Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

так нема йому шо скріншотити... тож бачиш, покаже в нього лише рік. А про той "+місяць" з доказів лише "в мене так було "

8 годин тому, flashmax сказано:

на двох номерах,  які переходили на лайт+, у них знімалось за місяць, потім відразу підключалось РБА

через рік, коли закінчувалось РБА, ще місяць давало говорити безкоштовно  (смс і нет - не перевірявся)

я теж два номери переводив того року на Лайт+ і цього року шось не пам'ятаю, щоб було "+місяць"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 1 місяць потому...

Підкажіть чи є зараз в водафоні якийсь feedback, щоб написати туди листа. Старе просилання не працює http://company.mts.ua/ru/company/coverage/feedback-form

 

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Selbeor сказано:

Підкажіть чи є зараз в водафоні якийсь feedback, щоб написати туди листа. Старе просилання не працює http://company.mts.ua/ru/company/coverage/feedback-form

 

на сайті водафон.юа пробували шукати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ватафон відключив РБА в моєму тарифі (Red S). Хтось виришував аналогічну проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені водафон сам  знизив плату на 20%,  з 65 до 52 грн.  Можливо тому, що  я ніколи не використовував гігабайти інтернету в тарифі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.05.2019 в 22:34, Nokian сказал:

Ватафон відключив РБА в моєму тарифі (Red S). Хтось виришував аналогічну проблему?

 

Відключив достроково?

 

 

Ні. За таке я б їх засудив пітарасів, і на$$рав би в комментах (відгуках) де тільки можна :) Старі SEO-шні навички ну ніяк не забуваються :)

 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Питання ще досі не вирішене (

 

Вигуглив 2 "легкі" тарифи з RBA - https://www.vodafone.ua/uk/privatnim-klientam/services/finance/year-without-fees#light

От тільки не второпаю, "в чом подвох" :)

 

Зараз маю RED S 2015 (він вже в архіві :()

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Harddriver сказано:

Питання ще досі не вирішене (

 

Вигуглив 2 "легкі" тарифи з RBA - https://www.vodafone.ua/uk/privatnim-klientam/services/finance/year-without-fees#light

От тільки не второпаю, "в чом подвох" :)

 

Зараз маю RED S 2015 (він вже в архіві :()

 

 

вони  архівні((

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене закінчився РБА, я ходив до них щоб підключити новий - 660грн. на рік, в мене передплата

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Harddriver сказано:

@ISV  Який тариф?

Вроді Red S але маю додаткову знижку до тарифу як постійному користувачу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На робочому столі лежить простий кнопочний  Nomi на 2 Sim.

Вставлена одна Sim від Vodafone.

Тариф не знаю, щось було за 55 грн., потім піднімали ціну, рахунок не поповнюю, номер активний, звук і вібро відключені, телефон (номер) тільки для фіксації можливих вхідних дзвінків та SMS.

Звичайно, що при таких умовах екран весь час темний, засвічується тільки коли приходить SMS-ка.

Днів 10 назад, коли телефон знаходився в полі зору - засвітився екран, думав що знов SMS, дивлюсь - ні, не SMS, а типу повідомлення - ""Оновленя SIM  - карти", потім - ""SIM - карту оновлено".

Цікаво, що це, у кого-небудь було?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На один з моїх номерів, який уже роки 2 використовую суто для вхідних дзвінків, прийшла смс з акційною пропозицією перейти на новий тариф. Скрін додається. 

Screenshot_20190818-121909.png

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи передоплати «4G Smart»

Цитувати

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Vodafone изменил правила тарификации для украинских абонентов

 

Людям, подключенным к архивным тарифам, выгоднее сменить пакет

 

Один из крупнейших мобильных операторов страны, компания Vodafone Украина, приняла решение отказаться от сомнительной практики 4-недельной тарификации во всех новых пакетах. Об этом пресс-служба оператора сообщила на официальном сайте 15 августа.

Вызвано ли такое решение разбирательством со стороны Антимонопольного комитета – до конца неясно. Однако в самой компании поспешили окрестить его своим ключевым маркетинговым преимуществом, несколько самонадеянно заявив, что «31 день в месяце бывает только у клиентов Vodafone». Это, разумеется, значительное преувеличение. Мало того, что полноценные месячные тарифы есть и у других операторов, а месяц у любого жителя планеты состоит вовсе не из 4-х недель. Так еще и изменение коснулось далеко не всех абонентов.

К примеру, тарифицируемые до недавнего времени 4-мя неделями пакеты линейки SuperNet в самом деле перевели в помесячную оплату. То же касается архивных (подключить их сейчас невозможно, но у старых абонентов они продолжают действовать) тарифов RED XS/X/S/M/L.

 

Мобильщики готовятся поднять стоимость своих пакетов еще дважды

А вот пакеты архивной линейки RED Extra (S/M/L) на сайте компании обозначены все еще 4-х недельными.

«Старики» переплачивают

Следует сказать, что нерасторопные абоненты, предпочитающие не тратить время на изучения обновленных пакетов оператора, и до смены графика внесения абонплаты находились не в лучших условиях. К примеру, подключенные к архивному RED Extra S каждые 4 недели отдают Vodafone по 100 грн. То есть за год, с учетом порядка тарификации, услуга им обходится в 1300 грн. За эти деньги оператор ежемесячно дает им 5 ГБ интернета, внутренний безлимит, 75 минут на звонки «чужим» операторам и 25 минут – на звонки за границу.

Джерело  https://ubr.ua/market/telecom/vodafone-izmenil-pravila-tarifikatsii-dlja-ukrainskikh-abonentov-3885742

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Завтра в мене закінчується Рік без абонплат в тарифі Red XS. Скільки зараз коштує РБА на цьому тарифі чи, можливо, є кращі (дешевші) тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Завтра в мене закінчується Рік без абонплат в тарифі Red XS. Скільки зараз коштує РБА на цьому тарифі чи, можливо, є кращі (дешевші) тарифи?

Ніби 780 грн. Дешевшого нема, але є за +/- таку суму тарифи з більшим обсягом пакетних даних (трафіку, хвилин і т.д.)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Saddy сказал:

є за +/- таку суму тарифи з більшим обсягом пакетних даних (трафіку, хвилин і т.д.)

Які? Мені більше не потрібно, але якщо різниця не суттєва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, 935грн для ред хс, водафон тихцем ввів інший коефіцієнт для розрахунку вартості рба

Користуюсь супер.нет Старт - 990грн, 6гб інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ant.ares сказал:

Ага, 935грн для ред хс, водафон тихцем ввів інший коефіцієнт для розрахунку вартості рба

Я ніде не можу знайти інфу на оф сайті. Не поділишся ссилкою?

10 минут назад, Ant.ares сказал:

Користуюсь супер.нет Старт - 990грн, 6гб інтернету

Взагалі-то 4, 2 гіга лише на 3 місяці і лише для нових абонентів. І оце напрягає:

Починаючи з 4-го місяця, вартість Video PASS – 30 грн/4 тижні. Сервіс буде автоматично доступний за наявності на рахунку необхідної суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, nickel said:

Я ніде не можу знайти інфу на оф сайті. Не поділишся ссилкою?

Взагалі-то 4, 2 гіга лише на 3 місяці і лише для нових абонентів. І оце напрягає:

Починаючи з 4-го місяця, вартість Video PASS – 30 грн/4 тижні. Сервіс буде автоматично доступний за наявності на рахунку необхідної суми.

Згідний, не зауважив щодо 4+2 теми.

 

https://www.vodafone.ua/ru/privatnim-klientam/rates/archive

 

Screenshot_20190910_175437_com.android.chrome.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Взагалі-то 4, 2 гіга лише на 3 місяці і лише для нових абонентів. І оце напрягає:

Я перейшов на супернет старт в липні. Тоді ще була вартість рба десь +/- 850 грн., перехід був безкоштовний. Відео пас теж дали на 3 місяці, хоч і не новий абонент. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...