Перейти до змісту

Бан лист


boddy

Рекомендовані повідомлення

Я був забанений ."Правила для игроков сервера", прошу вибачення. Тепер я ознайомлений з всіма правилами VBIOSA, нарушати більше небуду!!! Прошу мене разбанити. IP 10.33.0.231

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...
  • 4 тижня потому...

Приветікі!

Пишу тому, хто може розбанить наш IP адрес.

На роботі сеть - 8 компів, на 5 стоїть контра.

Грав колись під ніком BRAGKA, норма грав, без чітаків, хоча колупав і провіряв мене _SX_ довго, видимість вирубав мені і тому подібне, коли впевнився, що я нормальний пацик, ніхто більше мене не трогав(на тему чітів).

Приходили тут кренділі разні, сідали грать, було все норма, пока один ідіотос (нік Levka, чи щось подібне) не приніс чітак, і почав гоцать. Так як він тупо грав, і майже завжди занімав останні місця, ДАЖЕ з ЧІТОМ, то я не звертав увагу на нього.

І тут сталось страшне: поїхав я в командіровку в Кременчуг, приїхав назад а тут бац БАН. Спочатку я не вдуплив, і не розбирався що до чого, бо була величезна нагрузка з роботою, а зараз трохи спокійніше, то вирішив написать, якщо дійсно БАН ізза чіта, то прошу ВИБАЧЕННЯ ЗА ТЕ, ЩО ТАК СТАЛОСЬ, НАДАЛІ ПОДІБНЕ НЕ ПОВТОРИТЬСЯ, БУДУ СЛІДКУВАТЬ.

РОЗБАНЬТЕ ПЛІССССССССССС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

СТО років не грав. Оце 3-й день граю. Задовбали чітери аж сьогодні матом виругався. Через години2 знов вирішив пограти але бан. Якщо це ізза того мата то прошу вибачення [DZ]vanus 193.238.96.5 Але статичного ІР не маю тому (що більш ймовірно) прошу вибачення і за інших що можливо грали під таким же ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

193.238.96.5 это же ИП дом. сетей... а если так то тебя не банили, просто сервак был переполнен (20+ чел), и тебя перекинуло на внешний сервер, а там этот ИП забанен.

Так что пробуй конектитса когда меньше 20 чел и всё ок будет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу! це із-за великої кількості чоловік (>20)

а ванус... хто на твою думку чітер? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене забанили. Чому? Коли розбанять? Ладно б чіти були, ну розбаньте ж, пограти хочеться...

Пару ігр пограв і сьо! Що за мать мать мать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене забанили. Чому? Коли розбанять? Ладно б чіти були, ну розбаньте ж, пограти хочеться...

Пару ігр пограв і сьо! Що за мать мать мать ?

хорошо обьяснил причину)))...

с чего ты взял что тебя забанили, если появляетса окошко, то там описано, если написано ваш ИП 193.238.96.5, то читай мой предыдущий пост, если чтото другое, то скопируй это сюда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу! це із-за великої кількості чоловік (>20)

а ванус... хто на твою думку чітер? :(

причому тут моя думка коли видно як іграки валять крізь стіни і ховаються поза картою....мені пофіг хто чітер, але інколи хочеться пограти і хочеться саме без них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ігру заходить і зрузу викідає ІР 193.238.96.5 и баннед. Поняв би що перегруз, але чому в гру пускає, а потім зразу викідує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу! це із-за великої кількості чоловік (>20)

а ванус... хто на твою думку чітер? :friday:

причому тут моя думка коли видно як іграки валять крізь стіни і ховаються поза картою....мені пофіг хто чітер, але інколи хочеться пограти і хочеться саме без них

просто може це не чітери... а скілові гравці..

чітер, наприклад, WOODOO..

2 Ha3iK:

Тобі ж Тяпчик пояснив! заходь в гру коли на сервері менше, ніж 20 чоловік!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сервере стоит перенаправление, если он переполнен... а перенаправляетса на внешний сервер, а там этот ИП забанен! чтож тут не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте в Адмінів в ЦС часто(без образ і не в усіх) буває параноя!Все приціл дьоргаєтся через стєну аццко лупить пригає на 2 метри вище ітд.А через це страдають не тільки чітери(щоб вони всі повиздихували,амінь)Але й законослухняні гравці!Так що скільки не бий головою ап стєнку правоту не правоту не доведеш і без норм анти чіта все буде так і далі!!Мене вже не раз називали читаком бо бач 5 чи 6 завалив і 1-ше місце займаю!!Я гравець середній і мій резалт залежить від настрою карти супротивників температури в кімнаті ітд ітп!І тому важаю навіть якщо людина 1 2 раза спіткнулась і пішла неправедним шляхом 4ітера тоїй треба дати шанс на виправлення а якщо всіх підряд банити то кому грати на серві!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дав адмін _Sx_ бан на 10 хв за ругань.- це я розумію но коли я його спитав чому він не кінув на мене Лама , як це робить старий добрий NIGER , він дав мені бан на 180мін-за флуд! Як це розуміти..........І куда можна жалітись на такіх щоб іх перли в шию!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я його спитав чому він не кінув на мене Лама , як це робить старий добрий NIGER , він дав мені бан на 180мін-за флуд! Як це розуміти..........І куда можна жалітись на такіх щоб іх перли в шию!

Як це розуміти -- обговорення дій адміна.

Жалітись тут -- http://vbios.com/showforum.php?fid/22/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яб забанив: Tyson, Travka 4it, *--Osip--*, Demonik, v3ctor, !vory, kokc~, auto - з великою радістю на півроку! Шоб поменше пантів ганяли! В контрі герої - вазнікають по каждому поводу! Пупи Землі! Де ті модери, боягузи чи повелись на їхні угрози. Хаха :) :) :) Смішні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

192.168.177.162

Розбаньте - дуже прошу!

Ти хароший, я тебе бачів. Просто коли когось бачиш, то виключай чіт - і вали його обично! Бо на статістіку дисвляться модери!

Я теж попав по тій же глупості шо і ти! Тепер без чіта граю клёво, на ботах натягся! Саме время нас двух розбанити :) Скільки часу ти забанений? Місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж попав по тій же глупості шо і ти! Тепер без чіта граю клёво, на ботах натягся! Саме время нас двух розбанити :D Скільки часу ти забанений? Місяць?

Я попав ізза дятла, який чіти вмикав. У нас офіс - на декількох компах контру гоцали. Приходив тут один дятел до когось і сідав грав(нік Левка) все було норма. А тут бац він приніс чітакі - втіхаря від усіх поставив - і гоцав. Коли нас забанили - мене не було в місті - місяць неграв - приїхав опупел - бан.

Забанили нас приблизно в серпні. Скучив сильно. Хоча на інших серваках гоцаю.

Але хочеться на свій-рідний... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене сьогодні банули о 12:12 за TEAMATACK. І через те що вони лізли у мене попід ноги? Самі напросилися під гранату. Я вчора бачив якогось бума, зо сидів на ящику і стріляв в СВОЇХ. Та коли він почав стріляти в СВОЇХ я йому пальнув раз щоб грав нормально, а не наших вбивав. Оттого треба банити, а не мене через випадковість. Самі лізуть під кулі й гранати.

Його нік оь такий примітно - _-_Yura_AK47__-

щось таке вроді...

А на скільки банять?, бо в мене перший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, у всіх таке буває теам-атак, що ти кидаєш гранату - а вони дурні лізуть за нею і бац!. Я не виноватий - самі пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...