Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

враження про оператора "позитивні" :)

ну це не "оператор" це "девачкі шалять",

зразу не замітила що були розпаковані пакети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється то робиться для клієнта :)

Всі SIMки активовують заздалегіть...

Та не помітила бо якби і в голову таке не прийшло. Я б і сам напевно не перевіряв би наклейки

Но усе нормуль :) знайшли 2 пакети цілих на магазин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там з 3g хтось користується на лайфі?

хехе

не дивись стільки ТБ :)

Лайфовські манагенри обіцяють 3Г в обласних центрах на осінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там з 3g хтось користується на лайфі?

хехе

не дивись стільки ТБ :)

Лайфовські манагенри обіцяють 3Г в обласних центрах на осінь

Початок Літа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там з 3g хтось користується на лайфі?

хехе

не дивись стільки ТБ :)

айфовські манагенри обіцяють 3Г в обласних центрах на осінь

Початок Літа...

реклама по ТБ?

бо рівненська менджерша по корпоративному сегменту озвучила "про осіні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Допоможіть обрати пакет для розмов лайф-лайф. Без всяких хитрих платежів і тотального найо... в стилі life. Можливо в когось завалявся пакет з якихось старіших-кращих, вже поповнений на рік і не засвічений в оголошеннях та телефонних книгах десятків "пацінчіків", купив-би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 13.05.2015 за пользование услугами Life взымается плата 0.25 коп в день ! Халява кончилась !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попросив дружину купити 2 пакети Life:)

купила в центрі обслуговування на Волі

Обидва пакети відкривалися і картки виломані вже... ще я такого лайна не бачив

воно то не шкода 30 грн і ясно що такий мотлох в телефон не пхатиму, мало лі хто куди з нього телефонував

враження про оператора "позитивні" :)

так у меня тоже были выломанные, так можно и легко же их вставить

Куди вставити? Альо?Навіщо безпардонно писати у різних темах?

Мова йде про те, що як-мінімум, сімки вже могли бути користовані. А хто і куди з них телефонував - справа невідома і тому ризиково ними користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там з 3g хтось користується на лайфі?

хехе

не дивись стільки ТБ :)

Лайфовські манагенри обіцяють 3Г в обласних центрах на осінь

Початок Літа...

4-5 найбільших міст, інші з осені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 13.05.2015 за пользование услугами Life взымается плата 0.25 коп в день ! Халява кончилась !

Ага,тепер лайф стане зовсім не вигідний))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що оначає

зовсім не вигідний

? Інтернет набагато кращий саме у Лайфі. Так само як і чистота зв"язку.

Інша річ - к-сть базовий станцій. Але це питання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,тепер лайф стане зовсім не вигідний))))

25 копійок в день, за умови здійснення дзвінка це не вигідно?! Що ж тоді по-вашому вигідно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф першим засвітив нові тарифи на такий багатоочікуваний 3G. Абсолютна більшість юзерів зі старту буде вражена і від цін і від швидкості... та скаже що на їхні потреби і 2g хватає.

post-4805-0-18147500-1431880892_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф першим засвітив нові тарифи на такий багатоочікуваний 3G. Абсолютна більшість юзерів зі старту буде вражена і від цін і від швидкості... та скаже що на їхні потреби і 2g хватає.

post-4805-0-18147500-1431880892_thumb.jp

Ціни космос... :_09::0152: ... Хто ж ним користуватися то буде??? При мінімальному тарифі 89грн за 500мег в місяць, яких даже на оновлення ПЗ не хватить, я вже не говорю про якісь dropbox, box, onedrive і аналогічні сервіси... Я в шоці...

P.S. Ну мтс давайно краще вдосконалюй свою гавномережу ;), а то при лайфоських тарифах далеко не заїдеш..

P.P.S. Ппц, досі в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримала сьогодні смс

З 27.05.15 Ви надалі зможете дзвонити по 0 коп на номери life:) за абонплату 5грн/30 днів.

Зміни вступають в силу після використання 60 хв на номери life:) протягом календарного місяця.

Мій тариф - Вільний лайф, Максимум захід.

Ось так і підішла до завершення моя любов до безкоштовного life:) :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

life:) псується, нажаль. Тарифи вже не такі вигідні, як раніше.

Не так давно підключив собі тариф life:) 25, абсолютно все влаштовувало, та згодом вони підняли ціну дзвінка на номери інших мобільних операторів з 25 коп до 50. Думаю ладно, переживу, але виявилось, що це ще не все... тиждень тому ввели плату 25 коп. в день вже на дзвінки в мережі, хоча раніше був абсолютний 0.

І щось мені здається, що на цьому вони не зупиняться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, не кажи... дуже жорсткі тарифи... потрібно на МТС, певно, переходити

;)

В мене, наприклад, "Вільний Лайф Максимум Захід", був досі "халявним" в мережі, а з 27-го доведеться відвалювати аж 5 грн. в місяць... Навіть не знаю, що тепер робити...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, наскільки я зрозуміла, 5 грн доведеться сплачувати, якщо використаєш ці 60 хв на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже жорсткі тарифи

Я й не казав, що тарифи жорсткі... Ні, вони просто стали менш привабливі, принаймі для мене, так як я підключався до тарифу life:) 25 саме через дешеві дзвінки на інші оператори, а 0 в мережі йшов як приємний бонус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі, здивований як вони до цього часу дотянули таку шару... Я за весь час користування life (4 чи 5 років) поповнював рахунок лише для продовження терміну дії номеру і при цьому без лишніх задумів постійно і без обмежень звонив всередині мережі і ще й постійно дарують 100 мб інтернету мобільного на місяць (а інет на порядок краще мтс-у)

Тепер що маємо:

life в середині мережі - 5 гр в місяць

kyivstar в середині мережі - 12 гр в місяць (це по акції "-33%")

mts в середині мережі - 0,35 гр в день або 128 гр в рік (по акції рік без абонплат) це мін. 10,66 гр в місяць

І Ви жалієтесь на лайф?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, наскільки я зрозуміла, 5 грн доведеться сплачувати, якщо використаєш ці 60 хв на місяць.

Ви, певно, про текст з СМС-ки, котру отримали всі "халявні" тарифи... Да, там незрозуміло написали 2 речення (звичайно, що не випадково, а спецом, щоб недозрозуміло було)
З 27.05.15 Ви надалі зможете дзвонити по 0 коп на номери life:) за абонплату 5 грн./30 днів.

Зміни вступають в силу після використання 60 хв на номери life:) протягом календарного місяця.

Наприклад, в тарифі "ВІЛЬНИЙ life:) МАКСИМУМ ЗАХІД" на сайті вказано:

Дзвінки на номери life:), грн/хв - БЕЗЛІМІТ1 ( за 5 грн/30 днів)

  • 1 0 коп/хв на номери life:) надаються за абонплату - 5 грн/30 днів (з ПДВ та ПФ). Якщо абонплату не внесено - ви платите 0,25 грн (з ПДВ, без ПФ) за першу хвилину в день дзвінка. Умови діють після поповнення рахунку на суму від 25 грн одним платежем. Якщо рахунок не було поповнено – діють стандартні умови тарифікації вихідних дзвінків на номери life:) (0,35 грн/хв).

тут незрозуміло про 25 гривень... Це щомісяця, чи одноразово, перший раз, щоб активувати "БЕЗЛІМІТ"...?

А про "60 хвилин" згадується в пункті, котрий відноситься до дзвінків на інших операторів

Дзвінки на номери інших операторів України з послугою «life:) 5 копійок», грн/хв - 0,05 2

  • 2 Для підключення послуги «life:) 5 копійок» наберіть *141*30# та натисніть кнопку виклику.
  • Плата за користування послугою складає 9,57 грн./30 днів.
  • Послуга «life:) 5 копійок» доступна тільки на тарифному плані «Вільний life:) максимум ЗАХІД».
  • Ви можете дзвонити по 5 коп./хв. протягом 60 хвилин впродовж 30 календарних днів після замовлення або автоматичного подовження послуги.
  • Строк дії послуги – 30 календарних днів від моменту активації. Послуга автоматично продовжується на наступні 30 днів у випадку наявності достатньої суми коштів на основному рахунку - 9,57 грн (з врахуванням ПДВ та ПФ).
  • Умови послуги діють по всій Україні протягом 7 календарних днів з моменту останнього вихідного дзвінка на території дії тарифного плану. По завершенню 7 днів, в разі, якщо абонент залишається за межами території дії тарифного плану, дзвінки на інші номери по Україні тарифікуються по 0,50 грн./хв.
  • У випадку, якщо 60 хвилин по тарифу 5 коп./хв. використані раніше, ніж за 30 календарних днів або у разі призупинення дії послуги (недостатня сума для продовження послуги) подальші дзвінки тарифікуватимуться за стандартними тарифами тарифного плану «Вільний life:) максимум ЗАХІД».
  • У випадку закінчення 30-денного терміну дії послуги невикористані хвилини не додаються та не переносяться на наступний термін. Після автоматичного продовження послуги надається нова можливість дзвонити впродовж 60 хвилин протягом 30 днів.
  • З метою запобігання використання послуги у комерційних цілях замовлення можливе лише один раз на 30 днів.
  • Послуга «life:) 5 копійок» одночасно не працює з послугою «Доплачуємо за розмови».
  • Для відключення послуги наберіть *141*30# та натисніть кнопку виклику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) подзвонив до живого оператора, запитав про оті 60 хвилин і взагалі про майбутню абонплату... :) Вона відповіла, що "на даний момент ця інформація ще в стадії уточнення і в процесі вирішення, чи це буде 60 хвилин лише в перший місяць, а далі безліміт, чи це буде на кожен місяць так... Але швидше за все, що тільки на перший..." :) Точніше вони зможуть відповісти вже ближче до того терміну (?)

:) отак :) вони й самі поки не знають толком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) подзвонив до живого оператора, запитав про оті 60 хвилин і взагалі про майбутню абонплату... :) Вона відповіла, що "на даний момент ця інформація ще в стадії уточнення і в процесі вирішення, чи це буде 60 хвилин лише в перший місяць, а далі безліміт, чи це буде на кожен місяць так... Але швидше за все, що тільки на перший..." :) Точніше вони зможуть відповісти вже ближче до того терміну (?)

:) отак :) вони й самі поки не знають толком :)

Всі оператори понакидали всяких абонплат після оприлюднення законопроекту, про заборону зміни тарифів без згоди клієнта. Очевидно накинули сходу, аби встигнути до прийняття закону. А тепер проробляють деталі цих "накидань".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...