Перейти до змісту

Бан лист


boddy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Там вже є і сказали що забанив мене torik <_<

там ведь написали тебе

Подавал на перманент

Перманентный -- непрерывно продолжающийся, постоянный.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не понимаю нафига нам (фотакомовскому серваку) этот вбиос, а если и нафига то почему не поставят античит. Видать для античита 2 причины:

1. Есть перцы из вбиоса которые сами иногда врубают читы и подымают свой стат

2. Ктобы заходил на их форум и подымал рейтинги еслибы не забаненые пользователи <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не понимаю нафига нам (фотакомовскому серваку) этот вбиос, а если и нафига то почему не поставят античит. Видать для античита 2 причины:

1. Есть перцы из вбиоса которые сами иногда врубают читы и подымают свой стат

2. Ктобы заходил на их форум и подымал рейтинги еслибы не забаненые пользователи <_<

ну покажи нормальный античит для пиратки...

а с домашников им на их сайте пользы помоему не очень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не понимаю нафига нам (фотакомовскому серваку) этот вбиос, а если и нафига то почему не поставят античит. Видать для античита 2 причины:

1. Есть перцы из вбиоса которые сами иногда врубают читы и подымают свой стат

2. Ктобы заходил на их форум и подымал рейтинги еслибы не забаненые пользователи :blink:

Прав! +1

Ой розвели дискусію, яка толку не приносить!.. Вот я вже десь пів року в бані, колись давно були чіти і отримав бан, після цього сказав що забив на таку х-ню і більше користуватися небуду... І що ви думаєте? Забанили за вміння стриляти в бошку <_< Після того був дуже злий, але зрозумів що нічого недобюся спорами з вбіосом(ах їх туди), нарив собі ліц КС і гоцаю зараз собі спокійно на cs.la.net.ua - дуже пристойно + кльовий адмін, який завжди на сервері, а на наш сервер(варМод) разок зайшов пограв бридко і вийшов...

Ситуація: грай ботом і те незабанять, хоча краще не грай - 100% бана не буде! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну покажи нормальный античит для пиратки...

Та пжлста, хотя бы те же MyAC, sXe Injected и ssClient. На многих серваках они стоят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://img227.imageshack.us/my.php?image=16121036uj9.png

за етой сылкой вы увидите что пишет кокда я заходу на конект № 193.109.80.246:27018

я признаю вину убивал своего каторый меня подорвал гранатой 3 раза.вот и я его шлёпнул 3-ри раза.и получил бан.

просьба розбанить больше не повторится! мой ник в игре Zevs|WakeUp@$Lutsk$@ :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за явный тимкил на старте банить перманентно

если человек непонимает что граната невыберает кого убивать то ему уже ничто непоможет :huh:

в заваруше всякое случается, но "байцы" очень нелюбят умерать - вот и злятся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше: розширення поміняти можна на jpeg?

По-друге: наскільки мені видно з даної фото - там баном не пахне!.. Кік і бан - дві різні речі! Я вважаю, що в тебе банька на деякий час, або її взагалі немає! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рондо мене так сказати кікнули з 11 ранку.

а в правилах я чітав шо максимальний бан 3-ри часа.як ти це обясниш?якщо це не бан то прошу допомогти.я в кс хочу грати! :huh::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть шо за прікол грати з чітами?з чітами навіть не цікаво,шо не вистрел вже хедшот!

А Еmi треба розбанити,він вже визнав свою вину!!! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чого ж ти нік ховаєш?

може там грав норм дядько :)

з супер талантом до кс!!!! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не придумуй.. я не раз грав : 40 / 8.

то шо я чітер? оО

неа в тебе талант) :huh:

але щоб я не писав не правди ,скажи,крім вбивств,як ще взнаєш чіт???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...