Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Titanium Backup без рута не працює, лише цe одне вже достатня причина щоб мати рут, не кажучи вже про CWM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ якщо чесно користі від супер користувача небагато для рядового користувача.

Неправда.

Для мене основна перевага рута - це можливість адблокером порізати всю рекламу в "безкоштовному" софті, після чого з цим софтом стає приємніше працювати, і він не садить нещадно батарею за рахунок постійного качання з нету нових банерів.

Це можливість оновлювати прошивку через Odin Mobile.

Це коректна робота програми Prepay Widget, яка показує стан рахунку, залишок грошей, хвилин, смсок, мегабайт і т.п.

І таких переваг може бути десяток - залежно від того, як юзер користується смартфоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. а ти доведи шо цеглина від рута ))) Здох і здох... Всеодно при реанімації, девайс буде шитись, так що...

ок, можеш рутувати.

Шо і зробив. Як уже вище писалось, ТІтаніум бекап + АдБлокер+ше купа цікавих фішок. Якшо знаєш шо робиш, то девайс ніколи кірпічом не стане. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо і зробив. Як уже вище писалось, ТІтаніум бекап + АдБлокер+ше купа цікавих фішок. Якшо знаєш шо робиш, то девайс ніколи кірпічом не стане. ІМХО.

Я не сперечаюся про доцільність рутування, але смартфон Самсунг буду рутувати лише після закінчення гарантійного сроку, а от планшет китайський вже і так рутований. Також,імхо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я свій С3 рутував і перешив у день покупки :-) не дивлячись, що він на гарантії і навіть УАЦРФ. ніхто ж не забороняє, у разі потреби, потім повернути його до заводського стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене на українській розкладці замість "є" - э, а замість "ї" - ъ. Клавіатура Android (AOSP) 4.1.1. Можна це якось вилікувати? Можливо у когось стоїть нрмальна клавіатура, виложіть сюди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж собі цю клаву ставив, все працює, всі букви присутні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене на українській розкладці замість "є" - э, а замість "ї" - ъ. Клавіатура Android (AOSP) 4.1.1. Можна це якось вилікувати? Можливо у когось стоїть нрмальна клавіатура, виложіть сюди.

Galaxy Nexus. На 4.1.1 була аналогічна лажа. На 4.2.1 "є" на місці, а от про "ї" взагалі забули.

UBzLu.th.png xpk6R.th.png

Обзор: "Выбор клавиатуры. Плюсы и минусы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ніхто не забув, ї друкує при довгому натисненні на і, так само було і на 4.1

Дякую! Не знав, мало друкую. З мене "+".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ніхто не забув, ї друкує при довгому натисненні на і, так само було і на 4.1

Щеб хто з "є" підказав, було б чудово, бо на "э" такий фокус не пройшов.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеб хто з "є" підказав, було б чудово, бо на "э" такий фокус не пройшов.

Це косяк Google. Варіантів всього три: перепрошити на 4.2, поставити сторонню клавіатуру, змиритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікавить таке питання:

телефон не рутований, вискакує повідомлення, що можливе оновлення ПЗ (HTC Sense і Android до версії 4.1.2). Оновлення 340 mb десь.

Чи варто так оновлювати і якщо потім скинути налаштування на заводські, воно відкатає ОС до тієї яка зараз (ніби 4.1) чи вже завжди буде 4.1.2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлення перезапише усі розділи, ядро, радіомодуль, підніме бутлоадер Hboot до останньої актуальної версії (інколи це стає причиною неможливості отримати S-OFF та кастомного рекавері).

Якщо немає бажання зараз і на перспективу переходити на щось крім офіційної - можна обновлятися.

Дані, дзвінки, смс, програми - все залишаться як і було.

4.1.2 - буде завжди, після ресету в т.ч.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене цікава трабла на дитячому impression ImPAD 9703. Поставив Free Kingsoft Office. Створюю новий документ Ворд - а мова не переключається! Лише англійська.

Вибираю російську/українську і ніц. Лишається англійська. В браузері переключається і пише добре трьома мовами.

Куди капАть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене цікава трабла на дитячому impression ImPAD 9703. Поставив Free Kingsoft Office. Створюю новий документ Ворд - а мова не переключається! Лише англійська.

Вибираю російську/українську і ніц. Лишається англійська. В браузері переключається і пише добре трьома мовами.

Куди капАть?

у мене smart keybord pro -в Kingsoft Office все переключаэться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема з Adblock Plus і магазином Розетка: Розетка стільки ліпить реклами усюди, що її Адблок вніс у чорний список. Як її звідти прибрати? Бо надоїдає кожний раз, коли хочеш зайти на Розетку, попередньо відключати Адблок. А в налаштуваннях Адблоку білих списків не знайшов.

На Розетці ніколи нічого не купував і навряд чи буду - дорого, але як каталог чи для порівняння цін та й по юзабіліті, то це шикарний ресурс.

Проблема №2: Не можу підключити до аськи аккаунт Вконтакте. Проблема з вконтактовським додадком Vkontakte Friends In ICQ. Ніяк не вдається його підключити, видає помилку. Пробував його вручну добавити, а не під час авторизації аськи, пише що це десктопна версія. Зайшов з комп'ютера, то перший раз вдалося знайти цей додаток Вконтакте, він також видав помилку і потім навіть через пошук його неможливо знайти.

Трохи сумбурно написано, краще не зміг. Ну але хоч є від чого "плясати". Що не зрозуміло - питайте.

Зрозуміло, що написано в оф.підтримки, але від Вконтактів відповіді немає взагалі, а Асіна підтримка тупить - задає по одному тупому питанню в місяць, типу "Чи залишилась проблема досі чи можливо сама розсмокталась?"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз і гугл мапс розмовляє

але є навітел (на гуртом можна скачати) та айго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене навітел в телефоні - не чув, щобв "базарив" :) Може, просто, мало юзав.

Цікавить використання планшета (часом!!) як навігатор в авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорить говорить, постійно щось говорить... треба поритись у налаштуваннях, там і голос можна змінити на приємний жіночий, хоч Китайською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...