Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В мене взагалі вже кілька днів баланс постійний, гроші не знімаються, хоча дзвонив і на інших операторів.....

В мене так само. ні гроші, ні хвилини не зменшуються.Думаю подзвонити до оператора, щоб в кінці місяця не було сюрпризів.

Змінено користувачем SJSerg30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

До усього ще й проблеми з білінгом. :)

"Ребята движутся к успеху " :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мтс звісно переживає не кращі часи.

Але! Справдедливості раді, хочу сказати що у Київстр також є велика купа проблем. :)

Покористувавшись цим оператором, можу відмітити що там де мтс показувало всі поділки сигналу, київстар 3 поділки.

Провів невелички заміри, батарея закінчується швидше ніж з карткою від мтс. Не суттєво але факт.

Зустічається,

після набору номера нема гудка, а зразу чути абонента.

квакання зустрічається в рази рідше ніж у мтс але також є.

субєктивно тихіше чути.

Дорогий в користуванні. В пакет навіть смс не входять. :)

Купа доп пакетів, які мені в принципі не підходять.

Ну і самий великий камінь в город Кучмостара :)

Поїхали телефончики з карточками Кучмостар та МТС в таку далеку країну як Бразилія.

В списку партнерів аж 3 оператора, що в одного що в другого. Результат, не робить ні один :)

Звернення в МТС і Київстар в один і той самий день.

МТС вирішило питання буквально за 24+ години.

Куівстар не може вирішити проблему зі своїми партнерами уже тиждень. :)

Поки що, Куівстар не оправдує своїх цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі вже кілька днів баланс постійний, гроші не знімаються, хоча дзвонив і на інших операторів.....

В мене так само. ні гроші, ні хвилини не зменшуються.Думаю подзвонити до оператора, щоб в кінці місяця не було сюрпризів.

А моїй дочці щотижня прибавляються кошти. :0155:

Тссс, тільки нікому не кажіть.

Може якийсь робін гуд з'явився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі вже кілька днів баланс постійний, гроші не знімаються, хоча дзвонив і на інших операторів.....

В мене так само. ні гроші, ні хвилини не зменшуються.Думаю подзвонити до оператора, щоб в кінці місяця не було сюрпризів.

А моїй дочці щотижня прибавляються кошти. :0155:

Тссс, тільки нікому не кажіть.

Може якийсь робін гуд з'явився?

скорыше всього потенційний зять )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі вже кілька днів баланс постійний, гроші не знімаються, хоча дзвонив і на інших операторів.....

В мене так само. ні гроші, ні хвилини не зменшуються.Думаю подзвонити до оператора, щоб в кінці місяця не було сюрпризів.

Будуть сюрпризи, схоже масові. У мене теж сталі цифри за запитами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі вже кілька днів баланс постійний, гроші не знімаються, хоча дзвонив і на інших операторів.....

В мене так само. ні гроші, ні хвилини не зменшуються.Думаю подзвонити до оператора, щоб в кінці місяця не було сюрпризів.

А моїй дочці щотижня прибавляються кошти. :0155:

Тссс, тільки нікому не кажіть.

Може якийсь робін гуд з'явився?

скорыше всього потенційний зять )))

То vaz75: насторожись...... :)

О чьом ви? Їй лише 11!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"Ось так плавно менеджери МТС переводять стрілки" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене контракт, поповнив рахунок на 50грн, на залишку було біля 10грн,

перевіряю рахунок - на минулому тижні було 30 грн, вчора 62, сьогодні 51, що за *** :0156: ?

перевіряю залишок хвилин - є 1998 із 2000 це при тому, що за день використовую біля 30-90 :sq_ye:

хто на контракті? у всіх так?

з.і. проякість звязку за останній рік мовчу... :_20:

В мене контракт. На початок місяця було 450грн на балансі. Кілька днів був стабільний баланс в 412грн. і 1500 хв. Сьогодні зранку перевіряю рахунок "-27", вдень "-58" на вечір "-138", результат - заблокували всі номери (три на контракті), неможу нікуди позвонити. Зателефонував до оператора, пояснюю ситуацію, на 550 грн за 13 днів не міг наговорити, інтернетом мало користувався.. Прошу розібратися. Склали заявку.. Розглянеться на протязі 1-4 днів. Щоб мені позвонити. потрібно поповнити рахунок, вже на 142 грн.. (номери заблоковані, ніхто не звонить, а сума збільшується)), або сидіти "без рук" до 4днів)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці і дівчата, які так хвилювалися чи бува МТС не зробив подарунок.... зробив..... і у мене протягом вже 3 днів щодня списуються гроші при тому, що крім вхідних/вихідних дзвінків у мережі не було ніяких дій. Розгрібають свої недочьоти і грошики йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС снимет с абонентов по 5 грн

Оператор подготовил клиентам новогодний "сюрприз".

Мобильный оператор "МТС Украина" вводит услугу, которая автоматически подключается при пополнении счета и снимает 5 гривен независимо от желания абонента.

За эти деньги в канун Нового года, 31 декабря, абоненты смогут общаться, а также отправлять SMS и MMS внутри сети без ограничений. Также предоставляются безлимитные минуты на фиксированные городские номера и заграничные звонки в 27 стран (в перечень не входят страны СНГ).

Услуга "Безлимитный Новый год" подключается с 25 ноября по 30 декабря текущего года включительно при пополнении счета на сумму от 9 грн.

Чтобы отказаться от нее, нужно будет набрать комбинацию клавиш *101*13#, после чего снятые деньги вернутся на счет в течение трех дней. Но при каждом следующем пополнении счета услугу снова подключат. Она включена в состав всей тарифной линейки "МТС Предоплата", кроме "Супер МТС Плюс", "Смартфон", "Планшет", "MAX Energy Allo", а также линейки "ULTRA" и "Турист МТС".

Напомним, у МТС около 21,6 млн абонентов.

В прошлом году МТС заработал 1,98 млрд грн чистой прибыли при выручке 9,7 млрд грн.

Показатель ARPU (Average revenue per user), отображающий, сколько один абонент в среднем тратит на мобильную связь в месяц, в 2012 году вырос с 38,79 грн до 39,19 грн. При этом показатель MOU (Minutes of use), то есть сколько минут абонент выговаривает за месяц, вырос до 597 минут с 580.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші то зніме - але як завжди дозвонитись під новий рік до когось нереально...висновок - %D0%BC%D1%82%D1%81-%D0%BD%D0%B0-%D1%88%D0%B0%D0%B3-%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-136161.jpeg

а з теперішньою якістю їхнього звязку навіть подумати страшно що буде на цей новий рік :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злочинні дії від МТС я прослідковую вже давно, бо постійно виникають з ними фінансові проблеми. Але бачу в листопаді проблема набрала масовості і в них тепер нова послуга для контрактників - зняти кошти за непідключені чи невикористані послуги. З мене зняли плату за користування інетом, який я відключив більш ніж пів року тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене так і знімають кошти, другий раз вже блокують рахунок. Останій раз поповнив на 240 грн. Все в мінус. І ще ніхто так і не розлянув мою заявку. Оператори нічим неможуть допомогти, приносять вибачення від мтс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пов'язують цю всю галіматью з переходом на нову платформу для контрактників! В мене протягом минулого тижня кожен день знімало по 50 грн. і писало, що ви в боргах! Ледве дозвонився, вирішилось, гроші повернули, а тепер з неділи блокують телефон за борги, коли в мене плюсовий баланс... Ахтунг!!!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю коментарі й дивуюсь, цей народ добре жити не буде ніколи, в європі вже б мтс перетворився на банкрута з таким кидаловом, а в нас грабують людей, масу проблем їм завдають а вони вперто платять їм за це гроші й чекають манни небесної, "авось пронесет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прийшло смс, що з 1-го грудня безкоштовні смс в мережі скасовують (для тарифу 3д нуль 35+), а вартість буде 60 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і дзвінки на інших операторів 1,25 замість 0,35. "Сам себе режиссер".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що то за фокуси, мені ніяких смс не приходило, чи вони як завжди без попередження ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ще 19-го прийшло смс: "З 01.12 дзвінки абонентам інших мобільних операторів-1,25 грн/хв. Деталі:111*6."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і дзвінки на інших операторів 1,25 замість 0,35. "Сам себе режиссер".

На офіційному сайті вказано, що дзвінки дорожчають лише на стаціонарні номери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ще 19-го прийшло смс: "З 01.12 дзвінки абонентам інших мобільних операторів-1,25 грн/хв. Деталі:111*6."

В мене в СМС-ці написано "за межами регіону", тобто не в Волинській області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вам "добровольно-принудительная услуга за 5 грн при каждом пополнении" Безлимитный новый год http://ain.ua/2013/11/18/502443

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...