Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

Телефонує мені сьогодні один цікавий номер(номер нижче) і так красіво, вічливий  чоловічий голосочок каже,що це служба підтримки приват банку, в зв'язку з  тими новими подіями(бла-бла-бла) ви ще не проходили ідентифікацію?,я :huh: питаю,що це за х.ня? то кароч як нагрузив мене вумними словами я ніхєра не зрозумів,питаю далі,і шо? говорять,вам необхідно звернутися у відділення ПБ і пройти цю процедуру якщо хочете і надалі користуватися своєю карткою,але!!! якщо хочете можна і зараз по телєпону:D,кажу давай-мочи! Мені чітко назвали номер моєї картки,що у мене саме універсальна, мою фамілію,ім'я,а поки там типу зараз усе оформляється,ви скажіть: "Чи бажаєте ви змінити пін код,або залишити той самий"? кажу я не бажаю, а мені:"Тоді для підтвердження скажіть його":D кажу,що і так задовго в вами запиз...я  і пака!

 Подзвонив я потім заради інтересу на 37 00 (підтримка ПБ) і запитую,що було з моєю карткою,а мені, Ви пробували зайти два рази,але був введений неправильний пін код ))) ось така історія.

 Ось цей номер дзвонив  +380567850841

 Попередьте родичів,особливо старших,бо дуже гарно "співають", думаю багато хто з старших людей поведуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

мені на робочтй телефонували з Ощадбанку. Там шото розповідали, предаставлялись, а потм спитали: як до вас можно звертатись?

я й кажу: Сьогодня можно звертатись до мене просто Цар :)

чогось далі не захтіли розмовляти - не знаю, може щось зрозуміли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонний рекет. Як з ним боротися?

До матері позавчора на стаціонарний телефон дзвонили з того ж номера, що у статті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як приходить чергова СМС від підарасів_із_маскви то коли маю час і натхнення передзвонюю їм - але розмови якось не клеяться :(, ну вдається нахабно брехати

 

потім обов'язково дзвоню до операторів описую ситуацію.

МТСники на сапорті впираються, не хочуть приймати заявку, напевно вони все таки в долі з тими підарасами :(

але якщо наполягати реєструють скаргу, але кажуть що "то не вони воно саме" і "нічого зробити НЕ можемо ми ж не поліція"

 

Ощадбанківський сапорт був значно жвавіший, спитав номер з якого СМС прийшло, і на який просили передзвонити, пообіцяли передати в свою СБ, і жалілись що не поліція і нічого зробити не можуть

 

і питання:

чи є в поліції номер за яким можна повідомляти про такі випадки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, Zevs_Isver said:

чи є в поліції номер за яким можна повідомляти про такі випадки?

А якщо сюди? Чи вони тільки файлообмінники вміють закривати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, SunSeth сказано:

А якщо сюди? Чи вони тільки файлообмінники вміють закривати?

перевірка номерів с останньої СМС  +380 91 9017382 і +380 50 1020769 видала

"Інформація відсутня"

 

швидше за все борються з файлообмінниками :(

 

а сайті не знайшов номеру телефону для звертання - напевне спілкуються через веб-форму або ФБ :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna , можливо в хлопака якийсь такий тариф, що за вхідні дзвінки з інших операторів йому начисляються бонуси чи гроші на рахунок)). Це так, раді хохми припущення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З номера +380919611408 прийшло таке повідомлення:

ПБ_шахраї.jpg

Через деякий час поступив дзвінок вже з номера +380996285742. Активно намагалися допомогти розблокувати картку. Розмовляли російською і таке враження, що десь на вулиці перебували. Були послані у відомому напрямку.

Повідомив Приват про спробу шахрайства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да такий собі супер сервіс від "Прівєтіка" тут як якась халепа трапиться дозвонитись неможна і вирішити питання! А тут прям самі просяться допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, vagus said:

Да такий собі супер сервіс від "Прівєтіка" тут як якась халепа трапиться дозвонитись неможна і вирішити питання!

ORLY

Телефоную на 3700 не часто, але коли телефоную, виклик скидається і здійснюється колл-бек на протязі 1-2 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.01.2017 at 21:34, Itzamna сказано:

телефон в режимі автовідповідача весь час, через пару оголошеня не активно.

А база телефонних номерочків різних ОЛХ-ів поповнюється :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
5 хвилин тому, Назарка сказано:

Що підскажете зробити?

для олх чи\та інших прощадок - купити окрему сімку
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Назарка said:

а що робити з прихованими?

на міу є функція блокування прихованих викликів, більш усього допоможе софт, пишуть є вбудована в андроїд функція

http://compfixer.info/withheld-to-blacklist/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З номера +380919702462 люб'язно повідомили (стилістика збережена)

"OSHADBANK" VASHU KARTKU ZABLOKOVANO Dlya razblokyvanya zvernicya do kontakt-centru za nom.0919702462 goryacay liniya OSHADBANKA

 

ніякої карти О-Шадбанк в мене немає, але номерок "горяцай лінійя" хай засвітиться

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно, шахраї: фейкові банківські працівники «розводять» лучан на гроші

Журналістка Альона Кіц повідомляє, що у Луцьку діють шахраї, які під виглядом працівників «ПриватБанку» телефонують лучанам та вивідують секретну інформацію про картку, аби викрасти з рахунку гроші.

Про це у мережі Facebook написала журналістка Альона Кіц.

«Сьогодні, декілька годин тому, дружину мого брата розвели шахраї, та зняли кошти з картки!!!
Представились представниками Приватбанку та під приводом зниження відсоткової ставки за користування кредитними коштами та різними маніпулятивними діями, змусили назвати секретну інформацію з картки. Працювали дуже професійно, оскільки не викликали підозри, що телефонують не з банку... Як виявилось дзвонили з Луцька та знімали кошти з банкомата по вул. Сенаторки Левчанівської», - пише журналістка.

Вона виклала у соцмережі фото особи в момент зняття коштів. 

«Прошу максимальний РЕПОСТ!!! Можливо ви її бачили, чи знаєте!!!», - йдеться у дописі.
Обережно, шахраї: фейкові банківські працівники «розводять» лучан на гроші
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Michaylo сказано:

та під приводом зниження відсоткової ставки за користування кредитними коштами та різними маніпулятивними діями, змусили назвати секретну інформацію з

от до чого жадібність призводить......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

... 

та різними маніпулятивними діями, змусили назвати секретну інформацію з картки

зМУсили!.. Голки, певно, під нігті пхали... Вже стІльки років всюди, і в банках, і по телевізорах, і в різних газетах попереджають ніколи і нікому не називатитту "секретну інформацію", а лохи і досі не переводяться... То хто ж їм винен?! То так і додому прийде "представник" ххххслужби і "змусять" всі гроші з дому віддати.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, основний посил:

Цитувати

«Прошу максимальний РЕПОСТ!!! Можливо ви її бачили, чи знаєте!!!», - йдеться у дописі.

 

Хоча й поради не будуть лишніми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основний посил? Репост? Розумієш, якщо не вірю частині писанини, то я вже не вірю всій тій писанині.

От вона ("журналістка") пише: "Працювали дуже професійно, оскільки не викликали підозри, що телефонують не з банку... Як виявилось дзвонили з Луцька та знімали кошти з банкомата по вул. Сенаторки Левчанівської" - ЩО значить "виявилось"?!?! Це яким, цікаво, чином воно "явилось"??? Хтось провів розслідування? Може міліція виявила? Слідаки може мобільного оператора напрягли на роздруківку і локалізацію двінка??? - ну то нехай далі і шукають! Які ще потрібні репости?! 

Але ж там ні слова, що заявили в міліцію, ні слова "хто впізнає - телефонуйте 102"... Там головне РЕПОСТ!!!

 

Я не заперечую, що сам факт шахрайства був, але далі та писанина... думаю, шо просто взнали з якого банкомату знялися кошти і якимось чином виклянчили записи якоїсь камери відеоспостереження якогось магазину, і співставили по часу. Але ж це абсолютна єрунда, так як нема ніякого факту точності синхронізації часу запису, це раз, а по друге звинувачувати отак людину бездоказово - це теж стаття.

Далі, вона пише "Прошу максимальний РЕПОСТ!!! Можливо ви її бачили, чи знаєте!!!" - і що?! Можливо бачив, можливо знаю - ДАЛІ ЩО?! Лайкнути???? Чи морду їй піти ні з того, ні з сього набити??? Чи може та фотка когось якось застереже від такого ж??? - ну то по телефону все-одно не видно лиця того, хто дзвонить.

 

Доморощених "журналістів" розвелося, з суперрозслідуваннями.... Є сайт кіберполіції, є служба безпеки банку - ВПЕРЕД! Нашо випрошування отієї дешевої популярності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, jack74 said:

думаю, шо просто взнали з якого банкомату знялися кошти і якимось чином виклянчили записи якоїсь камери відеоспостереження якогось магазину, і співставили по часу. Але ж це абсолютна єрунда, так як нема ніякого факту точності синхронізації часу запису, це раз, а по друге звинувачувати отак людину бездоказово - це теж стаття.

Фото, скоріше всього, з камери банкомату. Тому ти, напевно, розумієш, що теж пишеш "абсолютну єрунду". Фото зроблено в момент зняття готівки з картки потерпілої за допомогою меню "зняти гроші без картки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть якщо й з камери банкомату, суті написаного мною це не міняє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зловили злодійку/шахрайку, практично, за руку на гарячому "суті написаного це не міняє". Окау.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, SunSeth сказано:

Зловили злодійку/шахрайку, практично, за руку на гарячому "суті написаного це не міняє".

Бо й не міняє!  Подумай логічно. Ще раз прочитай написане в пості @Michaylo і в пості @jack74 і співстав.

ну, умовно, побачив я цю даму в місті, що далі? репост? Правду пише, 102? Ловити і кричати гвалт злодій?

Фото з камери, лише підтверджує її причетність. Не більше. І то це потрібно ще довести.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, а де фото взяли? Ні, ну зрозуміло що маючи знайомих у банку - можна, але,  це законно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...