Перейти до змісту

скарга на користувача by343


savcko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

,Вони це хто? Хочеш поспілкуватися.- пиши, 0986661648-дзвони!!! Побачу який ти будеш розумний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене трошки інші заняття є - ніж звонити невідомо кому і навіщо, чи це типу погрози:)))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні но скільки раз мона повторяти чого зразу цюго не помітив для чого зразу в книгу скарг подавати цеж не моя вина! Вибачте мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,

Ви пишете запуталась, а ви взагалі відіграєте якусь роль в цій темі? На місці продавця я б себе повів так само, і яка б критика не лунала б від вас - ви для мене пусте місце... Я не одноразово продавав(купляв) тут речі і слава Богу нічого не повертав(повертали)...

,

А писати фігню є час? Ви себе як повели б в цій ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,- ви для мене пусте місце...

Це взаємно)))

Oksana04, а ви взагалі відіграєте якусь роль в цій темі?

Читаю її.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,

Ви пишете запуталась, а ви взагалі відіграєте якусь роль в цій темі? На місці продавця я б себе повів так само, і яка б критика не лунала б від вас - ви для мене пусте місце... Я не одноразово продавав(купляв) тут речі і слава Богу нічого не повертав(повертали)...

,

А писати фігню є час? Ви себе як повели б в цій ситуації?

3 повідомлення а вже "....Я не одноразово продавав(купляв)..."

"фігню" як ти кажеш - пишете ви хлопці, і то конкретну, мало того що безграмотні, то ще намагаєтесь когось тут дурити.

В БАНю і все тут:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не так написав? Це ж форум на якому , так як я поняв, кожен пише що хоче!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля ви тікі вмієте обсирати за спинами на форумі в очі знаю 100% ніхто не сказав би!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ви сумніваєтесь, що я тут купляв/продавав? Закінути вам на пошту всі свої теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку:

я телефон не продавав

потім:

Манібек давав ....... сам з людиною зустрівся

а тепер ще й

не моя вина!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не так написав? Це ж форум на якому , так як я поняв, кожен пише що хоче!!!

абсолютно вірно. Але фрази типу "ти кто такой, чувирла?", тим більше по відношенню до жінок, остав при собі. І взагалі, будь скромнішим у висловлюваннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex777

помовч, те що ви з by343 *коллегi* видно неозброенним оком, один прокол i в бан обое пiдете довiчно, чий мульт Андрiй, думаю ще вияснится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку:

я телефон не продавав

потім:

Манібек давав ....... сам з людиною зустрівся

а тепер ще й

не моя вина!

прям як незнайка на луне ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ви сумніваєтесь, що я тут купляв/продавав? Закінути вам на пошту всі свої теми?

да на хе#а мені твої теми хлопче, займись чимось серйозним, а саме розрули тему з тим хто на тебе скаргу подав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш ніж упевнений що у ТС-продавця раздвоєніє лічності :)))

Тут навіть разтроєніє лічності :101010:. Доля користувача Андрій який теж використовує спільний з двома його "колегами" номер телефону поки що невідома, думаю ненадовго..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

by343

Андрiй сьогоднi обое писали з одного IP, зараз гляну хто старiший, молодший йде в бан довiчно

by343 бан 30 днiв

Андрiй бан довiчно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen про що ти пишеш? невнимательность покупца? покупець повинен бути уважним? це в нас в країні якась норма, що нас постійно лохотронять? а неуважність продавця? Потрібно 300 раз звіряти відповідність товару, один раз в описі теми, другий раз зі слівпродавця, а третій раз роздивлятись сам товар??? Чи невже покупець має бути якимось телефонним майстром, щоб знати всі дефекти мобілки? Я рахую, що якщо продавець сказав, що аппарат не розбирався то він повинен відповідати за свої слова, замість того щоб розповідати казки. Це навіть якось не по чоловічому.

Порада savcko Створюєш клона на форумі і домовляєшся на зустріч про покупку того ж НТС, береш 2-3 друзів (кількість друзів обернено пропорційна їх розміру) і відстоюєш свої права.

Порада by343 Забираєш телефон, пишеш на форумі про здійснення манібеку. Створюєш нову тему де чітко описуєш всі недоліки телефону. Продасиш дешевше, але без недовольних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

by343

Андрiй сьогоднi обое писали з одного IP, зараз гляну хто старiший, молодший йде в бан довiчно

by343 бан 30 днiв

Андрiй бан довiчно

чекаєм нових клонів) розтроєнних лічностей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, Вибачаюсь за грубість!
вибачатись переді мною не треба, треба вести бесіду, ну ніби як з людьми розмовляєш.

Нагадую всім: доступ до "Барахолки" можна отримати після 10 змістовних повідомлень. Незмістовні видаляються, як правило , з акаунтами, тому повернути хоча б можливість щось продати є не надто простою, не кажучи про "імідж". Це стосується проблеми топікстартера - його "опонент" буде забанений.

У найближчому майбутньому будуть описані основні правила-поради купівлі-продажу у незнайомих осіб на цьому форумі. В даному випадку, звісно, ніхто нікому не допоможе повернути кошти, але команда форуму буде старатись, щоб мозок увімкнувся хоча б у покупців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen про що ти пишеш? невнимательность покупца? покупець повинен бути уважним?

Нет, пусть будет потерянным....

Порада savcko Створюєш клона на форумі і домовляєшся на зустріч про покупку того ж НТС, береш 2-3 друзів (кількість друзів обернено пропорційна їх розміру) і відстоюєш свої права.

С этим согласен....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...