Перейти до змісту

скарга на користувача by343


savcko

Рекомендовані повідомлення

Пропоную нашому "герою" почитати цю темку.Особливо останні повідомлення. І дуже раджу зробити правильні висновки!

http://board.lutsk.ua/topic/91376-zhaloba-na-prodavca-dimkaki-mazafaka/page__hl__жалоба__fromsearch__1

На завтра призначене судове слухання кримінальної справи проти Криштапюка Г.О. відомого тут як Dimkaki (mazafaka,cstlua...), який обвинувачується в шахрайстві. Сподіваюсь, що суд не лише визнає його винним, а й призначить реальне покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Привет всім ! дякую за компліменти я не alex 777 я телефон не продавав і на аві я а не хтось !!! це мій друг він не міг створити темку от і зайшов з мого профіля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!0664044395 це мій номер!і я як продавав обовязково міняв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всім ! дякую за компліменти я не alex 777 я телефон не продавав і на аві я а не хтось !!! це мій друг він не міг створити темку от і зайшов з мого профіля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!0664044395 це мій номер!і я як продавав обовязково міняв!

Хтось щось поняв? я ні =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мій друг

Можеш йому подякувати.

Попередження з посиланням на цю темку будуть у всіх темах, авторства by343)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всім ! дякую за компліменти я не alex 777 я телефон не продавав і на аві я а не хтось !!! це мій друг він не міг створити темку от і зайшов з мого профіля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!0664044395 це мій номер!і я як продавав обовязково міняв!

Будь людиною, передай другу, що йому вже справу шиють. Хай гроші поверне людині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок! я передав але ти мій профіль спаклюжив він каже шо телефон нормальний ! якшо хочеш то я можу з тобою помінятися! на хтс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок! я передав але ти мій профіль спаклюжив він каже шо телефон нормальний ! якшо хочеш то я можу з тобою помінятися! на хтс

таке враження, що до мене звернення))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному конкретному випадку ТС лишається сподіватись лише на то шо в продавця телефона проснеться совість (шо наврят), бо як такого шахрайства тут нема. Є цивільно-правові відносини (покупець-продавець), ТС же отримав товар. Товар б\в, а отже і претензій по ньому як таких висловити не мона. Документів про купівлю-продаж - ніяких. Міліція пошле подалі і не буде навіть заморочуватись. Інша справа, якби продавець узяв гроші і не дав товар. тодлі да, шахрайство.

Селяві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки перефразую: Скажи нам, хто твій друг і ми знатимемо хто ти.

А друг, часом, не мазефака?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір, особисто я прочитав - це все щойно!!! Манібек давав на глюки телефону, а не на його стан, бо я ж його не по пошті відправляв, а сам з людиною зустрівся і їй підійшов телефон... На рахунок тріщин їх не було, а можливо ви з ним десь впали, чи щось в такому плані, тепер це вже недоказуємо, ви ж при мені його дивилися і нічого не помітили.... Поясни для чого мене така підставляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачіли ЩО ОЧІ БРАЛИ?!

Тебе хтось гнав давати гроші без перевірки телефона?!

Запомни назавжди - поки все неперевіриш камеру,зв*язок, цілісність,роботоспособність => некупляй!

він тобі показав телефона - показав.

ти гроші віддав- віддав.

товар продано. гроші віддані.

лови корову, яка полетіла у вирій

неправий 100% - в темі було сказано манібек 3 дні, пояснити що то значить?

манібек я знаю що таке - скажи це продавцю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zorro

А поговорить?

  • photo-thumb-7502.jpg
  • Участники
  • atb_members.gif
  • 318 сообщений
  • 59 Поддержали

15

Отправлено
Сегодня
, 17:41

snapback.png

R9 Fenomen (19 лютого 2012 - 17:36) писал:

На базаре и не такую каку тулять, то что пол базара перебить))) как говорится доверяй но проверяй....))

складається враження що ти якось повязанний з продавцем, в темі чітко було вказано про манібек 3 дні, і згідно правил форуму покупець має право повернути товар, якщо той по технічним чи іншим причинам не задовільняє його вимоги. Є речі котрі за 10 хвилин не протестуєш, для цього і існує манібек, котрий ніхто не відміняв.

То ти хочеш сказати. що коли, навіть, покупець завдасть механічні пошкодження, то продавець забовязаний повертати річ? Смішно, якось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zorro

А поговорить?

  • photo-thumb-7502.jpg
  • Участники
  • atb_members.gif
  • 318 сообщений
  • 59 Поддержали

15

625]

Отправлено
Сегодня

, 17:41

snapback.png

R9 Fenomen (19 лютого 2012 - 17:36) писал:

На базаре и не такую каку тулять, то что пол базара перебить))) как говорится доверяй но проверяй....))

складається враження що ти якось повязанний з продавцем......

Смішно, якось!

ОГО))) А як так можна написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони виявляється не тільки телефони вміють скидати, а й ще такі дивні повідомлення писати:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про це мови небуло дорогой ТС

навчись на повідомлення відповідати :))))

Почему не было? =)

Пишет : savcko

Але буквально через 10 хв після купівлі я помітив, що телефон розбирався різними болтами закручений, корпус зверху люфтить і є щілина, сенсор світла не працює, акселерометр дуже туго працює, клавіші звуку ледь ледь нажимаються

Пише: by343

На рахунок тріщин їх не було, а можливо ви з ним десь впали, чи щось в такому плані, тепер це вже недоказуємо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы конечно не обижайтесь на меня, но меня просто уже достало, эта фраза покупец всегда прав, я сам продавец, но конечно легальный=) и меня всегда доставало , невнимательность покупца...бывало купит товар, потом идет сдавать потому что в комплекте что-то не хватало...так надо было проверять, как теперь мне ему верить что он его не загубил... и так дальше... А тут тем более не чека , еще и Б\У ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...