Перейти до змісту

Шевроле Камаро в Луцьку


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

Нашо батюшці дорогізне авто?

батюшка в Камаро.... хотів би на це глянути)

в нашому "селі" і так всі знають в кого достатньо "лаве", а от панти невід'ємна частина нашого народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хоча б ауді, на якій їздить власник чи то співвласник Гранд Волині взагалі дорожча ніж 100 000$

О да, R8 пана Нєжура рве цю камаро по всіх пунктах. До того ж, в нього є ще і BMW Z8, яка випущена тиражом всього 5703 екземпляри -- оце дійсно ексклюзив!

Розказував він, як в Києві його доганяла на Porsche 911 якась дівчинка років 19 і мигала фарами. Коли він зупинився, підійшла і запитала скільки він хоче за ту BMW. Він "з неба" ляпнув заради інтересу якусь досить космічну цифру, дівчинка дістала телефон, набрала когось і каже "Папа, я нашла себе новую машину!", і йому, злегка офігівшому, довелось пояснювати дівчинці, що він пошуткував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Якийсь там додж"... то моя мрія (хай і буде стояти в гаражі). А вот камаро його прямий суперник. Ніяких тобі R8 навіть в сусіда бачити не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобається лексус сіренький такий,матовенький з червоними ободочками

а хто ж на ньому їздить,Ви не бачили,як накручували кола вулицями міста ?

Познайомити? :);)

:g03: ні-ні дякую,просто передайте ,що авто прерасне та оригінальне :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ребята! Сама крута машина в місті це червоненький Фіат 500!

Сранку через міст іду на роботу, а Фіатік проїжає біля мене... Ех, яка ж в нього Фіатіка гарна попка :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де в Луцьку на ній їздити? з її характеристиками місце її біля драм-театру. (там завжди виставки авто)

По характеристикам в Гоглі знайшов:Клиренс (высота дорожного просвета) - нет данных.

А в спорткарах кліренс - до 10 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автори перших постів, придивіться но скільки "школоти" зібралося....

І у кожного свій типаж машинки :)

ТИм же авторам перших постів:

народні християнські авто типу Land cruiser(prado) ан яких вишивають священослужителі давно не в моді. Комфортні, представницькі, це не понти на сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де в Луцьку на ній їздити? з її характеристиками місце її біля драм-театру. (там завжди виставки авто)

По характеристикам в Гоглі знайшов:Клиренс (высота дорожного просвета) - нет данных.

А в спорткарах кліренс - до 10 см.

а це мускулкар :D:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім мускул кар.

У камаро набагато кращий баланс. Це спорт кар. Я його задній привід не дає йому такий статус. Додж вайпер тоді тоже мускул? І мустанг? і бмв яка біля грнад волині?

Якщо прирівняти з тодішними понтіаками і шевроле....ех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В с. Тарасове проживає Chevrolet Camaro Z28 (4th generation), от ця купешка імхо має харизму, не дивлячись на свій 20 річний вік, достатньо сучасна насьогодні.

1996-chevrolet-camaro-2-dr-z28-ss-hatchback-pic-9368.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім мускул кар.

У камаро набагато кращий баланс. Це спорт кар. Я його задній привід не дає йому такий статус.

А входження в ряди мускулкарів визначається типом приводу? :_09:

Додж вайпер тоді тоже мускул? І мустанг? і бмв яка біля грнад волині?

нерівняй ... з пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти десь бачив передньопривідний чи повний привід?

Крупнейшие клубы любителей масл-каров Америки сходятся в том, что общими чертами всех таких машин является период выпуска с начала 60-х по 1974 год, !!!!!задний привод, наличие большого мощного мотора V8, двухдверный кузов на платформе обычного семейного седана!!!!!, доступный ценник и средний (по американским меркам, конечно) размер самого авто. Шасси практически не перерабатывалось – как следствие машины были ориентированы исключительно на быструю езду по прямой без каких-либо спортивных претензий. Чистый драг. (http://www.alfa-lancia.com/smf/index.php?topic=20453.0;wap2)

Електрику, додж вайпер і Шевроле камаро машини одного класу! GOOGLE -> chevrolet camaro vs dodge viper

Мустанг класом слабіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Торік прокинеться і хтось буде в БАН-і сидіти довго..

Мені варто було б процитувати русизм....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте. А я, тим часом, дозволю собі процитувати Правила саме цього розділу (Впевнений - Ви їх не читали).

Данный раздел предназначен для общения образованных людей, не обделенных чувством юмора.

Здесь будут находиться интересные новости о кинематографе Ботсваны, картинки с левитирующими котами, видеопроекции о пользе смешного махания руками, а также многое другое интересное, найденное в интернете.

В данном разделе запрещены:

1. Беспричинная внезапная глупость и тупость.

2. Юмор меньше 1 мм. толщиной, а также унылый бред.

3. Чрезмерное неуважение к собеседникам, модераторам, разделительным знакам, суффиксам, окончаниям, заглавным буквам, проч.

4. Количество сообщений необходимых для написания комментариев: 100

5. Посты без ссылок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте. А я, тим часом, дозволю собі процитувати Правила саме цього розділу (Впевнений - Ви їх не читали).

Данный раздел предназначен для общения образованных людей, не обделенных чувством юмора.

Здесь будут находиться интересные новости о кинематографе Ботсваны, картинки с левитирующими котами, видеопроекции о пользе смешного махания руками, а также многое другое интересное, найденное в интернете.

В данном разделе запрещены:

1. Беспричинная внезапная глупость и тупость.

2. Юмор меньше 1 мм. толщиной, а также унылый бред.

3. Чрезмерное неуважение к собеседникам, модераторам, разделительным знакам, суффиксам, окончаниям, заглавным буквам, проч.

4. Количество сообщений необходимых для написания комментариев: 100

5. Посты без ссылок.

Про посилання я виправлю, але чому "саме ці" правила не на українській? В нас же не Донецьк і не Київ. Я полюбив Луцьк саме через Українську мовуПро повагу до співфорумчан пам"ятаю. Адже живемо в одному місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажіть нам ламби,астони та ролс-ройси

ролса я бачив . катався до недавна . не видно останнім часом. паркувався на стоянці за облрадою.

може хтось встиг зробити фото доки його не заховали ?

якщо інфа не зраджує то купив його скромний дядько з Континіума за якісь нещасні 900 000 (не гривень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, Перше та останнє китайське попередження. Бо "неуважение к собеседникам, модераторам," таки має місце. Я спеціально Вам нагадаю один момент - форум є приватною власністю. Зроблений виключно для задоволення потреб власника(ків). У ньому діють певні правила, яких повинні дотримуватися усі бажаючі тут що-небудь написати.

"мої помідори - чим хочу тим і поливаю". Првила написані зрозумілою Вам мовою? Впевнений, що так. Тому, будьте так ласкаві.

тепер по темі - я взагалі не зрозумів чого вона в курилці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобається лексус сіренький такий,матовенький з червоними ободочками а хто ж на ньому їздить,Ви не бачили,як накручували кола вулицями міста ?

Він мені страшно не подобається, пробачте вже, справа смаку.) А їздить на ньому власник Севена та інших дядяпіц. От він гарніше за цю тачку виглядає.)

Спеціально для панянки фото

a_ef0528b0.jpg

27228-16b.jpeg

Це співвласник Севена, на пару із Котищуком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема знаходиться там - де і мала знаходитися з самого початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел на неё in action. Не впечатлила совсем. Камарка как камарка :) Скучновато-агрессивная. Porsche Panamera как-то больше впечатляет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В с. Тарасове проживає Chevrolet Camaro Z28 (4th generation), от ця купешка імхо має харизму, не дивлячись на свій 20 річний вік, достатньо сучасна насьогодні.

1996-chevrolet-camaro-2-dr-z28-ss-hatchback-pic-9368.jpeg

Діма, це в Тарасово - такий райончик? :_09::0152:

Під ВНУ стоїть.

На парах дівчинка :)

...А може викладач.... економіки наприклад? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під ВНУ стоїть, на тротуарі.

На парах дівчинка :)

Опа-а-а! Її можна і ще в одну темку закинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...