Перейти до змісту

скарга на користувача by343


savcko

Рекомендовані повідомлення

Вы конечно не обижайтесь на меня, но меня просто уже достало, эта фраза покупец всегда прав, я сам продавец, но конечно легальный=) и меня всегда доставало , невнимательность покупца...бывало купит товар, потом идет сдавать потому что в комплекте что-то не хватало...так надо было проверять, как теперь мне ему верить что он его не загубил... и так дальше... А тут тем более не чека , еще и Б\У ...

сорі за оффтоп

Значить такий ти продавець. Чому при покупцю не перевіряєш комплектність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Вы конечно не обижайтесь на меня, но меня просто уже достало, эта фраза покупец всегда прав, я сам продавец, но конечно легальный=) и меня всегда доставало , невнимательность покупца...бывало купит товар, потом идет сдавать потому что в комплекте что-то не хватало...так надо было проверять, как теперь мне ему верить что он его не загубил... и так дальше... А тут тем более не чека , еще и Б\У ...

сорі за оффтоп

Значить такий ти продавець. Чому при покупцю не перевіряєш комплектність?

Я проверял, все было...

Теперь начали нагонять жуть на R9 Fenomen =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую всім: доступ до "Барахолки" можна отримати після 10 змістовних повідомлень. Незмістовні видаляються, як правило , з акаунтами, тому повернути хоча б можливість щось продати є не надто простою

Щось десь ти пропустив.

Приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...как теперь мне ему верить что он его не загубил...

Я проверял, все было...

не клеїться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порада savcko Створюєш клона на форумі і домовляєшся на зустріч про покупку того ж НТС, береш 2-3 друзів (кількість друзів обернено пропорційна їх розміру) і відстоюєш свої права.

Терпила пишет заявление в милицию. Парней закрывают, в лучшем случае по ст.296 ч.2 (Хулиганка, группа, до 4 лет), в худшем - по 189 ч.2 (вымогательство, от 3 до 7) и селяви.

В итоге за свое и пострадают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...как теперь мне ему верить что он его не загубил...

Я проверял, все было...

не клеїться

А ты подумай, не спиши....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля ви тікі вмієте обсирати за спинами на форумі в очі знаю 100% ніхто не сказав би!

нє ту ти мене уже дістав! ніхто нікого тут не обсирає просто треба бути людиною і дотримуватися слова, і не брехати людям що з апаратом все нормально( кручений, верхній люфт корпуса, датчик не працює, кнопки громкості і кнопка нуль та навігаційна вниз ледь ледь нажимаються, що цього досить? і я до тебе позвонив буквально не через 10 а навідь через 7 хвилин, і я щоб довго не дивитися телефон домовився з тобою про манібек який виявився, що тобі він до одного місця. і я тобі скажу, що пургі тут гнати і умнічати не треба. Бо потім стало зразу видно, що ти як підла криса хотів його одразу сплавити і відмовився від манібеку. І ця твоя фраза: (мля ви тікі вмієте обсирати за спинами на форумі в очі знаю 100% ніхто не сказав би!) я ж тобі казав в трубку, що ти мене заїбав, коли ти морозився і не зміг сказати де ти є щоб зустрітися, то чому ж зразу тоді вимкнув телефона і я з тобою вже не міг зустрітися???? І я ще можу приїхати до тебе додому і це тобі сказати, бо я недопущу щоб мене тут якийсь школьнік 10-11-ого класу кідав та ще з такою наглістю і недотриманням слова та угоди! Бо судячи по твоїх діях ти ще школота зелена! Говорити з людьми спочатку навчись тай взагалі нормально говорити навчись а то щоб розібрати твою мову треба екстрасенса, і спочатку закінчи школу може розуму прибавиться як з людьми розмовляти і поводитись!

PS: Шановні модератори користувачі Alex777 Aндрій by343 це одна людина яка клонувалась, манера розмови однакова, телефони в темах однакові, тай у цій темі почав він відписувати з різних своїх ніків щоб захиститись, недотримання умов манібеку це вже має бути бан, та щей збрехав про апарат при купівлі, + клоноводство це як мінімум довічний бан усіх клонів, можливо ще якісь є то я пошукаю, баньте н*хєр, бо судячи з моєї переписки з ним ніяких умов манібеку він не збирається виконувати, бо по розмові видно що він розчитував на те що втулить мені каку і включить мороз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ту ти мене уже дістав! ніхто нікого тут не обсирає просто треба бути людиною і дотримуватися слова, і не брехати людям що з апаратом все нормально( кручений, верхній люфт корпуса, датчик не працює, копки громкості і кнопка нуль та навігаційна вниз ледь ледь нажимаються, що годосить? і я до тебе позвонив буквально не через 10 а навідь через 7 хвилин, а я щоб довго не дивитися телефон домовився з тобою про манібек який виявився що тобі він до одного місця. і я тобі скажу, що пургі тут гнати і умнічати не треба. Бо потім стало зразу видно, що ти як підла криса хотів його одразу сплавити і відмовився від манібеку. І ця твоя фраза: (мля ви тікі вмієте обсирати за спинами на форумі в очі знаю 100% ніхто не сказав би!) я ж тобі казав в трубку, що ти мене заїбав, коли ти морозився і не зміг сказати де ти є щоб зустрітися, то чому ж зразу тоді вимкнув телефона і я з тобою вже не міг зустрітися???? І я ще можу приїхати до тебе додому і це тобі сказати, бо я недопущу щоб мене тут якийсь школьнік 10-11-ого класу кідав та ще з такою наглістю і недотриманням слова та угоди! Бо судячи по твоїх діях ти ще школота зелена! Говорити з людьми спочатку навчись тай взагалі нормально говорити навчись а то щоб розібрати твою мову треба екстрасенса, і спочатку закінчи школу може розуму прибавиться як з людьми розмовляти і поводитись! PS: Шановні модератори користувачі Alex777 Aндрій by343 це одна людина яка клонувалась манера розмови однакова, телефони в темах однакові, тай у цій темі почав він відписувати з різних своїх ніків щоб захиститись, недотримання умов манібеку це вже має бути бан, та щей збрехав про апарат при купівлі, + клоноводство це як мінімум довічний бан усіх клонів, можливо ще якісь є то я пошукаю, баньте н*хєр, бо судячи з моєї переписки з ним ніяких умов манібеку він не збирається виконувати, бо по розмові видно що він розчитував на те що втулить мені каку і включить мороз!

А до школи, клас так в 5-6, коли вивчають вживання розділових знаків, вам обом (чи скільки вас там) потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel что ты хочешь от меня?? Я же все вроде понятно написал...Человек загубил деталь, как теперь мне ему верить? Я же видел что все было , а он говорит что не было...В итоге я поменял ему...

Нужно проверять не отходя от кассы....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko, набери мене і ти побачиш чи це одна людина... мій by343 знайомий, а бо дай свій номер я сам тебе наберу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel что ты хочешь от меня?? Я же все вроде понятно написал...Человек загубил деталь, как теперь мне ему верить? Я же видел что все было , а он говорит что не было...В итоге я поменял ему...

Нужно проверять не отходя от кассы....

перевіряти треба разом з покупцем (це порада), тоді покупці не повертатимуться (це перевірено)

п.с. Не нервуйся (це порада), а то тебе і в магазині всі достають

Вы конечно не обижайтесь на меня, но меня просто уже достало, эта фраза покупец всегда прав, я сам продавец, но конечно легальный=) и меня всегда доставало , невнимательность покупца...

І тут я ще прицепився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko, набери мене і ти побачиш чи це одна людина... мій by343 знайомий, а бо дай свій номер я сам тебе наберу...

Я твій номер маю ти мені його скинув з ніку by343 в приватних повідомленнях , завтра зранку наберу, але чи буде з того якийсь толк? І Усім уже навідь з твого повідомлення стало відомо який ти йому знайомий! :lol: Щоб я довго не шукав може скажеш мені які ще маєш клони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko,

а для чого ти мене втягуєш в свої проблеми?

двох вже забанили то зостався один, тому й не дивно, що тут ще щось намагаєшся писати! Скоро прийде черга і до тебе!

savcko,Якщо маєш можливість, набери мене, я чекаю!

я розумію що твій нік by343 забанили і ти не маєш змоги зайти в приватні повідомлення, але я тобі написав що завтра поповню мтс рахунок і до тебе перезвоню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko, Знаєш, хотів тобі допомогти, але бачу ти не хочеш. Твоє право, але подумай логічно, ти ж говориш що продавець від тебе морозиться, а я навпаки пропоную поговорити, завтра могли б і зустрітися, Ти людям як не крути поясниш хто є хто, бо мені за когось під роздачу не хочеться побадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ту ти мене уже дістав! ніхто нікого тут не обсирає просто треба бути людиною і дотримуватися слова, і не брехати людям що з апаратом все нормально( кручений, верхній люфт корпуса, датчик не працює, копки громкості і кнопка нуль та навігаційна вниз ледь ледь нажимаються, що годосить? і я до тебе позвонив буквально не через 10 а навідь через 7 хвилин, а я щоб довго не дивитися телефон домовився з тобою про манібек який виявився що тобі він до одного місця. і я тобі скажу, що пургі тут гнати і умнічати не треба. Бо потім стало зразу видно, що ти як підла криса хотів його одразу сплавити і відмовився від манібеку. І ця твоя фраза: (мля ви тікі вмієте обсирати за спинами на форумі в очі знаю 100% ніхто не сказав би!) я ж тобі казав в трубку, що ти мене заїбав, коли ти морозився і не зміг сказати де ти є щоб зустрітися, то чому ж зразу тоді вимкнув телефона і я з тобою вже не міг зустрітися???? І я ще можу приїхати до тебе додому і це тобі сказати, бо я недопущу щоб мене тут якийсь школьнік 10-11-ого класу кідав та ще з такою наглістю і недотриманням слова та угоди! Бо судячи по твоїх діях ти ще школота зелена! Говорити з людьми спочатку навчись тай взагалі нормально говорити навчись а то щоб розібрати твою мову треба екстрасенса, і спочатку закінчи школу може розуму прибавиться як з людьми розмовляти і поводитись! PS: Шановні модератори користувачі Alex777 Aндрій by343 це одна людина яка клонувалась манера розмови однакова, телефони в темах однакові, тай у цій темі почав він відписувати з різних своїх ніків щоб захиститись, недотримання умов манібеку це вже має бути бан, та щей збрехав про апарат при купівлі, + клоноводство це як мінімум довічний бан усіх клонів, можливо ще якісь є то я пошукаю, баньте н*хєр, бо судячи з моєї переписки з ним ніяких умов манібеку він не збирається виконувати, бо по розмові видно що він розчитував на те що втулить мені каку і включить мороз!

А до школи, клас так в 5-6, коли вивчають вживання розділових знаків, вам обом (чи скільки вас там) потрібно.

Просто коли уже дістали і на нервах пишеш то якось не звертаєш увагу на розділові знаки! Якби я купував телефон для себе то друге діло, а то купував спеціально для знайомого в подарунок, а тут виявилась така херня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko, Знаєш, хотів тобі допомогти, але бачу ти не хочеш. Твоє право, але подумай логічно, ти ж говориш що продавець від тебе морозиться, а я навпаки пропоную поговорити, завтра могли б і зустрітися, Ти людям як не крути поясниш хто є хто, бо мені за когось під роздачу не хочеться побадати.

а чому ти від ніку by343 створив тему продам Нтс і я запропонував пропозицію by343 а на неї відгукнувся ти як зовсім інша людина але під тим самим ніком by343, може шизофренія?

Чи може розвієш мої сумніви номер свій сюди напиши, який тел продаєш(нтс) і його фото!

Чи може доведеш своє клоноводство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи,або ремонтуючи телефон для когось- маєш шанси бути крайнім перед двома, тому добре подумай , перш ніж робити благородні справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох уж ці клавіатурні лицарі, так майстерно володієте мистецтвом віртуального мордобоя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох уж ці клавіатурні лицарі, так майстерно володієте мистецтвом віртуального мордобоя :)

я йому пропунував мистецтво реального, але він поморозився і виключив телефон і поїхав додому! А тепер завів три клона і виступає в ролі адвоката самому собі, але добре, що вже двох побанили, лишився третій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі написати таку репліку:

у ситуації, що склалася, вина між "продавцем" і "покупцем" розподіляється 50/50.

Покупець мав усвідомлювати, що телефон б/в! Тому цілком логічно, що його варто продіагностувати доступними способами ще під час огляду. Тим більше, що недоліки, які вам не сподобалися є явними. Для їх виявлення досить 2-3 хв. Чи продавець відмовляв у можливості подивитися товар? У такому разі взагалі варто було задуматися і відмовитися від угоди. Важко зрозуміти чому під час зустрічі ви нічого підозрілого не побачили, а побачили через 7 хв?

Продавець теж "молодець". Якщо пообіцяв манібек, то не варто викручуватися, мол манібек лише на глюки. Дуже сильно хотів продати, почав давати багато обіцянок - тепер їх виконуй! Іншого варіанту немає!

Надалі раджу усім у темах писати наприклад "продам ..... за 450 грн, торг, манібек 2 дні", або "пропоную за ... 380 грн. + манібек 3 дні" безпосередньо у темі. Завдяки цьому зросте дисципліна і буде менше ображених.

Успішно вирішення питання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі скинув переписку з ним,

Явно вижена шизофренія однієї особи в різних обличчях і під різними ніками!

Шановні модератори побаньте будьласка усіх клонів що залишились а саме Alex777

post-15553-0-44559000-1329686991_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...