Перейти до змісту

скарга на користувача stalin11


mihavolvol

Рекомендовані повідомлення

мав необачність купити тел в даного користувача з теми

домовився на 2 денний манібек. після отримання апарату відразу позвонив йому але тел у відключці:

це з нашої переписки

Отправлено 29 серпня 2012 - 19:11

телефон я отримав о 18,58

відключати телефон відразу після відправки телефона не гарно.

відразу хочу зробити манібек по двом причинам:

1. на екрані є битий піксель який в темі не озвучився

2. в апараті міняний дисплей на китайський що видно з синьої підсвітки тому.

вийдіть на звязок зі мною

тел він включив але не надовго. тепер на звязок не виходить і в нього є ще 1 номер 0991923181 на який я звоню а він постійно скидає.

не майте діла з цим шахраєм. адміністрацію форума прошу заблокувати користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

mihavolvol

цікаво. якщоб ти вичітав таку ж саму об'яву наприклад в "волинській рекламі", і стався б такий же випадок. Ти б пішов в редакцію з вимогою покарати продавця / визвати міліцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mihavolvol

цікаво. якщоб ти вичітав таку ж саму об'яву наприклад в "волинській рекламі", і стався б такий же випадок. Ти б пішов в редакцію з вимогою покарати продавця / визвати міліцію?

з користувачем я сам розберусь(працюю в мвс) просто вас інформую щоб не попались а нарахунок попереднього посту то тел в непрацездатному стані і його ціна є адекватна як для оригіналу тому і купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

мав необачність купити тел в даного користувача з теми

до речі це теж "насторожує". якщо не вивчів апарат на місті, то до чого ж потім мати "необачність"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав необачність купити тел в даного користувача з теми

до речі це теж "насторожує". якщо не вивчів апарат на місті, то до чого ж потім мати "необачність"?

забув вказати я з володимира волинського і тел відправляли автобусом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюєте в МВС, а уліки на себе вже лишили (# 4)

ми працюємо гуманно все по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдала покупка, користуйся на здоровя. Поміняний екран і битий піксель не критично для особистого користування, якщо ж звичайно не планував перепродаж.

Надалі пригадуй собі при кожній покупці - Скупий платить двічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюєте в МВС, а уліки на себе вже лишили (# 4)

ми працюємо гуманно все по закону.

а шо закони почали працювати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюєте в МВС, а уліки на себе вже лишили (# 4)

ми працюємо гуманно все по закону.

а шо закони почали працювати :D

не для всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдала покупка, користуйся на здоровя. Поміняний екран і битий піксель не критично для особистого користування, якщо ж звичайно не планував перепродаж.

Надалі пригадуй собі при кожній покупці - Скупий платить двічі.

або очі бачили шо купляли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдала покупка, користуйся на здоровя. Поміняний екран і битий піксель не критично для особистого користування, якщо ж звичайно не планував перепродаж.

Надалі пригадуй собі при кожній покупці - Скупий платить двічі.

бралось на подарунок дружині(вирішити проблему з прошивкою я зміг би а вот шо він розбирався так шей мінявся дисплей на китай то це не було описано ні в темі ані сказано при телефонній розмові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдала покупка, користуйся на здоровя. Поміняний екран і битий піксель не критично для особистого користування, якщо ж звичайно не планував перепродаж.

Надалі пригадуй собі при кожній покупці - Скупий платить двічі.

бралось на подарунок дружині(вирішити проблему з прошивкою я зміг би а вот шо він розбирався так шей мінявся дисплей на китай то це не було описано ні в темі ані сказано при телефонній розмові)

А де ви бачили зараз доречі не крученого 3ж афоня ???? Я ніде, бо це рідкість обовязково щось мінялось в кожному, і певно точно брали його на перепродаж бо дружині вашій я думаю було б пофігу на той битий піксель бо його практично не видно. І доречі за таку ціну як ви його купили я навідь би і не подумав на щось скаржитись, а ваша тема тут вами створена свідчить про те, що ви або дуже жадний і хочете за копійки отримати ідеальний апарат або ж ви брали той телефон для барижного перепродажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коханій дружині подарувати б/в телефон?

а у вас особисто багато знайомих у яких чоловіки дарять своїм дружинам нові айфони.? нормально його прошити та поміняти задню кришку на білу і був би гарний подарунок і до речі той піксель майже по середині дісплею і дуде кидається в очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я рахую, що не важливо для чого купувався телефон, а важливим є те, що він має не вказані продавцем недоліки.

І не важливо яка ціна. Чи якби людина купила його за 2000, чи за 100 чи за 500 - важливий факт обману.

На рахунок "бачили очі що купували" - цікаво мені буде подивитись на Вас, розумників, коли Вам таке скажуть.

ЗІ. Пропоную все ж завести окрему тему з "ненадійними" користувачами, в яких вказувати нік та номери телефонів. Список для зручності писати в одному повідомленні (думаю Модератор зможе дописувати в 1-ий пост), а сам "подвиг" - описувати в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдала покупка, користуйся на здоровя. Поміняний екран і битий піксель не критично для особистого користування, якщо ж звичайно не планував перепродаж.

Надалі пригадуй собі при кожній покупці - Скупий платить двічі.

бралось на подарунок дружині(вирішити проблему з прошивкою я зміг би а вот шо він розбирався так шей мінявся дисплей на китай то це не було описано ні в темі ані сказано при телефонній розмові)

А де ви бачили зараз доречі не крученого 3ж афоня ???? Я ніде, бо це рідкість обовязково щось мінялось в кожному, і певно точно брали його на перепродаж бо дружині вашій я думаю було б пофігу на той битий піксель бо його практично не видно. І доречі за таку ціну як ви його купили я навідь би і не подумав на щось скаржитись, а ваша тема тут вами створена свідчить про те, що ви або дуже жадний і хочете за копійки отримати ідеальний апарат або ж ви брали той телефон для барижного перепродажу!

я вас хотів попередити про кидалово а ви мене безпідставно звинувачуєте в барижнецтві(а це вже наклеп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коханій дружині подарувати б/в телефон?

а у вас особисто багато знайомих у яких чоловіки дарять своїм дружинам нові айфони.? нормально його прошити та поміняти задню кришку на білу і був би гарний подарунок і до речі той піксель майже по середині дісплею і дуде кидається в очі.

ну так замініть дисплей, прошийте замініть свою задню кришку, та і тіштесь подарунком! чому ви вчепились до продавця, самі бачили що брали, тим більше за такі гроші! безкоштовний тільки сир в мишоловці, скупий платить двічі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проста арифметика , прошити айфон за 100 грн макс і сталін вже продавав би його за 1400 замість 700.

Що дуже багато інтуїції треба, щоб зрозуміти ситуацію?

На дружині краще не економити-сильно дорого обходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купівля б/в телефона, а тим більше дистанційно - це ризик і можливість сюрпризів. Напевно ви періодично буваєте у Луцьку. Варто було б сумістити чергову поїздку і купівлю..... Але що є, те є. Напевно без поїздки у Луцьк не обійдеться... Успішного вирішення питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі блін всі розумні... Продвець ПОВИНЕН в темі розписувати такі речи як пікселі биті і т.д., якщо він продає, а не впарює свій товар. А те що людина купила телефон в подарок не є поводом для сарказму... тут жеж всі дарують ексклюзивні Vertu... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купівля б/в телефона, а тим більше дистанційно - це ризик і можливість сюрпризів. Напевно ви періодично буваєте у Луцьку. Варто було б сумістити чергову поїздку і купівлю..... Але що є, те є. Напевно без поїздки у Луцьк не обійдеться... Успішного вирішення питання.

уу

до луцька їджу рідко хіба по роботі а бо на базар(варшавка) а на формі часто купую і ніяких прецидентів не було до даного часу. що поверну телефон я навіть не сумніваюсь але особисто усім хто читав пости рекомендую не мати справи з даним користувачем. також підтримую користувача федорчук щодо створення списку користувачів на яких поступала скарга(ще краще виділяти їх ніки якимось кольором )

На рахунок "бачили очі що купували" - цікаво мені буде подивитись на Вас, розумників, коли Вам таке скажуть.

На мене подивись. Казали і стебались, що купив зламка. 1 куплений айфоня був кручений ламастерами с тріснутим склом, уж больно хотів, недоліків зразу не помітив, і нічо, пользуюсь. Теми скаргі не создавав, нафіга ця вонізма на ровном місці коли "я ж сам віноват і бачив що купляв", да і радость від пользованія порядком утешала.

2 айфоня в Шкодера куплен девушці свій, сматрел і щупал, недоліків не найдено, пользується до сіх пор, падал і купалса - бронебойний якійсь.

я еще раз отпишусь тел я увидел коли він попав мені в руки. було обумовлене 2 манібеку. і не важливо яка причина повернення(хоча про повеннення я заявив власнику через 12 хв після отримання). має повернути і все.

а саме цікаве це те що на даний момент він читає ці всі пости і навіть не намагається зконтактувати і вибачитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі продавці телефонів мають майстрів,котрі піднімають прошивкою телефони(звісно, якщо це можливо) і обходиться це продавцям зовсім не стільки,як покупцям.

Тож якщо вам пропонують телефон ,котрий,, треба тільки прошити,, - ціна його ,як на запчастини..Що до речі і було в даному випадку.

От якби сталін продав айфон в такому стані за 1400 грн, тоді можна було б говорити про обман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо варіанту навмисного easy бріка щоб приховати наявні несправності?

Скоріше всього так і робилось заздалегідь, щоб потім мати залізобетонне алібі мол а- я-чо-вот-було-неробоче-незнав-небачив бла бла бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...