Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Black, вибір завжди є, оскільки такого гівняного звязку й відношення до клієнтів окрім яйцелопих немає більш ніде.

Читай уважно - я про те, яким чином не платити москалям?

Навіть якщо користуватись іноземним оператором у роумінгу вони зароблятимуть.

На рахунок CDMA Інтертелеком належить придністровському "Інтердністркому", тобто теж москалям.

Щось на зразок Thuraya ми не потягнем.

Ну є ще варіант - відмова від мобільного телефону. Це мабуть єдина альтернатива ))))

Укртелеком належить Ахметову, так що альтернатив вже немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну є ще варіант - відмова від мобільного телефону. Це мабуть єдина альтернатива ))))

главное не забывать выюзывать свои 99 халявных минут в день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, та мені байдуже хто там власник, мене турбує лише якість, покриття та ціна і хай там буде навіть австралійці власниками. в щодо мтс то по ціна-якість це останній варіант, про покриття взагалі нема чого казати - бермудський трикутник з назвою мтс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

від МТС на Миколая сьогодні "хороший" подарунок, дозвонитись навіть з 3-го разу неможливо, то позазоно, то невідповідає, смс приходять "вам дзвонили" - чому? телефон полстійно в мережі!

з*****и :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааа. якість звязку ГУАНО!!!!!! Додзвонитись нікуди не можу....

Повністю підтримую. Сьогодні повний ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонила мені дружина,я вибив,немав змоги говорити,передзвонюю бере якийсь чоловік трубку, я шокований.Телефоную на стаціонарний і дружина з предявою,що дзвонить на мій номер,а там якась дівчина відповіла.Що там(на МТС) робиться ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піпець думав тільки на карбишева таке робиться а ні знать по всьому місту таке....

Єдине що із контрактних номерів можна дозвонитися.... нова фішка МТС....

невже знову винен Майдан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піпець думав тільки на карбишева таке робиться а ні знать по всьому місту таке....

Єдине що із контрактних номерів можна дозвонитися.... нова фішка МТС....

невже знову винен Майдан?

У меня контрактный и звонил я на контрактный и обычные, ужас, а не связь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дзвонить без проблем весь день, препейд. Правда нещодавно сімку міняв, на старій вичерпалась кількість звернень до сім-картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піпець думав тільки на карбишева таке робиться а ні знать по всьому місту таке....

Єдине що із контрактних номерів можна дозвонитися.... нова фішка МТС....

невже знову винен Майдан?

неправда, в мене теж контракт дозвонитись будь-куди майже неможливо...

можливо виною туман і іній :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахахх, не можуть до мене дозвонитись, то на стаціонарний набирають або на київстар зі стац :D:0120:

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова аж важко знайти, щоб це все описати. Сижу в стоматолога, телефон на вібро, а тут смски повалили (причому навіть вчора відправлені) + вам дзвонили + знову на зв'язку.

Розумію, що форум не допоможе ні в чому, але може хоч когось відмовить від купівлі стартового мтс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів працівника МТС: "Перший раз чуєм про проблему, немає заявок, створили заявку" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів працівника МТС: "Перший раз чуєм про проблему, немає заявок, створили заявку" :)

пиздёж брехня,

я в 14:33 по телефону описал проблему работнику львовской (они за Луцк отвечают) тех службы

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прослушку і записувалки ставлять на станції тому і вирубується і відсутній і позазоною.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подождите!!! 31 числа наступит БЕСПЛАТНЫЙ ДЕНЬ!!!

його вже відмінили)

а хто сьогодні зміг дозвонитись - перевірте рахунок, бо у багатьох знімало гроші навіть при наявності безкоштовних хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подождите!!! 31 числа наступит БЕСПЛАТНЫЙ ДЕНЬ!!!

його вже відмінили)

а хто сьогодні зміг дозвонитись - перевірте рахунок, бо у багатьох знімало гроші навіть при наявності безкоштовних хвилин

Вже замітив, знімало щось типу плати за з'єднання, але хвилини безкоштовні всеодно йшли. Дрібниця вроді, 2грн, але сумніваюсь, що вони повернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...