Перейти до змісту

Бан лист


boddy

Рекомендовані повідомлення

Це не вони дурні лізуть... а це ти дурний кидаєш гранату не думаючи куди...

І треба дивитись на радар трошки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вот кто пуп земли так ето походу ты получаешся....

Я за правосуддя! Вони шось сильно модні! Пора віддихнути!

І шо мені ше говорити? Хіба невидно?

ше скажи шо вони бачать через стіни! Може в них контр особливий? Прозорий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було таке що 2 своїх одною грінкою завалив і слава Богу нічого Будь хто робить помилки !!А команду ак взагалі б не пускав на сервак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я дивився на радар, просто вони сиділм доки, а потім я кинув гранату, а вони ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:o Уважаемые админы!!! Мож объясните мне, по какому поводу мой IP забанили ??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:o Уважаемые админы!!! Мож объясните мне, по какому поводу мой IP забанили ??? :)

не ленись и пользуйся поиском.

прокоментирую fantazy, а то налом писать :) :

коли 20 чел. іграє вже, то коли заходиш, пише шо ваш ІР забанен...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:o Уважаемые админы!!! Мож объясните мне, по какому поводу мой IP забанили ??? :)

не ленись и пользуйся поиском.

прокоментирую fantazy, а то налом писать :D :

коли 20 чел. іграє вже, то коли заходиш, пише шо ваш ІР забанен...

ну эт я понял.... только ситуация совсем другая... 16 играков и такая вот хрень:

You have disconnected from the server.

Reason: Kicked: Sorry, ip 10.00.0.0 3a6aHeH

noDpo6HocTu...................... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну если пишет твой внутренний ИП 10.х.х.х, то тебя точно забанили на этом серваке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав і там ТеамАтак. Ти читав моє речення? Я сам признаю, що там був теам-атак, проте не треба було лізти. Я наголошую проблему стеження за кожним гравцем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol: Так вы Снимите бан с моего IP, или нет ??? Хотя бы причину скажите, по которой забанили... У меня в локалке стоит несколько компов, не могу же я за всеми следить, че они делают.... СКАЖИТЕ ПРИЧИНУ БАНА.... И СНЕМИТЕ ЕГО НАХ... ГДЕ ЖЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ... <_<
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що з такими аватарами і з такими наїздами ти можеш заробити бан не тільки на ігри, а і на борду. Тобі ніхто нічого не зобов'язаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГДЕ ЖЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ...

а ты не знал? справедливости в мире почти нет :owl: , зарегистрируй себе ник и не парься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, у всіх таке буває теам-атак, що ти кидаєш гранату - а вони дурні лізуть за нею і бац!. Я не виноватий - самі пішли.

а ти дурень перед тим як кидаеш флеш чи гранату подивись на радар, побігли твої чи ні, і коли кидаеш дим, то глянь немає ззаді авпшніка, і коли біжиш чи ходиш, якщо не оріентуєшся по звуку, то дивись на радар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А закон про недобросовісну рекламу що пише ? ) :D

Народ ідіть флудить по темі бана на форуми вбіоса, тут не тусить ніхто з тих хто може вас розбанити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все бачив. Вони ніби тормознули...дали мені кинути гранату і сразу всі дружно побігли геройствувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

fantazy а ти реально можеш допомогти??? я незнаю що робиться на тому сраному серваку. Банять на кожному кроці. грав нормально бану небуло, на наступний день зайшов і тут стандартна ситуація

You have disconnected from the server.

Reason: Kicked: Sorry, ip 10.35.0.22 3a6aHeH

що це таке? ;)

можеш взнати на скільки мене забанили і чи можливо розбанити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і мене перший раз забанили :) знач троха навчився грати :)

2 torik Немішало би і розбанити мій ІР :) А то пройшло вже не 3 години на скільки мав бути бан, а пішов вже третій тиждень, як я не можу зайти на луцькі сервери. Я вірю якби я грав з чітами то сидів би і мовчав, а так для чого таке адмінство, зайшов раз на тиждень 2 хвилини в спектах посидів і мене в баню. Я розумію що дії модераторів не обсуждаються, але коли бан не заслужений тоді вибачте або докази(демо) в студію, або розбаньте :)

ЗІ мій ІР 10.37.0.34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...