там наловили піз..... я ніколи не роблю якісь серйозні висновкі про рибні місця,водойми не бувши там як мінімум 3 рази,і то ще мало думаю.А ось читати про рибалку я люблю,де і хто що злапав і був, навіть тріши  заздрю пацикам які їздять,нє, не так які мають змогу їздити і щось ловлять ,а потім ще і не жаліють свого часу на написання пару слів тут на форумі,да ще коли і фоточки з водойм ммм.... красота! АЛЕ коли плять все так гано і прикольно написано,а саме цікаве де! немає( ну всерівно туди не поїду 90%) то блін якось не культурно шолі.

PS: кароч то таке, щойно знайомий нарозказував байок про Колодежі там де безплатно,і карасі по пів кіля і плотва хороша,всьо треба їхати:)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, хлопаки. Кожен раз, коли викладаємо звіти з хвотокарточками і не хочем палити точку пишемо - місце ловлі р. Стир )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Значить так, хлопаки. Кожен раз, коли викладаємо звіти з хвотокарточками і не хочем палити точку пишемо - місце ловлі р. Стир )))

взагалі не викладати фото без місця вилову, будемо дотримуватись правил)))

я дотримуюсь своєї позиції, платники нема чого приховувати.

це наша натура така, українська,  ну нє щоб розказати туди можна їхати а туди ні, людина гроші за це платить,

ато ж ні, не скажу, або напишу що р.Стир.

 

 

18 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Паша, не ображайся на мене

 

БЕЗ ОБРАЗ.:_26:

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

PS: кароч то таке, щойно знайомий нарозказував байок про Колодежі там де безплатно,і карасі по пів кіля і плотва хороша,всьо треба їхати

знайомого не Вася звати часом ? Бо мені один про плотву теж говорив :) Теж мислю туди податись, якщо нічого не завадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

знайомого не Вася звати часом ? Бо мені один про плотву теж говорив :) Теж мислю туди податись, якщо нічого не завадить

Нє,не Василь,Микола дядько старший,не брехло,він любить по безкоштовним їздити,був у минулу суботу чи неділю(не важно) злапав одного десь на пів кіля точно,а два чи то ще три трішкі меньші(на пружинкі якісь) не вбивці,чого так мало штук,бо не міг добре закидати,хтось там перед ним чи то з боку( я не зрозумів) кароч заху..ив аж вісім донок і він його чіпляв і конфліктував, то каже що перестав далеко кидати і тому він так думає мало злапав,але на поплавок на опариша і пшеницю клювала гарна плотва,то трішки її зловив.Ну вродь правда,бо повторюся він не брехло,вродь)) сам я там не був років з десять,думаю скочу,але певно спочатку ще раз  в Коршів зганяю,був у ту суботу, то кльову майже не було,але я десь 1.5-2 кг.зловив,ну карпік десь біля кіля був, і пару карасиків десь сім штучок, а одні мужики карпа хорошого зловили ну десь здалеку я бачив і думаю 4-5кг. ну і всі на ставку карасиків ловили,рідко,але клювало, хазяїн говорив що то не кльов взагалі,бо буде дощ,а перед чи в день коли дощ у нього на ставку слабо клює,і дійсно десь в 11год пішов дощ і майже не клювало.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

знайомого не Вася звати часом ? Бо мені один про плотву теж говорив :) Теж мислю туди податись, якщо нічого не завадить

Був особисто два тижні тому з ночівлею.З 5 ранку небуло відбою від плотви і верховодкі, але величина дещо перебільшена. Була лише одна нормальна покльовка, що спрацював фрикціон, але зійшов. Але на рахунок плотви - то її там валом. Вночі на кукурузку та перловку клює більше "лодошкі" а так на пшеницю можна якшо не задовбе наколотити скільки забажаєш меншої.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...