Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, volks сказал:

Ну цікаві не факт. А от ржачні капец. Юрген, Чічя і Раманич взагалі топ.

ДЯДЯ Юрген....на мінуточку, бамбалейла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Саша Клім сказал:

щойно подивився breaking bad - дуууже вражений. розумію, шо класика, але наче вже вссі почали забувати. на скільки ж він психологічно виверений та досконалий !

Поки свіжі враження, то подивись Краще подзвоніть Солу. Пізніше може не зайти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Vikvik Mawr said:

5 сезон тільки 5серій вийшло, почекаю всі 10 тоді дивитимуся....

вже 6ть,

але загалом підхід має право на життя

 

я то не терплячий - зразу дивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, nickel сказал:

Поки свіжі враження, то подивись Краще подзвоніть Солу. Пізніше може не зайти.

я от вже думаю.. і бачу відгуки і рецензіїї дуже хороші, але мене чомусь зупиняє те, що це другорядний персонаж, яки тут стає головним. і тоді виникає питаня, а чи мже ця історія превершити основну? чи бодай триматися на рівні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Саша Клім сказал:

я от вже думаю.. і бачу відгуки і рецензіїї дуже хороші, але мене чомусь зупиняє те, що це другорядний персонаж, яки тут стає головним. і тоді виникає питаня, а чи мже ця історія превершити основну? чи бодай триматися на рівні...

Не перевершить, але це ж не привід не дивитися. "Титанік" бачив? 11 оскарів, але ж дивишся після цього і інші фільми. Не всё коту масленица, бывает и великий пост. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2021 в 11:49, nickel сказал:

Не перевершить, але це ж не привід не дивитися. "Титанік" бачив? 11 оскарів, але ж дивишся після цього і інші фільми. Не всё коту масленица, бывает и великий пост. :)

ех, ну то справді так. але от наступні фільми Кемерона вже набагато ріже дивлюсь. тобто він себе вже не перевершить. але Сола гляну певно :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Саша Клім сказано:

ех, ну то справді так. але от наступні фільми Кемерона вже набагато ріже дивлюсь. тобто він себе вже не перевершить. але Сола гляну певно :)

він лише один аватар випустив, там нічого дивитись , ну і аватар краще титаніка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

він лише один аватар випустив, там нічого дивитись , ну і аватар краще титаніка

А якже Термінатори Чужі Бездна.... це лише де режисер, а ще кіко продюсував і тд.... все довго перелічувати...

А ще Темний Янгол... серіал юності )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Pavelix сказано:

А якже Термінатори Чужі Бездна.... це лише де режисер, а ще кіко продюсував і тд.... все довго перелічувати...

А ще Темний Янгол... серіал юності )))

мова була про те що після, а після лише аватар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.01.2021 в 17:09, case_l сказал:

мова була про те що після, а після лише аватар

та навіть "Аватар" мене особисто не так вразив. ну, технічні якісь відкриття - так, не посперечаєшся. але от більше того - ну не знаю. еномен титаніка у тому, що е дійсно велике кіно яке перебуває на межі жанрів і вдаряє в різні аудиторії одночасно за допомогою великої палітри інструментів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2021 в 13:45, Cherman сказал:

Беру свої слова назад. Починаючи, десь з 4-ї серії, стало цікаво.

ой, я фанат "Фарго"! причому як фільму, так і серіалу. дивіться, дивіться, ще цікавіше буде. але якщо комусь одразу не заходить, то там же кен новий сезон - нова історія. стилістично, звісно всі подібні, і всі відсилають до оригіналу. але сюжетно дуууже різняться, навіть місце подій постійно кочує. а ще там між сезонами є невеличкий зв'язок, який не заважає дивитись їх в довільному порядку, але досить цікавий, в контексті цілого всесвіту серіалу 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маманя дивиться "Вещдок". Той, що по Інтеру.

Його, холєра зо 600 серій є :)

по 40хв кожна.

2016р - 12 серій

2017 - 9 Серій.

2018 - 200+ серій  (+ до того, ще 20 серій "Особый случай")

реально цікаво!

2019-2020 - по 200+ серій

Варте уваги. половина російською мовою (бо робилося разом з НТВ+ *перші серії серіалу), далі українською.

Події в Україні. від 1945 по 1985рр.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди дивувався, як хтось вагалі може в таких темпах знімати серіали... сподіваюсь на якість це не впливає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшло 2 серії 7-го сезону серіалу "Чорний список".

я його почав дивитися так давно, що вже й забув деякі ключові моменти, які були спочатку, та і трохи затягнутий виходить серіал, але перші сезони реально дивився на одному диханні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почав дивитися серіал Проспект обороны, російський типу бойовик, дещо прогнозовано, але без політики, дивитися можна, 

http://www.hdkinoteatr.com/series/39833-prospekt-oborony.html

 

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паро днів назад почав дивитись люпена від нетфлікса. Всього є 5 серій, подивився поки три, сподобався. Спочатку прогорнув його в hdmediaboks, потім почув про нього по якомусь радіо та вирішив глянути. Сподобався, жаль що тільки 5 серій поки...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а я от був одним з тих людей, які шерлока не дивились.. і от вже переглянув на вихідних два сезони на одному диханні - просто супер! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався серіал "Змей", заснований на реальних подіях.

Спойлер

Слухи о деятельности Чарльза Сображе ходили по миру. Поговаривали, что этот человек - один из самых опасных преступников в истории. Он промышлял мошенничеством и время от времени совершал убийства. Главный антагонист этой истории скрывался искусно и продуманно, поэтому отыскать его и посадить за решетку было практически невозможно. В итоге персонаж был пойман в середине семидесятых годов, когда находился на территории Юго-Восточной Азии. Здесь он занимал пост сотрудника одного из посольств, при этом представляясь всем юным молодым человеком, что, на самом деле, было ложью. Что же выдало знаменитого Змея?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, romarker сказано:

Сподобався серіал "Змей", заснований на реальних подіях.

  Показати прихований контент

Слухи о деятельности Чарльза Сображе ходили по миру. Поговаривали, что этот человек - один из самых опасных преступников в истории. Он промышлял мошенничеством и время от времени совершал убийства. Главный антагонист этой истории скрывался искусно и продуманно, поэтому отыскать его и посадить за решетку было практически невозможно. В итоге персонаж был пойман в середине семидесятых годов, когда находился на территории Юго-Восточной Азии. Здесь он занимал пост сотрудника одного из посольств, при этом представляясь всем юным молодым человеком, что, на самом деле, было ложью. Что же выдало знаменитого Змея?

 

Дякую, при нагоді заціним. На руторзі є тільки в озвучці IdeaFilm і з рекламою, кращої озвучки не зустрічав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, SergLutsk сказано:

Дякую, при нагоді заціним. На руторзі є тільки в озвучці IdeaFilm і з рекламою, кращої озвучки не зустрічав ?

Я дивився в озвучці HDRezka Studio, ось тут є в будь-якій озвучці (збоку вибираєте плеєр 1-4  і там різні озвучки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
6 минут назад, Cherman сказал:

Серіал "Бріджертони" від Нетфлікса, категорично не рекомендую дивитися. Наркомансько-толерантна дурня з високими рейтингами.

Меня на 1,5 серии хватило, жена все досмотрела

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я додивився Змей. Таки непоганий серіал, за персонажів переживаєш. Але троха дратувало як головному злодєю все вдавалось і сходило з рук, причому не скажеш щоб він був якийсь кримінальний супергеній обережний і продуманий все на 10 ходів наперед, нєа, ніфіга. Просто поліція ніх не робила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...