Перейти до змісту

Вирішив купити фотоапарат


HWman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

від цього ніхто не застрахований...

А якщо із самсунгом таке було би?

Сьогодні зробив дві сотні знімків і ніякого дискомфорту не відчуваю, єдине що мої нікель-кадмієві акуми на 800 мА/год слабенькі, та й старі вони, років з 5 їм, але все ж вікі про них не бреше, ємність ще тримають нормально.

Завтра куплю щось по потужніше...

img0220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GP рулять)))

5 років відпахали вірою і правдою 1800 на рідній зарядці (орієнтовно 10 000 кадрів), зараз купив 2400 і щасливий.

Купуй аккуми з фірмовою зарядкою, не пошкодуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй аккуми з фірмовою зарядкою, не пошкодуєш.

Фірмовою? я краще сам зберу, буде і фірмова і задоволення купа... Мої принципи не дадуть мені відати більше 50 грн. за зарядніка...

До речі краще мікропроцесорного управління можуть бути тільки прямі руки, тобто глянув по міліамперметру, ага жеруть скажімо 10 міліампер - зарядка закінчена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну...

Треба компактний фотоапарат, не здеркалку (!!!) вагою приблизно до 200 грам, класом приблизно від Sony Cyber-shot DSC-WX80 до мильниць з матрицею 1/1.7" типу Canon PowerShot S110.

Дзеркалки відпадають бо не збираюсь з собою таскати гантельку, для жіночої сумочки щось :). Зараз користуюсь Sony dsc-s730, хочеться чогось кращого.

З брендів перевага надається Canon, Nikon, Sony, Panasonic.

Samsung та Olympus не пропонувати в силу деяких суб"єктивних факторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm,

Я планую дружині купити Sony Cyber-shot DSC-WX300 Red на заміну старенькому Canon IXUS 100. Сподобалося: відео в AVCHD, оптичний зум 20х, зовнішній вигляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, бачу 2 мінуси: 1 - порівняно з Sony Cyber-shot DSC-WX80 - оптика не Carl Zeiss, а на 900 грн дорожче. 2 - за його вартість вже є кілька кандидатів з матрицею 1/1.7".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оптика не Carl Zeiss

Зі всією повагою до цієї ТМ, шильдік з її назвою аргументом якості не вважаю.

за його вартість вже є кілька кандидатів з матрицею 1/1.7"

Тут погоджусь. Звертав увагу на Canon PowerShot S110. Але для мене AVCHD - must have!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але для мене AVCHD - must have!

Наскільки я зрозумів - AVCHD це здатність писати відео в форматі H.264, що на мою думку не повинно бути вирішальним у фотоапараті (тут правда дивлячись для чого використовувати мильницю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все звелось прилизно до такого вибору: http://rozetka.com.ua/tv-photo-video/photo/comparison/ids=265182%2C279078%2C272469%2C235251%2C193418%2C199321/

Питання: чи варто доплачувати близько 600 грн за більшу матрицю? Які ще є суттєві плюси у фотоапаратів в ціновій категорії 2000+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут погоджусь. Звертав увагу на Canon PowerShot S110. Але для мене AVCHD - must have!

як на мене, купувати ФОТОапарат заради AVCHD, це ніщо інше як абсурд

Все звелось прилизно до такого вибору: http://rozetka.com.u...,193418,199321/

Питання: чи варто доплачувати близько 600 грн за більшу матрицю?

варто. в тих же Canon S100 і S110 більша матриця і менше мегапікселів, що безперечно є великим плюсом. до того ж наявний RAW-формат. загалом, дивимось тестові знімки в неті (благо їх вистачає), аналізуємо і робимо відповідні висновки.

Які ще є суттєві плюси у фотоапаратів в ціновій категорії 2000+?

як мінімум ширший функціонал, якісніші матеріали корпусу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до того ж наявний RAW-формат

RAW є в любого Кенона, після допилювання

про CHDK я знаю. мені не сподобалось

сам-то користувався?

і взагалі-то RAW є в будь-якому фотоапараті, от тільки можливість отримати цей "сирий" файл є не у всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оптика не Carl Zeiss

Mike-Tyson-clapping-and-laughing.gif

В кращому випадку - одна лінза. Та й та просто їхала поряд з цейсівськими.

Питання: чи варто доплачувати близько 600 грн за більшу матрицю?

"Робоче" ISO буде на 100-200 а 200-400. Як показує практика і враховуючи цінову категорію - варто.

В CHDK я особисто користувався тільки RAW та брекетингом. Вельми непогано і зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про CHDK я знаю. мені не сподобалось

сам-то користувався?

і взагалі-то RAW є в будь-якому фотоапараті, от тільки можливість отримати цей "сирий" файл є не у всіх

Саме так, raw це так зване "сире зображення", прийняте матрицею і не оброблене і процесором фотоапарата, не стиснене і не конвертоване в інший графічний формат. Його наявність дає можливість обробити початкове зображення в зовнішніх редакторах (фотошоп, лайтрум і т.п.) на свій смак і розсуд, а не так, як прописано в софті фотоапарата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про CHDK я знаю. мені не сподобалось

сам-то користувався?

і взагалі-то RAW є в будь-якому фотоапараті, от тільки можливість отримати цей "сирий" файл є не у всіх

Чому "користувався"? Користуюся і зараз. В чохлі лежить флешка без CHDK, але вставляю її в фотоапарат все рідше. Правда не використовую і десятої частини з розширених можливостей, разом з цим прийшло розуміння, що функціоналу моєї мильниці мені достатньо і до дзеркалки я не доросту або і її буду використовувати в режимі "авто".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся по луцьких "точках" з мильницями... Це унило. 95% асортименту Фокстротів/Ельдорад/Алло/Мобілочка - бюджетний сегмент (до 1600 грн). Хоча трошки не так. На вітрині в них воно коштує і 2, і 2,5 тисячі, але в інтернет-магазинах ціна значно нижча.

З апаратів із матрицею 1/1,7" знайшов лише Canon PowerShot S100 за 4 з хвостіком тисячі гривень (на Розетці близько 2400 грн).

Може хтось порадить якийсь спеціалізований фотомагазин де можна було б подивитися на дорожчі мильниці?

Ще помітив кумедну фішку - як тільки при продавці згадуєш інтернет-магазин - одразу на очах роблять кислу міну і дуже швидко втрачають інтерес до покупця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся по луцьких "точках" з мильницями...

Щось більше, ніж масовий продукт, в Луцьку на вітрині не знайдете. Таке у великих містах. В наших умовах або під замовлення привезуть, або самостійно через інтернет. Інакше ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.chako.ua/ru/Sony-NEX-3-kit-18-55.php

http://www.chako.ua/ru/Sony_NEX_5_kit_18_55.php

дуже серйозні мильниці, здатні конкурувати із деякими дзеркальними апаратами. Доречі мають змінну оптику, що дає можливість ставити фікси типу Sony sel 50 1/8, 35 1.8.

Беріть такий апарат (body) і окремо світлосильний об'єктив і буде вам щастя....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також проголосую за "без-дзеркалки" ;)

Стояв перед схожим вибором, в результаті купив Panasonic GF5K з ebay.

Цілком задоволений - і якістю фото, і ціною.

Правда, якщо в пріоритеті компактність, то треба брати GF5X, а він дорожчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grecuk, ти плутаєш мильницю з бездзеркалкою/псевдодзеркалкою. Якби я хотів придбати апарат подібних розмірів - я б однозначно обрав би дзеркалку. А хочу придбати "просунуту" мильницю. Швидше за все вибір зупиниться на Canon PowerShot S110, який у порівнянні з Nikon Coolpix P330, має дещо нижчу вартість і сенсорний екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом подумую над купівлею дзеркалки. Мені цікаво, чи при купівлі такого апарата, зтось перевіряє його на биті/гарячі пікселі, правильність автофокусу і т.д. (наприклад, як описано в цій статті http://www.videozona.ru/photo_tests/reviews/ChdDSLR/ChdDSLR_00.asp)? І чи дадуть провести такі тести в якомусь магазині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував у інет магазині, як товар прийшов дали поклацати, звичайно я тоді не розбирався, зробив знімок - ніби норм, забрав.

Вдома вже знайшов деякі дефекти, заніс назад, кажуть, вам нового такого чи повернути гроші, а я якраз придивлявся собі ноутбука, думаю навіщо мені той фотоапарат, краще докласти до лептопа.

Вони відправляли кудись там, тестували і рівно через тиждень як заніс назад, віддали кошти, без проблем.

А якщо щось там почнуть обурюватись, треба сказати 5 чарівних слів - закон про захист прав споживачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...