Перейти до змісту

Вирішив купити фотоапарат


HWman

Рекомендовані повідомлення

DI_X-990_black__front_M.jpg

Отже, давно хотів мати власний фотоапарат, щоб зафіксовувати моменти свого життя...

Нічого професійного непотрібно, мильниця якась, хотілось би щоб відео записував у нормальній якості(640/480 мінімум), Бюджет невеликий 800 грн макс що порадите?

Наразі придивився

Olympus X-990 але ще ж 50 грн за доставку... чючють невписуюсься :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Не хочу образити Вас і ваш бюджет, але 100-доларовий фотоапарат буде видавати якість знімків рівня мобільно телефону від 1500 грн. Ось так фотографує мій Samsung S5660 Galaxy Gio, який зараз можна купити за 1300 грн.

Моя думка, що при наявності не самого бюджетного телефону, штаний фотоапарат вартий уваги при ціні від 200$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу образити Вас і ваш бюджет, але 100-доларовий фотоапарат буде видавати якість знімків рівня мобільно телефону від 1500 грн. Ось так фотографує мій Samsung S5660 Galaxy Gio, який зараз можна купити за 1300 грн.

Моя думка, що при наявності не самого бюджетного телефону, штаний фотоапарат вартий уваги при ціні від 200$.

Не згідний з вами, на аукро я купив б\в фотоаппарат Sony S730 7.2mp за 470 грн. повний комплект з твертим чехлом, картою памяті на 4 гіга. Фотоапарат повністю задовільняє мої потреби, а якість фото дивіться самі.

Купляйте те, що дозволяє бюджет, а згодом піднакопите фінансів купите щось потужніше. Удачі.

post-7315-0-49273900-1343972401_thumb.jp

post-7315-0-59637600-1343972432_thumb.jp

post-7315-0-67730000-1343972685_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, давно хотів мати власний фотоапарат, щоб зафіксовувати моменти свого життя..
Нічого професійного непотрібно, мильниця якась

Тепер порівняй фотки вище з цими:

Ти ще хочеш дешеве мило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bormotuha, судячи з фоток, цей Sony дає гіршу картинку ніж мобільний телефон (різкість на краю кадру на фото макро-кропиви, повна відсутність кольоропередачі і страшні хроматичні аберації на 2 фото)

HWman, в твоєму бюджеті, усі мильниці будуть на одне лице, з приблизно одинаковим маркетинговим фуфлом функціоналом, дивися марку\модель де буде найбільша матриця і більш-менш людський екран

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bormotuha,

Вибачайте за відвертість, але якість фото - ніяка. Передачі кольору не має абсолютно. За інші моменти вже мовчу.

Для порівняння, ось фото з телефону Sony Ericsson K750i, який я купляв в 2005-му за 2000 грн.:

post-10440-0-68640300-1343974414_thumb.j

post-10440-0-50234500-1343974428_thumb.j

post-10440-0-89193900-1343974442_thumb.j

post-10440-0-79768900-1343974462_thumb.j

post-10440-0-54594100-1343974473_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професіонали, блін, знову все в флейм скотили. Сказано ж, бюджет - 800 гривень, і якщо доставка 50 в нього вже не вписується, для чого пропонувати камери за півтори тисячі? А неправильний баланс білого - це вже криві руки. Тим більше, зараз багато куди тулять опцію "насичені кольори" <_<

HWman, почитай

http://www.mirpk.com.ua/forum/viewtopic.php?t=7237/

http://dpk.itc.ua/forums/index.php?topic=1285.0

Вибраний Олімпус непоганий, але турбує відео 640х480 і живлення від акумулятора.

Я б глянув би на щось типу http://rozetka.com.ua/panasonic_lumix_dmc_ls6ee_k_silver/p219029/#tab=characteristics,

там і HD, і АА. Хоча перший по акції має непогані бонуси.

Також зверни увагу на б\у з більшою матрицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професіонали, блін, знову все в флейм скотили.
Через кілька років з якими думками ти будеш переглядати:
моменти свого життя...
Коли якість буде:
судячи з фоток, цей Sony дає гіршу картинку ніж мобільний телефон (різкість на краю кадру на фото макро-кропиви, повна відсутність кольоропередачі і страшні хроматичні аберації на 2 фото)
Вибачайте за відвертість, але якість фото - ніяка. Передачі кольору не має абсолютно. За інші моменти вже мовчу.
І 100 разів пожалкувати про:
Бюджет невеликий 800 грн макс
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через кілька років з якими думками ти будеш переглядати

Я до сих пір переглядаю фото з перших курсів, зроблені на Siemens m65 і якось не звертаю увагу на якість.

Чи дати посилання на старі ч\б фото, які до сих пір тримають марку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до сих пір переглядаю фото з перших курсів, зроблені на Siemens m65 і якось не звертаю увагу на якість.
Це твої особисті проблеми.
Чи дати посилання на старі ч\б фото, які до сих пір тримають марку?
Посилання лиши собі і не рівняй йух з пальцем. Бо самий простий ч/б плівковий фотик (радянських часів) має в рази кращу якість фото чим сама навернута цифрокамера.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано ж, бюджет - 800 гривень, і якщо доставка 50 в нього вже не вписується, для чого пропонувати камери за півтори тисячі?

Новий апарат за 800 грн. апріорі не може видавати нормальні знімки. Ми просто не хочемо, щоб людина після покупки була розчарованою. От і висловлюємо різні думки.

Якщо автор теми все ж не передумав, то можу запропонувати Canon IXUS 100. Три роки тому купив такий дружині. Мініатюрний, якісні матеріали корпусу і збірки, стильний. А саме головне, висока якість фото і відео 720p (на той час за 1800 грн. це було круто). Знайомих з п'ять купили таку модель, після того, як побачили в нас. Всі задоволені.

Знайшов IXUS 100 на aukro за 700 грн. На місці HWman взяв би його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вміє фоткати, той зфоткає і на допотопному фотіку шедевр.

І я думаю, що всеодно фотік кращий за той, що є нехай навіть в супер-пупер телефоні (ну може є окремі вийнятки).

Купляйте, надоїсть тоді будете думати щось купляти крутіше і навороченіше, а то поки будете збирати гроші, то будете без фотіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто *дійсно* вміє фоткати, той не фоткає корчами.

Це всеодно що вміючи гарно грати на скрипці, ти лабатимеш на поліняці зі струнами.

Canon IXUS (чи американські аналоги - Canon SD, що збираються у Японії)- справді хороший вибір на гроші до 1К грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не фотогораф і не художник. Часто переглядаю роботи людей тут на борді та й взагалі. Хтось дійсно вміє фоткати (я маю на увазі художній смак) буде робити гарні художні знімки і мильницею, і телефоном. А якщо людина "позбавлена художнього смаку"©Лесь. то хай хоч супер-дзеркалку візьме, фотки будуть лише висосокї якості (знімки) і то не факт.

Я б на місці автора - дозбирав би до 1500 - 2000 грн і купив би таки людський фотік.

Он Нікон Д40 продавали за 1800 грн із якимось хорошим об'єктивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор теми все ж не передумав, то можу запропонувати Canon IXUS 100. Три роки тому купив такий дружині. Мініатюрний, якісні матеріали корпусу і збірки, стильний. А саме головне, висока якість фото і відео 720p (на той час за 1800 грн. це було круто). Знайомих з п'ять купили таку модель, після того, як побачили в нас. Всі задоволені. Знайшов IXUS 100 на aukro за 700 грн. На місці HWman взяв би його.

Єдине що напрягає це те що все має свій ресурс, якщо купуєш нове то хоть є гарантія...

На аукро ніколи не купував нічого і впринципі не збираюсь

Я б на місці автора - дозбирав би до 1500 - 2000 грн і купив би таки людський фотік. Он Нікон Д40 продавали за 1800 грн із якимось хорошим об'єктивом.

ой ні я не хочу бути професійним фотографом, так зробити пару фоток сім'ї і ще всяку єрунду по фотографувати, я ж не збираюсь робити виставку... хоча хто знає, розумієш Жень мені треба щось типу легкий старт якщо попре то перейду на дзеркалку з крутим об'єктивом.

Можна пошукати б.в. , коли бюджет обмежений

якщо і б/у то із залишками гарантії, як мінімум пів року, такі мої умови...

Ах да ніби всі праві, спасибі за поради, все врахую але нажаль бюджет 800 грн. і мені не треба гаргара із величезним обєктивом, маленький компактний щоб вмістився в карман, але не телефон.

Цікаво такі існують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто *дійсно* вміє фоткати, той не фоткає корчами.

Це всеодно що вміючи гарно грати на скрипці, ти лабатимеш на поліняці зі струнами.

Хорошому танцору нічого не мішає, так само як хорошому фотографу не мішає те, що у нього "корч" бо він знає що сфоткає краще чим дехто "не корчом", бо людина не тямить як і що тут.

Я писав вище, якщо збирати от так гроші, то буде по принципу такому, назбирав 1500, а за 1700 ще крутіший і так далі...

Так що тут вибір, або чекати коли "назбираються" кошти, або піти й купити, і не "паритись"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось фото зроблені дуже дрєвнім фотоапаратом на 3.2 Мп

а тепер прикинь, що на аналогічну за розмірами матрицю натягують 12-14-16 Мп + хз яку оптику, запихають в гарну коробочку, ліплять буковки HD, 5-12-36X і тдтп, а по факту отримуємо чергове маркетингове уг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6376-0-55458500-1343999134_thumb.jp

Дилетанти, скажіть будь-ласка, якості цього фото достатньо для побуту, сімейних фото і відсутності усіляких заморочок? Вартість фотоапарата - 700+ грн в 2010 році. Sony. :)

Єдине що хочу сказати стосовно Олімпуса - не варте уваги, хоча б в плані кольоропередачі в порівнянні з тим же Соні (порівнював знімки).

До речі, в тому ж 2010 році порівнював фото які були зроблені одночасно, одними і тими ж руками by Canon (1700 грн, новий) & by Sony (700+ грн, новий). при "прочіх равних" як то руки, ноги, погода, фокус, режим "авто", ракурс і що там ще - фото були рівноцінні. Зрозуміло що дорожчий дасть в деяких складніших умовах переваги, але як на мене - для старту бюджету до 1000 грн цілком достатньо.

Тому підсумовуючи насмілюсь висловити своє імхо:

2 мильниці з різними (в межах розумного) бюджетами в стандартних умовах і однакових руках дають приблизно однаковий візуальний результат.

бюджетний Соні краще за бюджетний Олімпус :)

перевага фотоапарата на батарейках акумуляторах АА - якщо вони сіли - тимчасова "аварійна" підміна продається в найближчому кіоску за 5-10 грн :)

додай до бюджету вартість пари (+бажано підмінної пари) акумуляторів, фірмового зарядного пристрою, флешки та пристойного чохла - це потягне на 250+ грн

http://rozetka.com.u...00_sil/p206282/ (шкода тільки що відео не знімає, але як показує досвід - відеозйомка фотоапаратом відбувається 2-3 рази на рік)

Поціновувачі дзеркалок, говнодзеркалок, любителі позаморочуватись над кадром - сильно не пінайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за вказаний бюджет всі фотоапарати однакові в якості. Або вказані раніше б/в можна (хоча це кіт в мішку). Для фото пянок якраз вистачить. Все одно будеш на "автоматі" знімати. От для цього і придумали Sony, потім як на мене за спаданням за юзабіліті для любителів йдуть Casio, Canon, Samsung, Nikon, Pentax, Olympus. ІМХО бери, який сподобався - все одно потім або жалітимеш, або хвалитимеш, то навіщо "гризтися" вже зараз? Або ще тут спитатись у профі, яких менше на сервіс несуть, і за вказані гроші маєш свою часточку щастя. А то нарадять тобі зараз зеркалок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це твої особисті проблеми.
Посилання лиши собі і не рівняй йух з пальцем

Комиксы-На-тему-Русско-украинского-срача-россия-украина-106696.jpeg

Бо самий простий ч/б плівковий фотик (радянських часів) має в рази кращу якість фото чим сама навернута цифрокамера.

Учітє матчасть, дєточка. "Робить" знімок спочатку об*єктив, потім руки, потім світло, а потім плівка (у вашому випадку).

Ітак, вище - флуд. Тепер по суті.

Новий апарат за 800 грн. апріорі не може видавати нормальні знімки. Ми просто не хочемо, щоб людина після покупки була розчарованою. От і висловлюємо різні думки.

Так це якраз і добре, але маємо жорстке обмеження в бюджеті. Почне ТС збирати півтори, а там і бажання зникне.

В мене самий перший був Canon a590, тепер 4\3 з радянським склом. Головне - зрозуміти що і як тобі треба ^_^

Тому або нове, але з маленькою матрицею, або б\у - але з більшою.

Є ще, звичайно, кредит, але це зло-зло :)

Якщо вже почали піськомірство порівнювати фото з телефонів, то і я додам пару ^_^

SE W810i

post-8077-0-65472600-1344003272_thumb.jp

post-8077-0-85856900-1344003282_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, залий ка пліз фотку Ферарі без кадрування на Ipicture.ru або zalil.ru (в 1 клік робиться)

сенк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви всі кажете що фотікі до тисячі одинакові то може цей ?

По відкликах ніби норм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...