Перейти до змісту

скарга на користувача stalin11


mihavolvol

Рекомендовані повідомлення

Всі продавці телефонів мають майстрів,котрі піднімають прошивкою телефони(звісно, якщо це можливо) і обходиться це продавцям зовсім не стільки,як покупцям.

Тож якщо вам пропонують телефон ,котрий,, треба тільки прошити,, - ціна його ,як на запчастини..Що до речі і було в даному випадку.

От якби сталін продав айфон в такому стані за 1400 грн, тоді можна було б говорити про обман.

особисто мені його б прошили безкоштовно але +дисплей+сенсор(тому що не відомо чи він працює взагалі тай щілина в 2 мм з корпусом)+робота = можна купити відразу нормальний. в темі стан на 4 і невказано ніяких недоліків крім прошивки. 700грн це також гроші і не маленькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
За 700 грн плакати про битий піксель, і не СТИДНО ?

Я думаю що ні. Чи всім прощати якщо типу стидно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ото 29 постів тупого пі*дьожу ?

манібек 2 дні, оговорювалося по телефону і товар відправлявся в інше місто.

продавець зпригнув - він лайно (якщо там не якісь загадкові обставини). І в ТС є всі підстави то стверджувати.

про що ви млять ото пишете ?

гляньте скільки покемонів позитивно відписувалося в темах тої кукарачі що продавав мамки/відахі/галаксі/макейр/ за третину ціни... а тепер тут же умнічають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ,,не відомо,чи він працює взагалі,,-для чого купував за пів ціни?

Мені страшно, коли нас охороняють такі профі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ,,не відомо,чи він працює взагалі,,-для чого купував за пів ціни?

Мені страшно, коли нас охороняють такі профі.

а ви не бійтесь та наберіть 102

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ,,не відомо,чи він працює взагалі,,-для чого купував за пів ціни?

Мені страшно, коли нас охороняють такі профі.

а ви не бійтесь та наберіть 102

поки ми з вами ведемо дескусію на звязок зі мною вийшов сам продавець. ведемо наш діалог до компромісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ви тут паритесь, треба таким продавцям відривати ногу одну, і одну руку, щоб інші бачили його і думали чи стоїть обманювати людей!!!

Сужу тільки зі слів топікастера:

1. Домовились про манібек, треба виконувати, і мані бек в нормальному розумінні для мене це коли ти взяв апарат потестив, або просто взяв в руки і він тобі не підійшов коліром, то маєш право віддати назад і отримати гроші. - це цілком нормально, при умові якщо віддаєш в такому стані як і брав.

2. Ціна ролі не може грати, тому що є люди в яких наприклад і їм просто хочется не потрібну їм річ продати, а за скільки це вже право кожного продавця. І людині пофіг може буди скільки там ринкова ціна апарату і так далі, може треба срочняк гроші, або просто аби не викидати продати у добрі рукі.

Топікастер просто всіх попередив що не треба мати справу з цим продавцем і все, і не треба тут умнічати що "мол сам винен" що не догледів, нормальни адекватний продавець розкаже зразу про можливі проблеми з товаром, і простіше і по людськи чуть що прсото забрати товар і повернути гроші, вибачитись за витрачений покупцем час, тому що своя репутація дорожче за ціну товару - це коли адекватний продавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ви тут паритесь, треба таким продавцям відривати ногу одну, і одну руку, щоб інші бачили його і думали чи стоїть обманювати людей!!!

Сужу тільки зі слів топікастера:

1. Домовились про манібек, треба виконувати, і мані бек в нормальному розумінні для мене це коли ти взяв апарат потестив, або просто взяв в руки і він тобі не підійшов коліром, то маєш право віддати назад і отримати гроші. - це цілком нормально, при умові якщо віддаєш в такому стані як і брав.

2. Ціна ролі не може грати, тому що є люди в яких наприклад і їм просто хочется не потрібну їм річ продати, а за скільки це вже право кожного продавця. І людині пофіг може буди скільки там ринкова ціна апарату і так далі, може треба срочняк гроші, або просто аби не викидати продати у добрі рукі.

Топікастер просто всіх попередив що не треба мати справу з цим продавцем і все, і не треба тут умнічати що "мол сам винен" що не догледів, нормальни адекватний продавець розкаже зразу про можливі проблеми з товаром, і простіше і по людськи чуть що прсото забрати товар і повернути гроші, вибачитись за витрачений покупцем час, тому що своя репутація дорожче за ціну товару - це коли адекватний продавець.

1. Що значить і манібек в нормальному розумінні - не підійшов кольором, а ви що зразу при зустрічі з кольором не визначились? це дай 10-м таким людям на манібек телефона, а вони тобі його повертатимуть типу - по кольору не підійшло, а потім апарат зразу на смітник!?

Манібек в нормальному розумінні це, ти повертаєш продавцеві апарат з явно виявленою несправністю в процесі тестування(протягом 3-днів манібеку), а не по причині кольором не підійшов чи ось тут подряпина а я не бачив - тупу "на дурачка"

2.Як це на ціну пофіг? якщо продавець віддає телефон вдвічи чи навіть втричі дешевше (айфон як в данному випадку за 700 а не за 1500) то вже треба задуматися! а на рахунок срочняк треба гроші - це так наркомани роблять - крадене в нормальному робочому стані продають, бо нормальні люди на рахунок срочняка ціни так різко вдва чи втри рази чи навіть майже за дарма не скидають, а нарахунок щоб не викидати а продати? таки люди як правило щоб не викидати то просто віддають (в основному люди при баблі) не одноразово зустрічав такі теми в розділі віддам даром - коли наприклад людина віддавала даром ігрову приставку PS1 новішу модель, в робочому стані зі всією комплектацією, в той час коли зазвичай люди просять за неї ну там 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мані бек в нормальному розумінні для мене це коли ти взяв апарат потестив, або просто взяв в руки і він тобі не підійшов коліром, то маєш право віддати назад і отримати гроші. - це цілком нормально, при умові якщо віддаєш в такому стані як і брав.

прсото забрати товар і повернути гроші, вибачитись за витрачений покупцем час, тому що своя репутація дорожче за ціну товару - це коли адекватний продавець.

Стоп. Ви трохи путаєте з магазинною торгівлею. В магазині/бутіку ви слатите за товар і крім того за можливість переміряти усі туфлі, які там є, за право повернути протягом 14 днів, посидіти на диванчику, послухати музику і т.д. Це все вже закладено у ціну. А коли купуєш з рук отримуєш суттєво нижчу ціну і сервіс значно простіший і фокуси типу колір не підійшов - це смішно. Треба поважати і продавця (мається на увазі не стільки конкретний в даній темі чоловік, а абстрактний продавець). Він теж людина. Зустрілися, подивився УВАЖНО, перевірив усе, що можна на місці перевірити - і приймай рішення та відповідай за нього. А не потім розповідати - колір під мій Порш не підійшов, або татко/мама/дружина сказали, що мені він не пасує.

Взагалі манібек - штука неоднозначна. А де гарантія, що товар лже-покупцем не береться на годинку, аби використати його як донора для власного зламка? Особливо якщо продавець професійно не займається торгівлею, його можуть просто "взути". Так само покупець може здійснити невдалу спробу перепрошити/полагодити. І що, продавець буде винуватий? Чи експертизу замовляти? Тому вимагати манібек не завжди коректно. Інша справа, якщо сторони наперід домовилися про УМОВИ манібеку. Наприклад, не зовсім коректно повертати б/в мобільний, якщо замість 5 днів, які заявив виробник, акумулятор тримає заряд лише 3 дні. Б/в є б/в.

В даній ситуації, зі слів ТС, продавець дуже бажаючи продати, погодився на манібек - нехай виконує домовленість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колір може не підійти якщо купувалось для подарунку наприклад, а чому б і ні.

Адекватний покупець тратить свій час так само як і продавець, тільки покупець тратить свого часу набагато більше, бо поки вибере те що йому треба то проходить уйма часу, і нікому не хочеться обламатись. Це як я колись місяць шукав туфлі собі, купив був довольний як слон, фасон який хотів, і що в той же день вдів, і пішов дощ прийшов додому, а вони течуть, заніс до продавця так він фиркав мені і пінився що з ними все гаразд, так я його чуть не послав дуже далеко.

А нормальний продавець міняє свій товар і все.

На рахунок ціни, є різні люди з різним достатком, ну комусь пофіг реально, може й віддати за пару гривень, бо річ надоїла, то що вже тут задумуватись над чим? Мій товариш один телефон продав за 900 грн., який коштував 2500 грн., юзав він його пару місяців, в відмінному стані, бо дуже срочно треба були гроші, форс мажор в людини був. І що тоді насторожуватись? Я б йому і так позичив би гроші, але йому срочно треба була капуста в даний момент в мене не було виручити.

Треба насторожуватись на те, що людина дає мані бек, значить вона сумнівається в якості свого товару, тому з радістю дає час на тестування, або самій в налом перевірити товар. І ще не завжди можна перевірити всі функції телефону, вай-фай і так далі... так що не треба тут захищати недопросовісних продавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, хороша темка: яка б там не була ситуація у ТС — одразу видно, у кого варто щось купляти, а у кого — ні з тих, хто відписався.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як раз наоборот, відразу видно кому продавать не стоїть. Купляєте і через 10 хв назад несете. Навіщо тожі час тратили, щоб нерви попортить продавцю ?

а ви продавайте чесно(описуйте товар з усіма недоліками) і ніяких повернень не буде бо я точно буду знати що купляю. і нормальна людина завжди відповідає за свої слова(це про манібек) та не ігнорує звінки та повідомлення в пп яких я йому написав з 20шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користь вiд того п*****жу тих *покемонiв*, як тут дехто виразився, завжди е, для кожного своя, кожен робить висновки для себе й теми цi потрiбнi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fedor4uk,

Alex777,Хотів підтримати, а нечайно відправив пусту смс і не знаю як видалити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що ж з переговорами між ТС і прордавцем? Всі ж хвилюються, ночами не сплять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре у правилах дати визначення поняття манібеку, бо це питання вже неодноразово піднімалось...

1. Що значить і манібек в нормальному розумінні - не підійшов кольором, а ви що зразу при зустрічі з кольором не визначились? це дай 10-м таким людям на манібек телефона, а вони тобі його повертатимуть типу - по кольору не підійшло, а потім апарат зразу на смітник!?

Манібек в нормальному розумінні це, ти повертаєш продавцеві апарат з явно виявленою несправністю в процесі тестування(протягом 3-днів манібеку), а не по причині кольором не підійшов чи ось тут подряпина а я не бачив - тупу "на дурачка"

2.Як це на ціну пофіг? якщо продавець віддає телефон вдвічи чи навіть втричі дешевше (айфон як в данному випадку за 700 а не за 1500) то вже треба задуматися! а на рахунок срочняк треба гроші - це так наркомани роблять - крадене в нормальному робочому стані продають, бо нормальні люди на рахунок срочняка ціни так різко вдва чи втри рази чи навіть майже за дарма не скидають, а нарахунок щоб не викидати а продати? таки люди як правило щоб не викидати то просто віддають (в основному люди при баблі) не одноразово зустрічав такі теми в розділі віддам даром - коли наприклад людина віддавала даром ігрову приставку PS1 новішу модель, в робочому стані зі всією комплектацією, в той час коли зазвичай люди просять за неї ну там 200грн.

як на мене цілком слушне зауваження.

Але суть ТопСтарту про те що stalin11 невиходить на звязок, і кагбе з його сторони то є зовсім невірно, і силує люд задуматись над покупкою речей у даного користувача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що ж з переговорами між ТС і прордавцем? Всі ж хвилюються, ночами не сплять!

як виявилось телефон взагалі мертвий(всередині є відбиті деталі ) покупцеві запропоновано повернути кошти або ж вернути мені 150грн і тел залишиться на відновлення. доречі дисплей там також не робочий(білий як молоко). сталін11 скинув на картку 100 грн і скінцями. судячи з того що домовленості не виконав як вперше так і в друге то вирішуйте самі мпати з ним справу чи ні. можете закривати тему. для себе особисто я висновки зробив. хто бажає купити цей айфон за 600 грн в такому стані як він зараз є прошу в ПП або контакти мої є на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавно. stalin11 "поддержал" несколько постов в теме, но никаких комментариев в свою защиту не отписал. Редиска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий мазафака?

Itzamna, Стоп. Ти коли продаєш не якісний товар, ти попередиш, що він має дефект, чи будеш морозитися? Тіпа "дьошева прадаю, дєньгі срочна нада!"

ЧИ чесно скажеш - "дивися, чувак, тут, карочє, він покоцаний, а тут подертий, думай сам через те й така ціна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавно ось - факти про

як виявилось телефон взагалі мертвий
озвучені після 5 днів користування. Так що хто тут ще та редіска невідомо :)

Свою думку я озвучив раніше. Ціна відповідає стану. Но ця санта-барбара доволі кумедна.

а зачем тогда 100 грн на карточку кидать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавно ось - факти про

як виявилось телефон взагалі мертвий
озвучені після 5 днів користування. Так що хто тут ще та редіска невідомо :)

Свою думку я озвучив раніше. Ціна відповідає стану. Но ця санта-барбара доволі кумедна.

не робочим тел користуватись неможливо. я його не трогав тому що надыявся на порозумыння з продавцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не второпаю

1. на екрані є битий піксель який в темі не озвучився

2. в апараті міняний дисплей на китайський що видно з синьої підсвітки

a згодом

всередині є відбиті деталі
дисплей там також не робочий(білий як молоко)

Тобто замість порозуміння, дочекатись манібеку ви віддали його на тестування майстру ? Хіба порядно вимагати манібек після фізичного втручання.

Проясніть будь ласка ситуацію загалом на даний час.

порозуміння я чекав до понеділка але воно не наступило і тоді я заніс в майстерню. а манібек 2 дні за які покупець не вернув мені кошти. зним я більше справи мати не хочу але зустрінусь обовязково. робіть висновки панове. може кому нада айфон не дорого 600 грн під відновлення продам зрадістю особливо вам Itzamna.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а смисл ыз нього тепер, якшо раныше вын на шнурку висыв, а тепер і деталі познесені і екран білий... хароші мастєра однако...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...