Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

самий правельний спосіб іти дальше вчитись)

поступати ще раз кудись щоб тільки в армію не взяли потрібно бути долбо.бом., за це тежпотрібно платити гроші,

то чому вже тоді не заплатити лікарю щоб комісував?

підійди до якогось лікаря з комісії і попроси щоб допоміг, гроші всім потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Йдеш в лікарню, береш коробку цукерок + банку кави і до лікарів. Далі, думаю розберешся, що і як)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь. Можливо, раніше й помагало так, але (принаймні, 2011-го восени) лікарі не йдуть на "контакт" навіть за непогані гроші (кажуть, що за кожен випадок з раптовою хворобою, яка передбачає комісування, змушені відчитуватись безпосередньо перед комісаром). Причому, в мене в арсеналі була довідка двохрічної давнини про проблеми (яких на повторному огляді не виявилось).

п.с. Пишу не з казарми :) А, взагалі, з моїх одногрупників майже половина з радістю побігли в армію ібо роботи всеодно немає.

п.п.с. Ось так країні потрібні інженери. Але це вже зовсім інша історія..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш в лікарню, береш коробку цукерок + банку кави і до лікарів. Далі, думаю розберешся, що і як)

пару сотень баксів забув)_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що швидш за все піду, хіба що відразу там підходити до старшини і казати нехочу служити ось вам 600$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відразу там підходити

не вийде, там на місці з тобою навіть говорити не будуть

сильно полівно

якщо хочеш - іди раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так, продаешь одну СВОЮ почку (ты, наверное знаешь,- у тебя их две) и деньги будут и инвалидность дают, значит в армию железно до 27лет (или какой там призывной возраст...не помню) не возьмут точно. А жить и с одной можно. бу-га-га....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.osvita.org.ua/student/army/article/04/

Як "закосити" від армії без грошей і знайомств. Чотири способи ухилитися від військової служби

До початку весняного призову залишилися лічені дні - з 1 квітня і до 31 травня військкомати мають набрати 21,6 тис. осіб. Цифра ніби й невелика - кожний 20-ий у віці від 18 до 25 років з 400 тисяч загального мобілізаційного резерву країни. Але якщо врахувати, що близько 80-85 тис. спробують ухилитися від громадянського обов'язку, військкоматам доведеться нелегко. Багато "косильників" сподіваються на зв'язки і гроші. Але у багатьох випадках навіть це не потрібно. 7 років законної "вольниці" забезпечено, якщо до питання підійти "системно".

Згідно з постановою Кабміну, служити в армії вирушать 21,6 тис. осіб: 15 тис. юнаків потраплять до Збройних сил України, 5,7 тис. - до Внутрішніх військ МВС, 900 осіб будуть призвані до Держспецтрансслужби. Батьки хлопців призовного віку вже збиваються з ніг у пошуках знайомих медиків чи військових, які б посприяли відстроченню. Адже не з'явитися за повісткою не можна - за ухилення передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

На студентів та батьків розрахуйсь!

Найпростіший спосіб ухилитися від армії - вступити до вищого навчального закладу. Оскільки, згідно з Законом України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу", у такому випадку військовозобов'язаний здобуває право на відстрочку. Тим, хто тільки закінчує школу, весняного призову побоюватися не варто. Навіть якщо призовникові на момент закінчення школи вже виповнилося 18, а вступні іспити до ВНЗ тільки у липні, армія йому не загрожує. Призов закінчується у травні, і його не заберуть до армії, оскільки він ще залишається школярем.

Знаючи про таку можливість, деякі користуються нею, але не враховують усіх нюансів. Якщо конкурс на заповітну спеціальність великий і перша спроба не увінчалася успіхом, багато хто вступає до будь-якого ВНЗ, тільки б одержати відстрочку від армії. І сподіваються на те, що наступного року спробують щастя ще раз. Але відстрочка на час навчання у ВНЗ дається лише один раз. Як тільки-но студента відраховують з ВНЗ, він втрачає це право, навіть якщо його встигли зарахувати до іншого вищого навчального закладу. Щоб не втратити таке право, до іншого ВНЗ слід переводитися, а не вступати.

Ще один спосіб - народження дитини. І на нього зважуються швидше не через нелюбов до армії, а через любов до жінки.

"Я нічого не знаю" з детективним сюжетом

Значно ризикованіший спосіб закосити від армії - просто не ходити до неї. Але тоді життя призовника перетвориться на справжній детективний серіал, у якому найзапеклішим ворогом стане двірник. Військкомат протягом років не надсилатиме повістки на поштову скриньку. Щоб переконатися, що "адресат" знає про свій обов'язок перед батьківщиною, але ухиляється від нього, він доручить ЖЕКу повідомити його про явку під розписку. В цьому випадку виправдання із серії "я нічого не знав" не пройде. Розповіді про бобик з міліцією - зовсім не байки. Військкомат передасть справу до прокуратури, і одного вечора можна чекати гостей у погонах. Саме такий візит довелося пережити і авторові цієї статті. Випадок виявився анекдотичним. За збігом обставин, в армію під білі рученьки трохи не відправили тезка призовника того ж віку, який зайшов у гості. Добре, що у нього виявився з собою паспорт.

"Косильники" часто вдаються до хитрощів, прописуючись на якийсь час у іншому місці. І всі шість років повістки приходитимуть саме на цю адресу. Та зате, як тільки виповниться 25, можна сміливо і гордо вирушати до військкомату. Якщо пощастить, то військовий білет удасться одержати відразу, "пожертвувавши" до фонду армійської канцелярії декілька пачок паперу, набір ручок, гумок і олівців (замість штрафу). Якщо ні - доведеться писати пояснювальну, чому не служив, та принести довідку про несудимість з міліції.

Призовник лікується, а "служба йде"

Не менш ефективний спосіб ухилитися від служби - "за станом здоров'я". Багато батьків завчасно готуються до такого "діагнозу", ще зі школи завбачливо при допомозі медпрацівників "коригуючи" історію хвороби своїх синів.

Призовникові можна просто скаржитися - "все болить, все коле". Спосіб ефективний і корисний. З одного боку, хворого не зможуть відправити до армії без висновку лікаря, з іншого - скарги на здоров'я надають можливість безкоштовно пройти не тільки повне обстеження організму, але і полікуватися за казенний кошт.

Важкою артилерією традиційно вважаються скарги на психічне здоров'я. Багато призовників навмисно поводяться зухвало саме з психіатрами і невропатологами, так би мовити, косять "під дурку". Але надмірна винахідливість зайва - медики знають хитрощі і здатні розкусити "хворого". А тому можна просто сказати "розмовляю або співаю ночами або навіть ходжу уві сні". Направлення до психіатричної лікарні гарантоване. Стаціонарно лікуватися із справжніми психічно хворими не обов'язково. Лікарі знають такий контингент і погодяться провести обстеження вдома - у обмін на гонорар і тверду обіцянку не потрапляти на очі міліції. Вам навіть не потрібно отримувати висновок психіатра про погане здоров'я, головне - виграти час.

Іноді досить будь-якої іншої скарги. У кожному випадку лікар призначить обстеження, по завершенні якого слід знову з'явитися до військкомату. Кожне обстеження потребує часу, і що більше скарг - тим більше обстежень. Як кажуть, призовник лежить, а служба йде. У такий спосіб іноді вдається ухилитися від декількох призовів. Тим більше, що висновок лікаря можна і загубити, а значить, проходити обстеження доведеться по колу.

Не люблю воювати

В кабінеті у психіатра запитують і про релігійність, участь у сектах та інших організаціях. До речі, релігійні переконання дають право проходити альтернативну службу. Щоправда, про це варто потурбуватися заздалегідь. Психіатр лише поцікавиться, але пропонувати не стане, а ось документи, тобто довідку з релігійної організації та про її реєстрацію у виконавчих органах, слід принести у встановлені законом терміни. Православна чи католицька церква такої довідки не дасть, а ось протестанти - "за милу душу". Декілька місяців у ролі парафіянина, хрещення - і довідка готова. На якийсь час доведеться відмовитися від пірсингу і сховати татуювання, якщо такі є. Далі зберуть комісію і у формальному порядку нададуть право на проходження альтернативної служби. Головне - поводитися пристойно, опустити очі і мовчати. Питання релігійних переконань вельми слизьке, і тому ніхто "заглиблюватися в тему" не буде.

Багатьох призовників, до речі, такий варіант лякає, адже службу доведеться проходити на держпідприємстві у ролі двірника, слюсаря або будь-якої іншої робочої спеціальності за мізерну платню. Але, як свідчить практика, про долю "альтернативників" після рішення комісії мало хто турбується. Вони продовжують працювати на попередніх місцях роботи і навіть навчатися на стаціонарі у ВНЗ.

Хочу бути офіцером

Якщо жоден із способів не вдалося застосувати і до армії таки забирають, то можна вдатися до екстреного. Варто лише заявити у військкоматі про намір вступати до військового училища, як батьківщина пробачить усі хвороби і недуги. Навіть не дивлячись на те, що для вступу до військового училища існує певна процедура і про свої наміри слід заявляти зазадалегідь, військкомати готові йти на поступки і порушувати правила. Мабуть, чим вищий відсоток вступників до військових училищ, то більше плюсів військкомату, інакше, чим можна пояснити таку зацікавленість в абітурієнтах?

Правда, щоб спосіб спрацював, потрібно мати, як мінімум, хороший атестат або декілька грамот про хорошу успішність. Такого призовника без черги проведуть по всіх лікарях, а ті, у свою чергу, підкажуть, як поводитися в обласній лікарні, щоб фізичне здоров'я "відповідало" вимогам. Далі - оплатять квиток і відправлять до училища. Здавати всі екзамени після прибуття в училище не потрібно. Достатньо дочекатися закінчення призову, забрати документи і повернутися додому. Інформація про те, що призовник подав документи, але так і не вступив до училища, в рідний військкомат прийде не скоро. Таким чином, як мінімум, вдасться закосити один призов, а іноді й більше.

Безумовно, описані способи - далеко не повний спектр можливостей. Найзапекліші "ухильники" зважуються на куди вишуканіші вчинки: хворіють на жовтяницю, страждають на енурез, ламають пальці, руки, ноги, вдаються до справжньої втечі, оформляють фіктивні шлюби і батьківство тощо. Проте нерідко такі жертви "вилазять боком". Як зауважують самі військовослужбовці, служба в армії все ще залишається важливим елементом не тільки у формуванні чоловіка, але і подальшої кар'єри. Багато спеціальностей вимагають проходження служби. Отже, перш ніж ухилятися, варто зважити всі плюси і мінуси. Ухилитися при бажанні нескладно, тоді як одержати військовий білет, коли він знадобиться, навряд чи вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що швидш за все піду, хіба що відразу там підходити до старшини і казати нехочу служити ось вам 600$

Не треба бути таким впевненим .Коли я восени 2011 йшов на комісію то змирився з думкою про військову службу , але пройшовши її мені сказали " не годен " хоча я на 100 % був впевнений що придатний. Так що для початку йди проходь комісію , а там побачиш. А 600 у.о. завжди встигнеш віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращий закос від армії піти відслужити і забути, немає там нічого страшного, тільки місцями кормлять поганенько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок іти далі вчитись не катить

якщо ви не в курсі відстрочка на навчання дається тільки 1 раз (навіть незалежно від того чи ви довчились, чи вас вигнали після 1-го курсу)

далі, навіть якщо ви поступите кудись - вас заберуть в армію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так, продаешь одну СВОЮ почку (ты, наверное знаешь,- у тебя их две) ....

Судячи з граматики ТС (не кажучи про інше) - не впевнений...

792697ce47016fb9f21d20d68db1c2de.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки прийдеться прийняти той факт, що піду служити(так як я завжди чекаю найгіршого, тобто песиміст трішечки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого страшного там нема. Головне швидко влитись в колектив, зрозуміти що до чого і не тупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... а я якось пофігістично відношусь до цього... Хоча моя проти, навіть дитину готова родити:) дитину чекати 9 місяців, армія 9 місяців:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до цього діла підійти суто з математичної сторони:

Я піду на роботу де я буду заробляти мінімальну зарплату тобто 1100-1200 за рік я зароблю то буде приблизно 14 000 тис грн. відкосити треба біля 5 000.

Всерівно нехочу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До 25 років включно.

ні, не включно

якщо 25 років виповнилось вже все, не заберуть

а після 25 йти в військомат і вимагати військовий білет?

типу того, але можуть виписати штраф за неявку по повістках (ну якщо ви їх ігнорували)

інший варіант - чекати, військовий білет мають прислати на вашу домашню адресу, якщо ви за ним не явитесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прислати на вашу домашню адресу, якщо ви за ним не явитесь

Чекаю - не дочекаюсь - вже десь років зо 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігнорувати повісти це варіант)

Якщо не проживаєш за пропискою і не треба за кордон їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадало.

У наш час ходила пісенька на мотив відомої "In the Army Now"

Кілька рядків з неї пригадалося :_02:

А в військоматі, там старий дідок,

Помацав яйця і сказав:

"Синок, ти підеш в армію"

О-у-о не хочу в армію-ю-ю.

А стосовно 25-ти рочків.

Знайомий колись розказував який прикол з його другом стався.

Косив той отак само: ховався , не жив по місцю прописки і т.д.

І от йому вже 25-ть вчора відгуляли, наступного дня хлопака дома в ліжку валяєть, а тут грюкіт в двері.

Відкриває, а там у формі і з повісткою.

Такий і такий тут живе?

Хлопака, мовляв тут, але мені вже вчора як 25-ть виповнилось. Прав немаєте.

Чувак у формі так хитро в папери глянув і каже:"Та ти не переживай щодо віку і прав. Ти он по паперах у нас вже третій день в військоматі сидиш і чекаєш коли за тобою з частини приїдуть". :_07:

Коротше забрали і відслужив.

Мо й байка, але за що купив, як кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...