Перейти до змісту

Допоможіть знайти людину


Atletlutsk

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть знайти людину. Номер тел.099 32 38 767. Звати Антон. Взяв товар, і пропав. Винен чималу суму грошей. Морозиться вже днів з 20 трубки не бере. Точно знаю, що зареєстрований на борді. Хто допоможе знайти місце проживання даної особи, буду дуже вдячний. + з мене грошова винагорода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Допоможіть знайти людину. Номер тел.099 32 38 767. Звати Антон. Взяв товар, і пропав. Винен чималу суму грошей. Морозиться вже днів з 20 трубки не бере. Точно знаю, що зареєстрований на борді. Хто допоможе знайти місце проживання даної особи, буду дуже вдячний. + з мене грошова винагорода.

То паспортне імя? Вік? Приблизний район проживання? Мо проблеми у людини які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імя правильне, А от фамілії не знаю, (якби знав не звертався б сюди) Район проживання 33-ій, центр. Всі ми люди і якшо в людини проблеми то про це можна розповісти і в такому випадку отримати відсрочку платежу. А Якщо нагло не брати трубки 20 днів, то це вже точно щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну навряд хтось, хто знає його візьме і напише, спочатку його набере. А пошукати в соц.мережах не пробували? Якщо знаєте приблизний вік людини, то переглянути 400фото (в середньому) не так складно. Почніть з ВК. І побачивши знайоме обличчя, там все прощЕ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.)) Знайшов вконтакті за 1хв. http://vk.com/rip_curl

Антон Яцюк ) Залишилось прийди до нього в гості з міліцією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі ввів в Контакті Антон - Луцьк зразу ж першим показало його :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то тему закрыть? самое интересное только начинается!

Певно справді варто тему перенести у Книгу Скарг, і слідкувати за розвитком подій :)

P.S. Країна має знати своїх героїв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто' timestamp='1348243377' post='1052676696']

як то тему закрыть? самое интересное только начинается!

Цырк приехал,цырк приехал!!!

...скорше з роботи прийшов, а не приїхав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неее...цирк будет тогда, когда начнутся активные действия обеих сторон конфликта. не часто тут такое случается,когда реально вычисляют виртуального нехорошего человека,тем более,что если уж ситуация привела к этой теме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не прихована, фото на сторінці в нього є ...13 штук.

то зареестрованним видно, я ще не дорiс до того, щоб там рееструватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, дякую за "комплімент". Не всі зареєстровані Вконтакті дибіли, нижча раса чи ким Ви їх там вважаєте. Та це окрема тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...