Перейти до змісту

Святкування 7мої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2012


kmd

Рекомендовані повідомлення

Головне забронювати в iнших залах столи, щоб було куди пересiсти

Інші зали курящі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 500
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

не, ну *давати задню* чи переносити за буквально декiлька годин до початку ну зовсiм не альо, проблеми треба вирiшувати по мiрi поступлення, поки якби проблема в трьох столиках, то краще вже на мiсцi з ними домовлятись щоб пересiли, тобто завтра зранку гонитися (або сьогоднi дзвонити) щоб забронювали аналогiчнi столики в iншому залi i таки *вiдкупатися* взавтра коньяком щоб пересiли. Головне забронювати в iнших залах столи, щоб було куди пересiсти

якщо потрібно буде скінутись на коняк чи на оплату століка щоб пересадити я за, скіну скільки зможу( скільки треба буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить робити *шведський стiл* без сiдання, а щоб тiльки пiдходити, вiдповiдно *стоячих бiльше влiзе чим *сидячих*, чи сидячi мiсця тiльки для дам пiд стiною.

ЗЫ я не знаю, але руки опускати не можна

ЗЫ2 я хоч i не винний, але менi соромно за цей пiпець з празнуванням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переносити не діло, бо:

не всі з тих, хто має бути, можуть мати доступ до борди

є людина з Рівного

у всіх можуть бути свої плани і т.д

мені здається, що все можна вирішити. Хоча б так, як каже ман"як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж в Луцьку пітєйних закладів дофігіща, в яких поміститься 40 чоловік. Можна пошукати інші варіанти, чи без корабля ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за швєцкістол

та ті три столика самі втечуть, буквально за першу годину бордовки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Стоячи більше влізе!

))))))))))))))))))))))))))))))

шпротним мєтодом )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А'м соррі що влажу.. хоть і не бордівчанин

Вогнем і мечем на другому поверсі 40 чоловік влізе.. рок-хата завжди ввечері пустує (був декілька раз і завжи тихо)

Тільки з самого ранку замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не верится, даа.. но я все-таки за то, чтобы собраться завтра несмотря ни на что. и индивидуально договариваться со всеми предварительно заказавшими столики. ставить водку, коньяк, бехеровку.. если для это надо будет еще по 10-20 гривен добавить с участника, то, imho, никто не обеднеет.

Я за перенести

ко мне в велогараж. только чур без виски :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що ті три столики будуть заняті з 18.00 і до закриття. А домовитись завжди можна. Я за сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за перенести

ко мне в велогараж. только чур без виски :smile3:

...мо, без сидра? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер наш так посилено думає, що аж аватарку перевернуло, мозГ переважує..))))))

(хлопці, ви хоч ті, що залишилися столики забронюйте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що ті три столики будуть заняті з 18.00 і до закриття. А домовитись завжди можна. Я за сьогодні.

Фігово буде, якщо вони замовлені, наприклад, з 20ї. Будуть очі мозолити і домовлятись не буде з ким..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба не було випадків, що в кутку біля сходів чужі сиділи?

Ось, для прикладу. І нічого, нам було добре :) Головне компанія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозуміла, що суть не в

в кутку біля сходів чужі сиділи

а в

3 стола замовлено. Ми просто не вліземо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому, що варіантів рішень уже запропоновано достатньо і пора уже приймати рішення в якому напрямку діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому, що варіантів рішень уже запропоновано достатньо і пора уже приймати рішення в якому напрямку діяти.

повнiстю згiдний, люди не можуть сидiти цiлий день i *втикати* в цю тему, буде чи не буде, в кожного е своi справи i плани i рiшення треба вже приймати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що ті три столики будуть заняті з 18.00 і до закриття. А домовитись завжди можна. Я за сьогодні.

Фігово буде, якщо вони замовлені, наприклад, з 20ї. Будуть очі мозолити і домовлятись не буде з ким..

ну я думаю що організатори мають контакти з адміністрацією закладу і це все можна швидко зясувати на яку год. вони замовлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что влезем и порешаем с "чужими". Соберемся, а там на месте проблемы решаться. Переносить (место и время) - последнее дело. Меня волнует одно - хоть оставшуюся часть зала забронировали?

пс: Командорчик, ты хоть так не переживай. С Бордой ничего не станется, а никакой юбилей не стоит здоровья)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...