Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я перейшов з Київстара на life:)25!!!Не капельки не шкодую...20грн на місяць хватає.....на любий номер дзвоню..ще й бонуси приходять!!! Зона покриття приблизно на 5-10% гірша...але цього майже не помітно!!!

А Київстар вже Зажерся!!!!

Ось тільки ті бонуси, можна використати після вичерпання коштів на основному рахунку. І діють вони тільки два тижня.

А так оператор прекрасний, і досить дешевий. Я з ним вже більше 7 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Бонуси за вхідні на тарифі Лайф 25 діють протягом 30 днів. Особисто мені це дає змогу ніколи не поповнювати рахунок на цьому пакеті :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже місяць як на Лайф 25. Дуже порадувало те, що можна замовляти те що потрібно, ну там смски чи мегабайти. Наприклад 50 смс на всі номери на тиждень, всього за 2 грн (ну плюс податки), це геть фігня! В Діджусі аналогічна послуга за 6 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Уважаю лайф больше других операторов, но правда вещь суровая…

Звоню – в трубку женщина говорит «на счету меньше 5 грн. …бла-бла-бла…»

Не люблю эти бла-ла-ла, пополнил счет, женщина отстала…

На счету больше 10 грн., но уже два раза при звонках появлялась женщина с бла-ла-ла насчет 5 грн.

Написал оператору, женщину успокоили, и пока тихо…

К чести лайф замечу, что за 7 лет пользования это наверно единственный глюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

користуюсь лайфом вже 5 років, все влаштовує, тарифи, покриття, якість послуг. Завжди можна обрати те, що підходить як по тарифам на дзвінки, так і на інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

так як основна масса моїх абонентів перейшла на МТС. хочу взяти як 2-гу картку теж мтс.

МТС і ЛАЙФ будуь стояти в одному телефоні. зараз на ЛАЙФі тариф Комунікатор (50гр\міс). На який тариф можна перейти щоб нічого не поповнювати. і як підключати інтернет(мені треба максимум 300мб міс.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як основна масса моїх абонентів перейшла на МТС. хочу взяти як 2-гу картку теж мтс.

МТС і ЛАЙФ будуь стояти в одному телефоні. зараз на ЛАЙФі тариф Комунікатор (50гр\міс). На який тариф можна перейти щоб нічого не поповнювати. і як підключати інтернет(мені треба максимум 300мб міс.)?

http://www.life.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/vilnyy-life-maksymum-zahid/

http://www.life.ua/uk/mobilnij-zvyazok/internet/posluga-internet-za-kopiyku/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс ко всему предупреждают смс-кой что :Uvaga! Diya poslugy "Internet za kopiyku" zakinchuyet'sya cherez 1 den. Platu za nastupnyy period bude zniato avtomatychno (15,94 grn z PDV ta PF). Detali: 543303.

А не пост фактум как было у меня на "диджус-квартал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як основна масса моїх абонентів перейшла на МТС. хочу взяти як 2-гу картку теж мтс.

МТС і ЛАЙФ будуь стояти в одному телефоні. зараз на ЛАЙФі тариф Комунікатор (50гр\міс). На який тариф можна перейти щоб нічого не поповнювати. і як підключати інтернет(мені треба максимум 300мб міс.)?

Life 25 - оптимальний для дзвінків + бонуси за вхідні посекундно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, підняли ціни на дзвінки до інших операторів, але запустили знову послугу "5 копійок".

Підключення до послуги «life:) 5 копійок»:

1. Для підключення наберіть *141*30#ls-call-btn.png.

2. Плата за користування послугою складає 9,57 грн./30 днів.

Можна дзвонити по 5 коп./хв. протягом 60 хвилин впродовж 30 календарних днів після замовлення або автоматичного подовження послуги.

Хто знає чи можна відключити цю послугу і як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Народ, хто користується безлімітним інтернетом захід 29 і 49 скажіть, яка там реальна швикість до обмеження і чи справді після обмеження є 64 кілобіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Було ще 25 хв по 5 коп. Поговорив 13 хв. Залишилось 5 хв. Це така арифметика в LIFE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, хто користується безлімітним інтернетом захід 29 і 49 скажіть, яка там реальна швикість до обмеження і чи справді після обмеження є 64 кілобіти?

До обмеження в мене буває мінімум 140 кілобіт, а максимум і в основному 210-240. Останній раз тягнув программу даунлоадером, то було 35 Kб/c., а це біля 270 кілобіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До обмеження в мене буває мінімум 140 кілобіт, а максимум і в основному 210-240. Останній раз тягнув программу даунлоадером, то було 35 Kб/c., а це біля 270 кілобіт

Трохи не зрозумів як Ви рахуєте. Напишіть скільки тягне даунлоадером до обмеження і після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До обмеження в мене буває мінімум 140 кілобіт, а максимум і в основному 210-240. Останній раз тягнув программу даунлоадером, то було 35 Kб/c., а це біля 270 кілобіт

Трохи не зрозумів як Ви рахуєте. Напишіть скільки тягне даунлоадером до обмеження і після.

килобиты делите на 8 и получаете килобайты, то есть до ограничения у меня в среднем 200 килоБИТ, а это 25 килоБАЙТ в сек., бывает меньше, но редко. После ограничения это 64 килоБИТА, а это 8 килоБАЙТ в сек. Но до такого я всего лишь раз опустился, в основном хватало и того, что на нормальной скорости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Мабуть Лайф всетаки хороший оператор раз тема пів року не піднімалась))))

що ж, апну)

Користувачі Лайфу, як воно зв"язок у вас?) Вам знайома така параша з азбукою морзе як у МТС і розриви постійні? )))

Вот кажуть на лайфі усе гуд...і тарифи нічьо вроді... то мабуть перейду, самому перейти мало треба усіх найближчиш так сказать переводити))) тому питання таке хто мо підкаже де по дешовці ато і (упс) на халяву дістати пакети лайф стартові...

МТС перетворюється на таку лажу шо капець просто....а тепер ще й порадувли що халяву прикривають тепер з 1.06 ще й бум платить 0.25коп/день в мережі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС має троха лажовий зв’язок, але тарифи суттєво нижчі як в Лайфа і КС. Я вже давно хочу зпригнути, але переплачувати не особливо то і хочеться. А всіх родичів, знайомих і т.д. на одного оператора не перетягнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Лайфом ще з 2 курсу унівеситету. Ніяких багів не спостерігав. Дуже якісний та зручний зв'язок. Тарифи - теж радують гаманець)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС має троха лажовий зв’язок, але тарифи суттєво нижчі як в Лайфа і КС. Я вже давно хочу зпригнути, але переплачувати не особливо то і хочеться. А всіх родичів, знайомих і т.д. на одного оператора не перетягнеш.

Зараз не проблема придбати 2-х - 3-х сімочний телефон і користуватись всіма операторами одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію цієї фішки - смартфон на декілька сім-карток) Навіщо?! Щоб економити чі що?

Зараз ціна за послуги мобільного зв'язку не така й велика)

Хто пояснить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...