Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте хороший антивирус для андроид :) Желательно бесплатный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь Dr. Web. Кілька разів ловив Air Push, більше нічого серйозного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте хороший антивирус для андроид :) Желательно бесплатный.

Юзаю 3 місяці ДокторВеб лайт. Як не дивно, але працює. Декілька разів зупиняв завантаження файлів, бо щось виявив, що можливо. При скануванні знаходив підозрілі файли і лікував. Проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а др. Веб Лайт коли лазиш в неті захищає, чи він тільки файлову систему моніторить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Dr. Web Light стоїть, вспливає лише коли інсталюю щось, поки нічого не ловив, в налаштуваннях нічого про моніторинг серфінгу в неті не бачив, думаю що й нема, лише налаштування захисту файлової ситсеми, також в маркеті бачив Аваст безкоштовний, поки не пробував, цікаво почути відгуки .

Змінено користувачем SG008
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирубив, як щось ставлю чи роблю бекап то вмикаю.

Це шо світло, шо ти його так просто вирубив/врубив? )) І як ти це робиш? Який девайс, прошивка?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, підскажіть що це вже я "накльопав", раніше там Гуглопошук був, а тепер якийсь Китайпошук? Планшет Ainol Novo 10 Hero II. Андроід 4,1,1.

post-3393-0-84918900-1364945434_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мову локалізації не міняв?

Женя, шо я там тільки не міняв. :) Планшет тільки вчора приїхав, підлаштовував під себе і шото намутив. :(

Де ту мову локалізації глянути можна?, буду вдома перевірю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в налаштуваннях (правда, якщо там китайська - то навманя :) ) - Language settings або Localisation

Отут - опис планшета. І там є пункти меню 2 штуки (Location srvices та Language & Input) ВО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки стаєте власником сабжового апарата, рекомендую відразу робити повний бекап, заодно і рут навчитесь робити... Як це робиться читайте на 4pda

Бо я після оцих налаштувань під себе, методом "научного втика" був змушений прошивати тєло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в налаштуваннях (правда, якщо там китайська - то навманя :) ) - Language settings або Localisation

Отут - опис планшета. І там є пункти меню 2 штуки (Location srvices та Language & Input) ВО!

В налаштуваннях все було нормально, схоже на те, що я замінив пошукову программу по замовчуванню з Гуглу на на китайську. Відключив (зупинив) ту китайську програму, допомогло, але схоже, що рішення тимчасове, бо вже один раз знову замість звичної кнопки "Гугл" бачив ієрогліфи, хоча відкрився по натисканню все-таки Гугл.

Як тільки стаєте власником сабжового апарата, рекомендую відразу робити повний бекап, заодно і рут навчитесь робити... Як це робиться читайте на 4pda

Бо я після оцих налаштувань під себе, методом "научного втика" був змушений прошивати тєло.

І прощавай гарантія?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тихенько собі незамітно, не варто включати параною на рахунок цього...

Це не параноя, зрозумієш коли стикнешся з гарантійним ремонтом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна рутити телефон, інакше не приймуть на гарантії... але якщо про це нікому не казати то що тел. був рутований думаю довести буде важко...

ЗІ якщо чесно користі від супер користувача небагато для рядового користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут рут і гарантія?

Сам по собі рут ні до чого, але от можливість зробити з гаджета цеглину в рази збільшується після отримання рут-прав. І от саме в таких випадках виробник має право відмовити в гарантійному обслуговуванні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. а ти доведи шо цеглина від рута ))) Здох і здох... Всеодно при реанімації, девайс буде шитись, так що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. а ти доведи шо цеглина від рута ))) Здох і здох... Всеодно при реанімації, девайс буде шитись, так що...

ок, можеш рутувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...