Перейти до змісту

Допоможіть знайти людину


Atletlutsk

Рекомендовані повідомлення

я не маю можливості перенести диспут в потрібну гілку, тому змушений задати запитання тут: для чого реєструватись нормальним людям в таких мережах як вконтактах,викладати фоти, писати статусікі,лайкати..невже не бридко сидіти в цьому лайні світової павутини?

хоча ця тема в черговий раз доказує,що вконтактіки бувають корисними,особливо фотками. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

я не маю можливості перенести диспут в потрібну гілку, тому змушений задати запитання тут: для чого реєструватись нормальним людям в таких мережах як вконтактах,викладати фоти, писати статусікі,лайкати..невже не бридко сидіти в цьому лайні світової павутини?

хоча ця тема в черговий раз доказує,що вконтактіки бувають корисними,особливо фотками. :D

Хтось сидить вКонтакті, а ти на Борді. Чим ти кращий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого реєструватись нормальним людям в таких мережах як вконтактах?

Хтось сидить вКонтакті, а ти на Борді. Чим ти кращий?

Нікель, ну не підтримуй ти цю тему.

Вона вже мільйон разів тут піднімалась і завжди ініціатором був Гетто.

Скільки ж можна з пустого та в порожнє?

Топстарт не про те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана права,не варто цю тему спускати у флейм. :) будемо сподіватись на нові обставини справи.

Краще створити нову тему,наприклад "Чому я на борді а не вкантахтах" ... у флеймі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яцюк Антон 11.03.1985

йон?

Луцьк О.Кошового 9

Квартира №1. Забув дописати, напевне, чи то за винагороду? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яцюк Антон 11.03.1985

йон?

Луцьк О.Кошового 9

Квартира №1. Забув дописати, напевне, чи то за винагороду? ;)

мені хоча б за ідею тс +1 в карму поставив......:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені хоча б за ідею тс +1 в карму поставив...... :(

кагбе...

Хто допоможе знайти місце проживання даної особи, буду дуже вдячний. + з мене грошова винагорода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, просто цікаво, - Взяв товар, і пропав. Винен чималу суму грошей,- що це за товар, який коштує чималі гроші і можна просто взяти і не заплатити? добре , що покупець хоч справжнє ім'я назвав, якась "темна" історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не особливо грає рояля для посторонніх, стосується продавця та покупця, навіть якщо це коробка сірників чи горстка камінців De Beers

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана права,не варто цю тему спускати у флейм. :) будемо сподіватись на нові обставини справи.

Краще створити нову тему,наприклад "Чому я на борді а не вкантахтах" ... у флеймі..

Гетто ти став Українцем ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від суржика Гетто іноді навіть мозок можна зломати, а ви про Т9... але це вже офтопік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вже відписалась в контакті, що в середу поверне борг, і заходити в гості або підключати правоохоронців до цього діла не треба. Що ж чекаю середи, а там буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вже відписалась в контакті, що в середу поверне борг, і заходити в гості або підключати правоохоронців до цього діла не треба. Що ж чекаю середи, а там буде видно.

А в яку середу поверне борг, не уточнив?

А, може, після дощика в четвер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю цього "антона". Колись щось купував у мене а я у нього. В результаті він мені залишився винен вінчестер якийсь на 15 гіг але то не суть.

Перший раз на зустріч прийшов чи то випивший, чи ще під якимось "газом". Другий раз теж "дивний".

Він тут на борді був (нік згадаю то напишу). Аська десь була. Він там морозитися став і я забив на це діло. 15-гіг вінт - не так і важливо, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина вже відписалась в контакті, що в середу поверне борг, і заходити в гості або підключати правоохоронців до цього діла не треба. Що ж чекаю середи, а там буде видно.

А в яку середу поверне борг, не уточнив?

А, може, після дощика в четвер...

Він знову пропав. Спочатку було в середу, потім в четвер. А тепер знову не бере трубку. Це не серйозно вже. Якщо адреса правильна, то організую йому зустріч з правоохоронцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...