Перейти до змісту

Бан лист


boddy

Рекомендовані повідомлення

а мені вот цікаво якшо Sp_RoNdo піде в клюб, то йому там дадуть на халяву гоцать? чевін ще й за свої гроші має доказувати чіюсь там помилку :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ти не грав але про гру іншого видуманого тіпа знаєш - тобі доречно на вбіосі відповіли...

нех атмазуватись - ти і твій айпі в попі...удачі...мен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не грав але про гру іншого видуманого тіпа знаєш - тобі доречно на вбіосі відповіли...

нех атмазуватись - ти і твій айпі в попі...удачі...мен

Чуїш ти мене вже хариш! Іди ваше гуляй... Мені пох що ти думаєш! Мені всерівно ясно! Я ніколи не чітив і я це докажу!!! А на тебе мені ПОХЕР!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мде...

пішла істєріка...

але приємно - шо ти в перманенті)))!!!!

ображати тебе нема смислу ібо ти ГЛУП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не грав але про гру іншого видуманого тіпа знаєш - тобі доречно на вбіосі відповіли...

нех атмазуватись - ти і твій айпі в попі...удачі...мен

Чуїш ти мене вже хариш! Іди ваше гуляй... Мені пох що ти думаєш! Мені всерівно ясно! Я ніколи не чітив і я це докажу!!! А на тебе мені ПОХЕР!

Мені вже подобається, таке..... Ну давайте далі. Цікаво чим серіал закінчиться?

З.І Просто знаю по свому опиту, що НІЧОГО ТУТ НЕ ДОКАЖЕШ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю всі переконались у правоті СБ...

а тепер пропоную прочитати тим хто не вірив свої попередні топи - не стидно?))))

Защо має бути стидно ? ) Гнали на СБ не за те що неправильний чи правильний бан а за тупе пояснення "жостко рулив"

Он DEHIMу тут тоже бан кідали лише за те що валив лаптів на ліво і на право

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ёпт - лаптів нах!

сб - ти шо ... убивець лаптів баниш...аяяяяййй ....

а мнє нравіцо підхід СБ - по дорослому! ха...

головне шо правий в ідеї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І Просто знаю по свому опиту, що НІЧОГО ТУТ НЕ ДОКАЖЕШ.
ART, опитний ти мій, ти читати вмієш? Ну то читай -
с твоей машини играли с читами....
Так це правда! Я вже знаю з якими - називаються cdhack.
Чи знав, чи несвідомо пуляв і думав що то нереальна пруха - діло десяте. Поки не навчаться виймати мізки з черепухи і вставляти назад - "я не знав" не являється помякшуючую обставиною.
Гнали на СБ не за те що неправильний чи правильний бан а за тупе пояснення "жостко рулив"
Ще один читати не вміє. Повторяю:
Банька, друже. По статистиці сильно випираєш.
До кого не дійшло оце
Для простих гравців одна статистика, а у адмінів є своя, окрема. І там немає місць.
- пояснюю більше: ЦЕ НЕ /top15 !!!

Статистика доступна гравцям мене не колише вже років зо пять. А в адмінській статистиці автоматичну стрільбу ЧІТКО видно.

Ще питання є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сіля банили мене тікі спочатку коли я тікі нет підключив (гади банили) а зара норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто про топ15 і не говорив

Все харе флудить.

ЗІ не втримався :) Помниця пару років тому вальнув 10хедів підряд за 1 дез, чуствую якби я так зара зробив на серваку сидіти мені в бані б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<+dmn> ма-ма. пришло рукописное завяление от мамы юзера с просьбой разбанить на сервере контрстрайка.. с паспортными данными и подписью
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю...топ не асилил весь прочитать, скажу только одно, если ты силя уже не админ не нада поливать других админов грязью, это я уже вроде говорил, а админам нынешним могу сказать...читер палитса на два раунда, аим когда тупо все хеды постоянно, с вх чуть сложней, но выловить можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від адмін панелькі я сам відмовився :ok:

Якщо хочеш можеш пошукать мої пости самі перші на цьому форумі коли ще не було ніякого серва ітд і зрозумієш що це просто мій характер нести здорову конструктивну критику :ok:

ЗІ харе офтопить далі буду штрафувать і тери меседжі які не відноситимуться до банів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки можна ? Питання до адміна. Коли перестануть "обсирати" один одного?

Вже всі вуха "прожужали" своїми чітерами. Незнаєш, - а я відповім з твого дозволу.

Трошки історії: коли серваком "керував" Silia, був такий період коли адмін зробив таку "фічу".

Перед грою на сервері кожен гравець мав "запустити" програмку "SSclient". Ця програмка, можливо була не досконала, зате виконувала частину роботи адміна. Тоді, (можливо) навіть, якщо і був "продвінутий хакер" і ламав цей захист чітерами їх називати і не думав.

Чому б зараз не зробити шось подібне (можливо є "покруче" програми) зараз ! ?

Sb, та й інші адміни дуже прошу :bayan1:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SSc добавляє лагів так що про нього мона і не згадувать!!!
Ой чого-чого, а цього на games.lutsk предостатньо!!! От граю на серваку a-game в Москві, так там в мене пінг 40-70мах а памятаю на серваку бігаєш із задержечкою в 100 і кайф ловиш ))) :ok:

Доречі нарахунок цього, можу з впевненістю сказати, що на других серваках: от наприклад cs.la.net.ua(де я себе норм заявив і зі всіма в тьорках) завжди є 2 адміна, причому 1 грає, а другий завжди в спектрах :ok: І ніяких прог там нетреба, якщо все налагоджено!))

Qaz -1 ;) , silia - respekt! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу помочь моему чаду и мне. Так как я не любитель "КОНТРЫ" мне одинаково, но малый мой попал под "БАН". Я знаю что так просто не "БАНЯТ" но времени прошло уже достаточно что-бы его простить. Подключите его, но если будет "выделываться" дальше тогда уже "БАНЬТЕ" по полному.

Подключите... оставлю свой ип 10.32.0.72 ник 789

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скока лет вашему чаду?

если он не умеет читать - прошу прочитать правила игры на серверу Вам и обьяснить их ему.

ник 789 запрещен - по скольку использывание циферных ников запрещен...

во вторых - он постоянно стреляет игроков по команде...

чата не видет - и не слишет что ему пишут...

т.е. играет не по правилам за что и был забанен.

на розбан писать на vbios.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думал разбанивают у вас здесь на форуме... Был я на "Биос-е" честно фиг его занет куда там "рисовать" своё прошение. Малому моему 11 лет, если сможете разбанить разбаньте... с меня +1. Заранее благодарен всем. А малому лекцию своему прочитал, надеюсь будет осторожнее впредь

IP Is 193.238.96.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

193.238.96.5 - нат, за ним стільки чітерів зловлено, що замучився рахувати.

10.32.0.72 - в перманенті нема, можливо попав під адмінський бан на три години.

Был я на "Биос-е" честно фиг его занет куда там "рисовать" своё прошение
На ВБІОСі - "CyberSport - Банный лист". Але 193.238.96.5 - цю адресу не розбанять.
самый простой способ разбана

http://forum.vbios.com/showflat.php/Cat/0/...ge/0#Post341166

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вы что? да чтоб я играл с читами,не прикалуйтесь!Раниель ты меня забанил на 180 минут,ладно фигня,но токо харит одно!Что я без читов!А так сказать наказание низачто..,! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дергался прицел как у аим...

наблюдали долго...

через стены зажымы нереальные...

вот пример один из...

ЗЫ правильно андрюха все сделал...

все видно со второго зажыма гууууд....

good.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вы что? да чтоб я играл с читами,не прикалуйтесь!Раниель ты меня забанил на 180 минут,ладно фигня,но токо харит одно!Что я без читов!А так сказать наказание низачто..,! :ok:

Откуда у 14 летнего ребёнка читы!???? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...