Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хто яким браузером користується на планшетах з андроїдом?

Перепробував штук 10- всі в чомусь провалюються...то сайти не коректно грузять то висять то відео онлайн не працює( в більшості так, чи працює не зовсім коректно)

Користуюся в основному Фаєрфоксом, також Хромом на Андроїді 4.1.1, все влаштовує.

Далі трошки з іншої опери...

Маю певну проблемку, на 4pda поки що ніхто не допоміг, запощу тут, може в кого з'явиться якась здорова ідея.

Народ, помогите, плз с синхронизацией.

Ситуация такая:

Смарт LG GT540, около 800 контактов.

Сделал бекап контактов с помощью программы MyPhoneExplorer.

Теперь есть около 800 файлов в vcf-формате.

Сливаю все файлы в один

copy *.vcf ..\allvcf.vcf

делаю импорт в контакты гугла - создается раздел с текущей датой, но импортированных контактов нету.

Пробую сделать другим способом:

1. Копируете все файлы в любую папку на SD карту;

2. Заходите в "Контакты" - клавиша "Menu" - "Импорт/Экспорт"

3. "Импортировать с SD-карты" - "Все файлы vCard"

выскакивает сообщение "Некоторые данные могут быть удалены ("yes","no")", жму "yes", в файлик vCard сливается около 450 контактов, остальные удаляются.

Восстановил с бэкапа обратно.

Как можно слить все vcf-файлики в 1 файл так, что б их можно было нормально импортировать в гугл (ну не могу я 800 файлов по отдельности в гугл имортировать :()?

Я створив vCard, скинув його на компютер, зайшов у профіль гугла і імпортував з цього файла. (Також понад 800 контактів, вийшло з першого разу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, почитайте уважніше, що я писав. Я знаю як імпортувати контакти, просто зараз в мене трошки нестандартна ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не допомогло, об'єднав 20 контактів, залив в гугл-контакти, створилася тільки група "Імпортовано 11.10.2012" але там всередині порожньо...

Я робив так

"

в папке где лежает все ваши vcf файлы нужно выполнить:

copy /B *.* contacts.vcf

Эта команда просто объединит все vcf файлы в один."

потім цей файл закидав на телефон і імпортува. правда не все хотіло імпортувати - у мене забагато контактів десь півтори тисячі.

згодом знайшов програму MobilEdit - вона допомогла вирішити мою проблему.

програма колись допомогла імпортувати з сонеріка в нокію - підключив два телефона і нажав копіювати з одного в другий, тепер нею перегнав з нокії в андроїд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

copy /B *.* contacts.vcf

Эта команда просто объединит все vcf файлы в один."

я думаю вся соль в приставке /B. Твоя проблема - некоректно злитий файл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

copy /B *.* contacts.vcf

Эта команда просто объединит все vcf файлы в один."

я думаю вся соль в приставке /B. Твоя проблема - некоректно злитий файл.

думаю що трабли все такі із різними стандартами .vcf, мав схожу проблему на Blackberry. Вирішував через купу стороннього софту :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що трабли все такі із різними стандартами .vcf, мав схожу проблему на Blackberry. Вирішував через купу стороннього софту :mellow:

по одному файлу він каже, що нормально заливається

Та по одному заливає нормально.

а вкупі - проблема. ЗНачить проблема в процессі зливання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що трабли все такі із різними стандартами .vcf, мав схожу проблему на Blackberry. Вирішував через купу стороннього софту :mellow:

по одному файлу він каже, що нормально заливається

Та по одному заливає нормально.

а вкупі - проблема. ЗНачить проблема в процессі зливання.

В мене те ж саме було :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, кажу ж вам - спробуйте прогу MOBILedit -допоможе

блін, кажу ж вам - спробуйте прогу MOBILedit -допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_09: ніхіба собі!

Це що ж за "тєлєфончик" такий?

Свій НТС на кожну ніч заряджати ставлю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій дуос 6102 в режимі 40-60-80 хвилин розмов в день. Із регулярним прослуховуванням музики по 30-60 хвилин в день до 3-х діб живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

графік показує що батарея майже сіла- при цьому пише 100% і батарейка зверху на панелі повна

не сходиться.

графік показує що був прижок батареї, після чого вона знову плавно сідала що характерно для неповної зарядки телефона при якій таймер не збивається- ось вам і 7 днів.

хоча не кажу що 7 днів це неможиво- мій 540 на новій батареї по 5 днів витримував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій Galaxy S3 живе в середньому 13-15 годин від однієї зарядки. Це постійно включені WiFi і мобільний інтернет, годин 4-5 в загальному включений дисплей, години півтори-дві розмов, постійно активна синхронізація gmail, google talk, facebook, accuweather, latitude і інших сервісів. Цікаво, що прослуховування музики практично ніяк не впливає на час автономної роботи, а перегляд фільмів їсть батарейку практично так само, як користування браузером. Порівняно з вдвічі менш потужним HTC Evo 3D це просто мега-прорив, бо в такому режимі він в мене "вмирав" за годин 5. Ще вдвічі менш потужний Desire S в мене працював годин 8-9. Так що Galaxy S3, незважаючи на потужність, найбільш "автономний" зі всіх андроїд-смартів, якими я користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, якщо можна, гарну пораду, щодо GPS навігації, без інета.

В моєму s6102 A-GPS. Хочеться якісь нормальні карти карти, щоб не Гугл мепс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Андроїд маркеті 30-денна холявна. Повністю холявної немає? БО не готовий за неї платити гроші :) Хочеться просто, як корисну примочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Андроїд маркеті 30-денна холявна. Повністю холявної немає? БО не готовий за неї платити гроші :) Хочеться просто, як корисну примочку.

Женя, хотів тобі тут викласти халявний Навітел+карти України, але не загружає сюди, збій...там щось 280 мб. десь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, вот

Повністю халявної
;) сама прога

вот карта України-2012. Карту покласти в sd-navitelcontent-maps

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...