Перейти до змісту

скарга на користувача by343


savcko

Рекомендовані повідомлення

Хвилинка орфографії та грамотності на board.lutsk.ua )

а по темі: яке їхало - таке здибало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Хвилинка орфографії та грамотності на board.lutsk.ua )

а по темі: яке їхало - таке здибало

В деяких речах з тобою не погоджусь, а саме в останній фразі!

Не думаю, що людина написавши такі мудрі речі:

Секс на стороні це якраз таки і не потреба і не забаганка, це просто розпущеність людей або надмірна сексуальнісь. Якщо є взаємна любов яка побудована на найпрекрасніших почуттях коли кожен з закоханих турбується один про одного, шанує і поважає один одного то тут ніколи навідь не буде думки про зраду. І найголовніше, що потрібно пам'ятати щоб не було ніколи зрад і розчарувань, а життя завжди було щасливе і радісне, то в першу чергу ніколи не потрібно будувати стосунки задля сексу або через секс(зальот), бо це ніколи щастя не приносить, адже секс у житті нормальної психічноздорової людини повинен становити тільки 5-10% зацікавленості, і людині інколи більше радості і задоволення принесе наприклад: спільний перегляд душевного фільму чи спільна прогулянка чи відверта розмова по душам зі своєю(своїм) коханою(коханим) ніж той секс. І вобще це все сексуальне блятство, що робиться у суспільстві, сім'ях, і найголовніше у молоді, і втрата всіх моральних рамок, це все через вплив так званої сексуальної революції яка відбулася у штатах у минулому столітті і яка мала на меті еволюцію сексуальних відносин а внаслідок породила деградацію, і американське суспільство тай вже багато інших яскравий цьому приклад. Але все розумію якщо фізіологія бере гори то це аж ніяк не означає, що ми повинні їй підкоритися. Адже ми люди а не тварини, якшо в підлітковому віці тай в старшому теж дехто думає тільки про секс то слід змінити пріорітети і навести порядок в голові в психічному плані, зайнятися спортом, знайти цікаву роботу яка б приносила задоволення і прагнення розумово розвиватися, і зі своєю коханою мати спільні інтереси, переконання як у професійній так і у сімейній сфері життя, які породжували б у вас бажання робити щось спільно те що цікаво обом, а не тільки займатися сексом. І взагалі залежність від сексу це така ж сама залежність як і від наркотиків і від алкоголю, і як відомо не одна із них користі для життя людини ще не принесла. І секс для людини був даний з такою ж самою метою як і тваринам, але ж ми внаслідок своєї розумової обділеності зробили з звичайної речі культ і настільки деформували сексуальні стосунки, що вони вже перестали бути схожі на ті які були у первинному вигляді, коли секс став вище за кохання, коли розлучуються через секс хоча при вівтарі казали, що їх поєднує лише кохання, коли через секс псуються долі людей, стаються вбивства, гвалтування, коли секс став кар'єрною сходинкою, коли секс став заробітком. Отже з цього слід сказати, що люди уже давненько призабули, що таке справжнє кохання і справжні почуття.

така ж сама по рівні інтелекту як той неосвітчений та безграмотний by343!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сексу, не телефонів нормальних, ну шо за нефарт.... :)

Та не прикалюйся, нормальний він чоловік, який може й дійсно понадіявся на чесність продавця, а внаслідок попався на кидок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо н*х... не посилають і підаром не обзивають простягати рук не можна, а ти сам бачиш ситуацію, я тебе матами не обкідав! Якщо ми пересічемось, а так буде, висновок можеш зробити сам! Ти подумай своєю головою, якщо це я тебе розвів, для чого мені з тобою зустрічатися, а ти відверто морозишся.Скинь мені номер в приват! Сторінку ти мені будеш відновлювати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

savcko

Alex777

обом по тижню РО, одному за образи, iншому за погрози розправи в реалi , оскiльки всi на нервах, тому лише по тижню, а не бiльше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...