Перейти до змісту

Шевроле Камаро в Луцьку


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

Не кажіть, що накаркав, але щось мені підказує, що скоро десь на "волинських новинах" та у нас в темі про ДТП ця автівка фігуруватиме...
В житті все можливо.
Не так, але суть, думаю, зрозуміла)

626571-2010.11.14-10.22.11-bomz.org-lol__prikol_prichina_avarii.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю..........

не надо завидовать, витирайте слюні з монітора, і вперед заробляти на такі самі (тут вже хто як вміє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цель проста.резонанс будет ещё тот. я не тот человек, которого можно тихонько сплавить,не подняв шум в городе.

Вы таки слишком много о себе думаете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти про Чорнуху,тоді невістка, а не дочка

А Чорнуха-менший уже женився? До недавнього часу була тіко дочка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти про Чорнуху,тоді невістка, а не дочка

Дочка мала залишитися у Києві, де навчалась, і в МЗС була гарна робота, але знайшовся луцький хлопець, який переманив сюди, одружився, і вже вона мені подарувала внуцю. Маючи свій маленький бізнес, крім того, ще працює в університеті та вчиться в аспірантурі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... запощу зовсім не по темі (але ж ми зара у флеймі ;))

...

Не кажіть, що накаркав, але щось мені підказує, що скоро десь на "волинських новинах" та у нас в темі про ДТП ця автівка фігуруватиме...

нагадав навігатора-провидця (дивитися зі звуком, принаймні до зіткнення, далі ненорматив :)):

http://www.youtube.com/watch?v=J7N3fDlyu7E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупая тема, я то сначала подумал что топикастер хочет с девушкой познакомиться, что была по его словам за рулем.

А так машина и машина, и не надо удивляться, у нас в Луцке есть такие миллионеры "Корейко" (кто не в курсе почитайте классику так сказать Илья Ильфа) которые могут купить себе Бугатти самой последней модели, только накуй он им.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можна й нешвидко їздити!

А накуй тоді таке авто?))))))

Шоб в хаті було гарно!!!

Нашо батюшці дорогізне авто?

Якщо в хаті золотий віник, то це не означає, що там чисто)

П.С. А думав, що тема вже давно RIP, на що і заслуговує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СтоИт сейчас эта камаро в районе Директории, проходил мимо только что, и обратил внимание на то, что вид у неё такой, будто она как минимум неделю не видела автомойки :D

Выводы про владельца (владелицу) уже можно делать :smile3::0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок автомийки - згідний 100 %. пів-години назад їхав по Винниченка, бачив ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СтоИт сейчас эта камаро в районе Директории, проходил мимо только что, и обратил внимание на то, что вид у неё такой, будто она как минимум неделю не видела автомойки :D

Выводы про владельца (владелицу) уже можно делать :smile3::0021:

уже годину там стоїть. я її (камару, а не власницю) бачив приблизно в 13-40))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минимум неделю не видела автомойки

У меня вчера машинка была белая ака снег!) А сегодня пока доехал на роботу стала ака "минимум неделю не видела мойки".

Так что думаю, это не показатель после сегоднешнего утра ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это не показатель после сегоднешнего утра

оно то так, но это касается обычных автомобилей, а эту камару в этой теме так обговорили и проафишировали (как машину, так и женщину- шофёра), что она всегда должна быть вылизана, як в собаки яйця , как медный самовар, внезависимости от того, какая была погода сутра, и какая теперь, и какая будет вечером :D:0088:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно власниця цього авто ще на Борді не була, що пишуть про неї та її машину не читала, яка у неї популярність ще не знає, тому й машина не мита :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно власниця цього авто ще на Борді не була, що пишуть про неї та її машину не читала, яка у неї популярність ще не знає, тому й машина не мита :)

а ти зсилку на форум на капоті нацарапай, авось зайде і почитає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно власниця цього авто ще на Борді не була, що пишуть про неї та її машину не читала, яка у неї популярність ще не знає, тому й машина не мита :)

а ти зсилку на форум на капоті нацарапай, авось зайде і почитає :D

Не звик я портити чуже майно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СтоИт сейчас эта камаро в районе Директории, проходил мимо только что, и обратил внимание на то, что вид у неё такой, будто она как минимум неделю не видела автомойки :D

Выводы про владельца (владелицу) уже можно делать :smile3::0021:

висновки можна робити про тих, хто ходить біля

чужих авто і дивиться помиті вони чи ні))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она всегда должна быть вылизана

давай Гетто, там тобi мабуть бiльше заплатять чим в бiблiотецi. В процессi заодно розказуватимеш ще, хто кому що должен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да мне ващето вшистко едно,в каком состоянии та камаро, где и кто её моет, кто и почему на ней катается :)

я банально шел по улице, увидел припаркованую машину,вспомнил,что она является сабжем одной из тем тутачки, поэтому более пристально оглядел её. вот и решил поделиться с вами наблюдениями. ничего личного, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я бачив Шевроле Сарri (напевно) 70-их, який мене дуже гарно обігнав... і що? треба створювати тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да шо теє Шевролє?

От тільки що таку бачив:http://thegarageblog.com/garage/review-2011-saab-9-5-turbo4/

Стоїть в дворі на вул. Чорновола, припаркована.Правда на заморських номерах.Дуже сподобалася дизайном,вживу.Цукерочка !

ЗЮ.Ще чорного колору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да шо теє Шевролє?

От тільки що таку бачив:http://thegarageblog.com/garage/review-2011-saab-9-5-turbo4/

Стоїть в дворі на вул. Чорновола, припаркована.Правда на заморських номерах.Дуже сподобалася дизайном,вживу.Цукерочка !

ЗЮ.Ще чорного колору.

Бомба,панель як в самальота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...