Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

В 04.02.2021 в 15:51, romarker сказал:

Сподобався серіал "Зінтмей", заснований на реальних подіях.

  Скрыть контент

Слухи о деятельности Чарльза Сображе ходили по миру. Поговаривали, что этот человек - один из самых опасных преступников в истории. Он промышлял мошенничеством и время от времени совершал убийства. Главный антагонист этой истории скрывался искусно и продуманно, поэтому отыскать его и посадить за решетку было практически невозможно. В итоге персонаж был пойман в середине семидесятых годов, когда находился на территории Юго-Восточной Азии. Здесь он занимал пост сотрудника одного из посольств, при этом представляясь всем юным молодым человеком, что, на самом деле, было ложью. Что же выдало знаменитого Змея?

 

інтригуюче

подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Серіал "Бріджертони" від Нетфлікса, категорично не рекомендую дивитися. Наркомансько-толерантна дурня з високими рейтингами.

а я подивилася 2 серіі хвальоного "Отыграть назад",на більше мене не вистачило

 нудота

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cherman сказал:

Крепкі нерви в твоєї дружини.:)

Она любую муть до конца досматривает, а этот ей понравился. Одна серия сантабарбары растянута на 8 серий))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 часа назад, Zheny@ сказал:

не знаю чим він тебе зацепив, тако собі, найкраще детективи виходять у Данії і інших скандинавських країн. Американці деякі перезнімають, але виходить не дуже. Можу порекомендую серіал Вбивство Forbrydelsen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Holy сказано:

не знаю чим він тебе зацепив, тако собі, найкраще детективи виходять у Данії і інших скандинавських країн. Американці деякі перезнімають, але виходить не дуже. Можу порекомендую серіал Вбивство Forbrydelsen

ЛОл.

Розмішив ти мене!  Просто по підлозі катаюся!  Це ти мені про це розповідаєш?

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а хтось дивився новий серіал сокрсезе документальний? як вам, якщо так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Саша Клім сказано:

а хтось дивився новий серіал сокрсезе документальний? як вам, якщо так?

назва у нього Є ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.04.2021 в 16:51, Zheny@ сказал:

назва у нього Є ?

так. "pretend it's a city" 

у нього є навіть трейлер ;)

https://www.youtube.com/watch?v=MClMxqD-HNA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із свіжого непоганий серіал Леонардо

47347f752da9.jpg.2ad8c763f32d8e066c01757ae0f1a9c3.jpg

 

В цілому дивиться легко, цікаво, наскільки він там претендує на історичну достовірність я не заморочувався абсолютно, тому заради просто відпочинку цілком зайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені тут раптом неочікувано зайшов ПСИХ

Російський дуже нещзвичний серіал... навіть хз як описати про що.... читайте опис.

 

2125961106_858a7dda6dab0d347bdc46e670482db81.jpg.e70f93176fcc25b3a10d11be473bfb50.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Pavelix сказано:

навіть хз як описати про що

Дякуєм, достатньо прочитати чий він, щоб далі не читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SergLutsk сказал:

Дякуєм, достатньо прочитати чий він, щоб далі не читати.

а ви з тих хто тепер не признає нічого російського? якщо матимете рак а ліки придумають рускі то з принципу не скористаєтесь.... 

Чи тепер всі люди актори письменники хто завгодно для вас апріорі погані бо російський паспорт?.... 

маразм блять закшалював називається.....

ніхто двиитись не заставляє, не хочете проходьте мимо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, маразм не зашкалює, але спокійно відмовився від рус. продукту (принаймні там де це зразу очевидно відомо) і жодним чином не відчуваю якогось дискомфорту з цього приводу. А порівнювати ліки, без яких людина не виживе, із серіальчиком, це як мінімум  нерівнозначне порівняння. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SergLutsk сказал:

 А порівнювати ліки, без яких людина не виживе, із серіальчиком, це як мінімум  нерівнозначне порівняння. 

Саме так, бо за ліки ще й заплатити мо довлелось би і тим самим напряму "підтримати" агресора як виробника.... а за серіальчик платити не потрібно... 

Можливо я надто агресивно відреагував, перепрошую, але просто не важаю, що правильно робити висновок про кіно/серіч по країні походженню.

Ну короч кожному своє....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і не судив серіал/фільм, але і відмовитись від їх контенту мені аж ніякої ломки не створило. Так, кожному своє.

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Pavelix сказано:

просто не важаю, що правильно робити висновок про кіно/серіч по країні походженню.

А приклад Пореченкова вам як, нічого не говорить про країну походження ? А скільки з них, тих хто грав у цьому серіалі, теж так само думає, що нас тут не існує такої країни/нації, не задумувались ? Просто вони ці думки обмежуються висловлювати в себе на кухні. 

Я вас ні в чому не переконую, дивіться що хочете, я лише аргументував свою позицію, пояснив, що це не маразм.

Змінено користувачем SergLutsk
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі руські серіали кончені.

Як і не всі росіяни.

"творіння" Бондарчука... ну... такоє... як і всі його творіння.  Хоча пишуть, що серіал цікавий, але я не дуже люблю.

З останнього сам же хвалив "Пасажири".  Далеко від політики і т.ін.

 

19 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А скільки з них, тих хто грав у цьому серіалі, теж так само думає, що нас тут не існує такої країни/нації, не задумувались ?

Це пропаганда. Кажу ж. Не всі там дебіли. В половини родичі в Україні!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це пропаганда. Кажу ж. Не всі там дебіли. В половини родичі в Україні!

Та причому тут пропаганда, де я писав що всі ? Так, звичайно що не всі, я згоден. Може навіть 1 на 50 такий. Але й не виключено, що саме цей один і грає головну роль у цьому серіалі, вірно ? А ти такий сидиш і любуєшся його грою щовечора, набиваєш йому вістів, і тішиш себе думкою, що не всі там дебіли. Дивись через років 10 і ти повіриш що у нас громадянська війна з шахтьорами була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в сучасному світі серіалів, досить різноманітному та стрімкому, россійський продукт, зрощуміло, що програє в якості, не кажучи вже про моральну та етичну сторону процесів споживання цьго продукту ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Надибав новий данський детективний серіальчик "Каштановый человечек"

Серіал має всього 6 серій, глянув вже 3, поки заходить на ура. Звичайно до "Настоящий детектив" не дотягує, але все ж атмосфера присутня, інтрига тримається хоча і події постійно рухаються, розвиваються. Ну і опис не зовсім відповідає сюжету, історія набагато глибша, кривавіша, вбивств багато :)

a6ed8da5b45cb7e7c0ae0eb55c2c8b03.jpg.a4a21bfe7f17854c9dc1a2d8c50626f2.jpg

Описание: Экранизация одноимённого романа Сорена Свейструпа. На месте страшного убийства находят куколку из каштанов. По этой жутковатой улике два детектива пытаются разыскать убийцу, причастного к пропаже ребёнка полиполитик.

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра у кальмара 
Добротний серіальчик для фанатів жестяку по типу пилки.. Мені сподобався, за два рази 9 серій глянув. Єдине що це корейський серіал, тому може не всім зайти. Зараз самий популярни й на Netflix за весь час.
49774490-1605191.thumb.jpg.157df9182fc03788ce3dba11e002b013.jpg

Змінено користувачем AnimaNoir
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, AnimaNoir сказано:

Гра у кальмара 
Добротний серіальчик для фанатів жестяку по типу пилки.. Мені сподобався, за два рази 9 серій глянув. Єдине що це корейський серіал, тому може не всім зайти. Зараз самий популярни й на Netflix за весь час.
49774490-1605191.thumb.jpg.157df9182fc03788ce3dba11e002b013.jpg

він вже культовим став!

Мемасіки і всяка подібна фігня вже по нету ходить!

Нада глянути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

5 часов назад, Zheny@ сказал:

він вже культовим став!

Мемасіки і всяка подібна фігня вже по нету ходить!

Нада глянути.

 

 

Головне не очікуй прям шедевр, завищені очікування купу раз псували перегляд) Хороший серіальчик, та мінуси теж є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.10.2021 at 18:22, AnimaNoir сказано:

Хороший серіальчик, та мінуси теж є.

За твоєю рекомендацією вчора спробував почати. Ну що скажу - перша серія ну дуууже важко мені далась ! Хоч я і не з тих, що не сприймає корейський чи взагалі вузькоокий кінематограф, періодично дивлюсь їхні фільми, часто детективи про вбивців маньяків у них непогані виходять. Серіал це лише другий, що їхній дивлюсь (перший був про заражених-монстро-зомбі в багатоповерхівці, вже не згадаю назви). Так от хоч у мене і не було завищених очікувань, але й без них ледве осилив, сподіваюсь далі розкрутиться, бо якщо й друга так само через силу піде, то боюсь що третю вже не запущу :)

P.S. ну що, осилив другу...  щось не веселіше першої пішла :0017::0015:

Головний посил, що вже 2 години пережовується глядачу - "дєнєх нєт ! де взяти бабло ?! а ніде нема де взяти, пора вішатись !" І от ця думка вже 2 серії обсмоктується, ну скільки можна ? 

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...