traktoristka

мобільні аферисти

176 повідомлень в цій темі

@Zheny@ для чого такі заморочки? Коди приходять дійсно від банку, коли ви чи хтось інший намагається здійснити якусь операцію.

Поділитися цім повідомленням

загрузка...
2 годин тому, SunSeth сказано:

Коди приходять дійсно від банку, коли ви чи хтось інший намагається здійснити якусь операцію.

Тобто працівники банку таки замішані?

1 minute ago, Zheny@ said:

Тобто працівники банку таки замішані?

Під кимось іншим в даному випадку мались шахраї. А повідомлення шле автомат на запит, а не людина.

Щойно, SunSeth сказано:

Під кимось іншим в даному випадку мались шахраї.

Але вони, зазвичай, володіють інфою про власника. Принаймні ПІБ, номер карти, чи залишок мають точно.

У випадку Ініт-а, просто хотіли випитати (номер карти і т.д.)

Таку інфу власник часто зливає сам.

сто відсотків, соціальний інжиніринг працює на сьогодні найкраще, тому не думайте що на тому кінці якісь мегакардери 99 лвл, а в людей з місць не дуже віддалених, часу вагон для подібних "розваг"

11 годин тому, SunSeth сказано:

Таку інфу власник часто зливає сам.

не можу не погодитися.

Сам часто шукаю по номеру і прізвищу і співставляю.

Вкондокласники і подібні мордокниги - рай для розводіли!

у київстар зявилась послуга

Блокування віддаленої заміни SIM
Блокування віддаленої заміни SIM
Абонентна плата: 0,00 грн / місяць
Підключення: 0,00 грн

о,

мою карту Ощадбанку заблокували це сумно і страшно :(

сумно що заблокували ...

страшно бо ніякої карти Ощадбанку в мене нема....

смс з номера 091 9758780, і просять на нього передзвонити...

треба буде подзвонити послухати що запропонують

P.S. такий собі "Андрей Юрьевіч" на "чістейшем русском язике" намагався мені розповідати що він представник Ощадбанку....

повідомив номер на гарячу лінію Ощаду.... цікаво чи це щось дасть.....

оператор сказав -   ну ми повідомимо в СБ банку, СБ банку повідомить Поліцію ну..... і все....  :(  бабусь і далі будуть розводити

@Zevs_Isver я навіть на МТС дзвонив, і повідомляв номер (бо телефонували мені з номер МТС), але реакція їх мене здивувала. Ми передамо кудись... там подивляться і може колись відредагують. На моє зауваження, що поки ми з вами ля-ля вже можуть в пенсіонера забрати останні гроші - повідомили, що нічого більшого зробити не можуть... чекайте...:(

On 08.11.2016 at 15:29, Revolver сказано:

у київстар зявилась послуга Блокування віддаленої заміни SIM

Абонентна плата: 0,00 грн / місяць
Підключення: 0,00 грн

що це за "віддалена заміна"? Пруф можна?

В Київстарі є можливість "Самостійної заміни" і блокування цієї можливості (може ти це маєш на увазі?), то її без номера ІСС чи ПУК-коду не зробиш, сімку не заміниш... тобто шахраї цей спосіб не використовують і так...

Телефонує мені сьогодні один цікавий номер(номер нижче) і так красіво, вічливий  чоловічий голосочок каже,що це служба підтримки приват банку, в зв'язку з  тими новими подіями(бла-бла-бла) ви ще не проходили ідентифікацію?,я :huh: питаю,що це за х.ня? то кароч як нагрузив мене вумними словами я ніхєра не зрозумів,питаю далі,і шо? говорять,вам необхідно звернутися у відділення ПБ і пройти цю процедуру якщо хочете і надалі користуватися своєю карткою,але!!! якщо хочете можна і зараз по телєпону:D,кажу давай-мочи! Мені чітко назвали номер моєї картки,що у мене саме універсальна, мою фамілію,ім'я,а поки там типу зараз усе оформляється,ви скажіть: "Чи бажаєте ви змінити пін код,або залишити той самий"? кажу я не бажаю, а мені:"Тоді для підтвердження скажіть його":D кажу,що і так задовго в вами запиз...я  і пака!

Подзвонив я потім заради інтересу на 37 00 (підтримка ПБ) і запитую,що було з моєю карткою,а мені, Ви пробували зайти два рази,але був введений неправильний пін код ))) ось така історія.

Ось цей номер дзвонив  +380567850841

Попередьте родичів,особливо старших,бо дуже гарно "співають", думаю багато хто з старших людей поведуться.

мені на робочтй телефонували з Ощадбанку. Там шото розповідали, предаставлялись, а потм спитали: як до вас можно звертатись?

я й кажу: Сьогодня можно звертатись до мене просто Цар :)

чогось далі не захтіли розмовляти - не знаю, може щось зрозуміли....

як приходить чергова СМС від підарасів_із_маскви то коли маю час і натхнення передзвонюю їм - але розмови якось не клеяться :(, ну вдається нахабно брехати

потім обов'язково дзвоню до операторів описую ситуацію.

МТСники на сапорті впираються, не хочуть приймати заявку, напевно вони все таки в долі з тими підарасами :(

але якщо наполягати реєструють скаргу, але кажуть що "то не вони воно саме" і "нічого зробити НЕ можемо ми ж не поліція"

Ощадбанківський сапорт був значно жвавіший, спитав номер з якого СМС прийшло, і на який просили передзвонити, пообіцяли передати в свою СБ, і жалілись що не поліція і нічого зробити не можуть

і питання:

чи є в поліції номер за яким можна повідомляти про такі випадки?

18 hours ago, Zevs_Isver said:

чи є в поліції номер за яким можна повідомляти про такі випадки?

А якщо сюди? Чи вони тільки файлообмінники вміють закривати?

18 хвилин тому, SunSeth сказано:

А якщо сюди? Чи вони тільки файлообмінники вміють закривати?

перевірка номерів с останньої СМС  +380 91 9017382 і +380 50 1020769 видала

"Інформація відсутня"

швидше за все борються з файлообмінниками :(

а сайті не знайшов номеру телефону для звертання - напевне спілкуються через веб-форму або ФБ :(

Хто пояснить в чому прікол ?

олх, товар, телефон в режимі автовідповідача весь час, через пару оголошеня не активно.

@Itzamna , можливо в хлопака якийсь такий тариф, що за вхідні дзвінки з інших операторів йому начисляються бонуси чи гроші на рахунок)). Це так, раді хохми припущення...

2 хвилин тому, Юріч сказано:

@Itzamna , можливо в хлопака якийсь такий тариф, що за вхідні дзвінки з інших операторів йому начисляються бонуси чи гроші на рахунок)). Це так, раді хохми припущення...

Або, людина за кордоном і щоб не знімало коштів включ. автовідповідач, хоча мені здається то якийсь бовдур таким чином хоче задовбати якусь дівчину (прогуглив номер)

З номера +380919611408 прийшло таке повідомлення:

ПБ_шахраї.jpg

Через деякий час поступив дзвінок вже з номера +380996285742. Активно намагалися допомогти розблокувати картку. Розмовляли російською і таке враження, що десь на вулиці перебували. Були послані у відомому напрямку.

Повідомив Приват про спробу шахрайства.

Да такий собі супер сервіс від "Прівєтіка" тут як якась халепа трапиться дозвонитись неможна і вирішити питання! А тут прям самі просяться допомогти.

14 minutes ago, vagus said:

Да такий собі супер сервіс від "Прівєтіка" тут як якась халепа трапиться дозвонитись неможна і вирішити питання!

ORLY

Телефоную на 3700 не часто, але коли телефоную, виклик скидається і здійснюється колл-бек на протязі 1-2 хв.