Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В мене навітел в телефоні - не чув, щобв "базарив" Може, просто, мало юзав. Цікавить використання планшета (часом!!) як навігатор в авто.

ломаний Navitel 7.5.0 з картою України за 03.2013 є на ex.ua

українська локалізація, потрібний voice pack спокійно доставляється через інтернет з самого девайса, також працюють сервіси типу погоди і заторів.

гарно та швидко працює, масштабується і під комунікатор і планшет.

мастхев

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди я троха не розбираюсь в тому всьому: є sony xperia ion, часто вилітають програми так що аж шпалери пропадають( стають чорними) і не можу знайти як створити папки в меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки подобається Навітел як программа, настільки її карти - лайно.

Їду на рибалку в с. Ставище (Млинівський р-н, Рівненська обл.), - не знає. Їду в Кузнецовськ, - центральних вулиць не знає. Володимир - дві вулиці. Ківерці - 0.

5N3y.th.png F3r0u.th.png A0Lol.th.png ern08.th.png

Недавно поставив City Guide. Карти від travelgps.com.ua (власне, ця програма - це їхній проект), знають практично все. По зручності City Guide Навітелу суб'єктивно уступає, але для мене в приорітеті - карти. Незважаючи на те, що в Play Маркеті зазначено "Бесплатно", ПЗ хоче грошей. На 4pda.ru, кому забагато тексту - сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В андроїд 4.1.2 перелистування робочих столів зробили "по кругу". При цьому не листається обоїна.

Можна якось вернути так, як було в попередніх версіях? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні цілий день проходив без флешки батарея розрядилась на 10%. Ніхто не бажає продовжити експеримент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользуюсь большиствои програм из этого списка. В описании имеются крайне эмоциональные высказывания в виде мата.

androyd_prylozhenyia_sdelal_sam_dlynnye_kartynky_681094.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікавить питання: є телефон, працював 3 міс. безглючно, потім при фотографуванні тел. вирубився і не реагує ні на які чинники(вкл./затримання клавіші/передьоргуванні батареї/заряджанні...(на екрані нічого не висвічується взагалі, і звуків ніяких.

Що то може бути? Його можна реанімувати?

Андроід 4.0.3...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ, як подружити планшет із Флешплеєром ?

Гуглив - читав - пробував. Результату - майже ніякого :(

Андроїд 4,1,1.

Флешплеєр встановлюється, але - не дає результату. Заходиш на сайт і відео не програється.

Мо' в кого є перевірена Опера Мобайл із працюючим флешплеєром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там є інструкція із ссилками. Не допомогло. Або я щось робив не так. В інструкції сказано, що в Опері має бути опція "вкл / викл флеш" - я її не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інструкції сказано, що в Опері

в мене в опері теж не грає флеш

спробуй в стандартному переглядачі

від себе скажу, що мені опера для андроїда взагалі не подобається, абсолютна протилежність опери для РС

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день, есть непонятная проблема, 4.0.1 в последнее время примерно раз в день телефон зависает и потом перегружается. Не знаю что делать и в чем причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго вечора. Порадьте антивірус для андроід 4.0.4. Чи потрібен він взагалі? Користуюся інтернетом з телефону на даний час небагато, в основному плеймаркет, борда, дивлюся погоду. Браузер Хром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також підкажіть, чи користується хтось програмою для блокування (гасіння) екрану, щоб не тиснути постійно кнопку вкл/викл? зараз користуюся програмою "Выключатель", але гасить екран через раз, в інші рази лише заблоковує.

Підкажіть альтернативу

Недавно поставив City Guide. Карти від travelgps.com.ua (власне, ця програма - це їхній проект), знають практично все. По зручності City Guide Навітелу суб'єктивно уступає, але для мене в приорітеті - карти. Незважаючи на те, що в Play Маркеті зазначено "Бесплатно", ПЗ хоче грошей

для навігації використовую Навітел та СітіГід (знайшов на просторах інету .арк-файл з "таблеткою" - не вимагає ліцензії + безкоштовні детальні карти Волинської, Рівненської та Львівської областей, є всі районні центри з вулицями та всі села)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго вечора. Порадьте антивірус для андроід 4.0.4. Чи потрібен він взагалі? Користуюся інтернетом з телефону на даний час небагато, в основному плеймаркет, борда, дивлюся погоду. Браузер Хром.

До недавнього часу не користувався, поки Доктор Веб не зловив вірус-спамер в Shazam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавнього часу не користувався, поки Доктор Веб не зловив вірус-спамер в Shazam

дивився на плеймаркеті - доктор.Веб відносно безкоштовний - лише 30 днів безплатно. Скажіть, дуже грузить систему та виснажує батарейку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене Dr.Web Light, він, здається, повністю безкоштовний

грузить систему та виснажує батарейку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На планшеті постійно зменшується внутрішня память.Доходить до нуля і перестають відкриватись программи.Спасає тільки повний зброс операційної системи.І приходиться заново встановлювати навігацію, відновлювати закладки в опері і т.д.

Флеш чистив, встановлено лише декілька програм.

Підкажіть де шукати і що робити?

Screenshot_2013_08_10_11_52_45.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, та я б не сказав... Чи грузить систему, сказати важко, все таки процесор MTK6589

Батарейку помітно не жере

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...