Перейти до змісту

Велосипед + GPS


Driver

Рекомендовані повідомлення

В сучасних мобільних телефонах є вбудований GPS, A-GPS. Можна поставити повноцінну навігацію (наприклад iGO, Навітел), але вона більш пристосована для авто. Стандартна GoogleMaps потребує доступ в інтернет.

Зацікавився програмами, які можна було б використоувати як навігацію для велосипеда,але без доступа в інтернет. (тільки GPS). Шукав, але нічого хорошого не знайшов.

Можливо хтось має досвід в використанні таких програм? Хто які юзає?

Також цікавлять програми з функцією запису твого маршруту, який ти проїхав, який ти потім можеш подивитися з компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iGO8 має велосипедний і пішохідний режими

В роботі це відрізняється по прив"язці до доріг

Проте працює - цілком адекватно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon,юзаю iGO , але з мінусів можу сказати, що там: 1) не можна ввести координат; 2) не можна загрузити трек, щоб по ньому проїхатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трекинг : gpsies - есть под яблоко и ондроед. получается вот такой симпатичный трек. юзаю постоянно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трекинг : gpsies - есть под яблоко и ондроед. получается вот такой симпатичный трек. юзаю постоянно

Ооо. Це саме краще з того що я зустрічав. Зараз протестим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Мап Нав з привязаною кілометровкою... + Гугля.. + Яндекс.. на всякий випадок...))

Як показує практика.. Крим/Карпати.. лишньою інформація про твоє місцеперебування не буває. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Driver,

той самий навітел чудово працює і для велосипедистів.

https://docs.google.com/file/d/0B3j_9dE5KGiuNDQzbkJHbF81eU0/edit

і справляється з

функцією запису твого маршруту, який ти проїхав, який ти потім можеш подивитися з компа.

https://docs.google.com/file/d/0B3j_9dE5KGiuY2FCdWYwd2U4V1k/edit

а трек можна загнати в той же gpsies і дивитися на компі

і + сама програма є на wm, android, symbian (про ios не знаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохо было-бы указать какой телефон ;) Смарт\нет, ОС? Я на андроиде юзаю My tracks.

2 carlzeiss ссылки битые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з незгаданого тут дуже рекомендую Rmaps — програмуліна під андроїд, яка працює з багатьма типами онлайн і оффлайн карт. Легко кешуються наприклад гуггловські, опенстріт, і т п. Є вбудований трекер, який потім експортує треки в kml файли. Можна загружати свої з вже готовими мітками POI. якщо є доступ до інтернету, то вона може знаходити наприклад вулиці або міста, показувати яндекспробки. Якщо зацікавить, то уже маю багато готових офлайн карт україни і міст.

для трекінга вибрав My tracks, так як інтегрується з сервісами гугла — це для мене найзручніше рішення.

для навігації iGo My Way — деталізація вулиць цілком прийнятна, хоча кажуть що в навітела краще… хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під Сімбіан

garmin для навігації

чи google maps якщо інтернета халявна

nokia sport tracker для запису маршрутів (так вона записує треки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив GPSies. для GPsies походу треба інтернет постійний, бо карту без вайфай не грузить. Нажаль в мене на телефоні інет дорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохо было-бы указать какой телефон ;) Смарт\нет, ОС? Я на андроиде юзаю My tracks.

2 carlzeiss ссылки битые

На Андроїд.

Поставив My Tracks. Поки розбираюсь. Погода хмарна ,лише 1 спутник ловить, шукає місцезнаходження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MapNav - не потребує підключення до інтернету. Може працювати виключно з картами на флешці.

Тема на форумі по пошуку карт: http://www.mapnav.sp...iewforum.php?18

ЯндексКарти також можна навчити працювати без інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Использую на Symbian Belle прогу navitel, с картами, также пишет треки, которые можно импортнуть в гугл-земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

My Tracks працює непогано. Робить запис маршруту, зразу може перекинути в гугл мепс де детально можна розглянути маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот пример записи трека прогой Навител. Часть дороги с работы домой. В принципе точно, но по пр. Воли попрыгали данные чуток.

З.Ы. кому интересно, извлечь и открыть через Гугл Земля.

2012-06-10_20-03-51.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на BlackBerry для вела і бігу використовую Adidas miCoach, можна слідкувати за швидкістю -калоріями, присутня синхронізація з аккаунтом!

zagruzbvb.png

zagruzogo.png

zagruznfn.pngzagruzjzj.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

яка найкраща прога буде під яблуко щоб і швидкість показувало і кілометраж намотаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот пример записи трека прогой Навител. Часть дороги с работы домой. В принципе точно, но по пр. Воли попрыгали данные чуток.

З.Ы. кому интересно, извлечь и открыть через Гугл Земля.

Навітел якої версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...