Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

знаючі, підскажіть, що значить "прийнятий в резерв"?

Це означає що у випадку мобілізації тебе призвуть на службу.

на волі все рівно робити майже нічого.

То тобі не в армію надо а в інші місця ;)

В Армії прийнято говорити на "гражданці" а не на волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

ага... тіко різниця в тому шо після армії тебе майже всюди на роботу візьмуть, а після отого твого "не в армію надо" - майже нікуди, бо кому ж нада екс-зек на роботі??? і похєру шо жизнь штука сложная і ситуації різні бюувають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

UP.

Хто може допомогти вирішити питання з армією пишіть в ЛС, в долгу не залишусь, треба срочно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP.

Хто може допомогти вирішити питання з армією пишіть в ЛС, в долгу не залишусь, треба срочно.

так тобі у воєнкомат треба, а не на форум ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP.

Хто може допомогти вирішити питання з армією пишіть в ЛС, в долгу не залишусь, треба срочно.

так тобі у воєнкомат треба, а не на форум ;-)

вони напряму зараз не дуже хочуть шось там говорити(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP.

Хто може допомогти вирішити питання з армією пишіть в ЛС, в долгу не залишусь, треба срочно.

відкосити хочеш??? а самому не соромно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може допомогти вирішити питання з армією пишіть в ЛС, в долгу не залишусь, треба срочно.

То діло кожного... Вже хоча б не писав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобаний сором - якщо на заході країни таке, то що говорити за схід. І ми хочемо щось десь відбудовувати.

Зрозуміло, що у всіх різні ситуації. Але зараз обставини зовсім інші.

Соррі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас яка я погана людина, горіти мені в пеклі(

Давайте так, хто знає людей як можуть допомогти - пишіть в ЛС, а хто хоче обістрати то обсирайте вже на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про відновлення призову? Їхав вчора в 9 маршрутці чув розмову що збільшили строк служби до двох років. Правду кажуть чи знов як і минулі роки пугалка для призовників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобаний сором - якщо на заході країни таке, то що говорити за схід. І ми хочемо щось десь відбудовувати.

Зрозуміло, що у всіх різні ситуації. Але зараз обставини зовсім інші.

Соррі за оффтоп.

обставини?) армії допомагають всі хто може бо її по суті нема. казарми схожі на бомжатнікі, хлопці за час службі буває по 1-2 разі всього стріляють. чим на сході допоможе цей солдат-мясо?

я в свій час не пішов в армію не тому що не хотів в армію, а тому що не хотів в НАШУ армію. армія має вчити захищати вітчизну а не чистити картоплю і марширувати до посиніння.

тому не треба так вже плюватись на хлопчину, ви ж чомусь так само на форумі сидите а не на сході знаходитесь)

а на рахунок сорому - соромити треба владу за такий стан армії а не людину за те що не хоче до неї йти.

Lisovic, турчинов підписав закон про відновлення призову. про зміну терміну служби там нічого немає.

мені до речі щось повістка не прийшла.. дивно.. казали щоб через 5 років чекав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобаний сором - якщо на заході країни таке, то що говорити за схід. І ми хочемо щось десь відбудовувати.

а що в нас на заході? не так, як на сході чи півночі? Чи ти про те, що в нас окремі дебілоїди рішають такі питання на форумах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і знав і чекав подібного посту в свою сторону. То скажу так: мені повістка ще не приходила. Якщо прийде - піду без питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що в нас на заході? не так, як на сході чи півночі? Чи ти про те, що в нас окремі дебілоїди рішають такі питання на форумах?

Я про людей, Ді. Саме про ставлення людей до тих чи інших обставин. Якщо хають зараз деяких (не всіх) жителів Донбасу про те, що вони несвідомі, то що можна казати про тих, хто проживає на заході країни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, турчинов підписав закон про відновлення призову. про зміну терміну служби там нічого немає.

Те що відновили призов то я в курсі, просто цікаво було на який термін, і чи слух про 2 роки традиційна пуглака, яка тягнеться ще з часів коли 1,5 роки служили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме про ставлення людей до тих чи інших обставин.

то спитай в чувака, якій на лавці спить, чи шо. Я не понів - ти думаєш, шо Майдан відбувся і в країні дебілів стало менше?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про відновлення призову? Їхав вчора в 9 маршрутці чув розмову що збільшили строк служби до двох років. Правду кажуть чи знов як і минулі роки пугалка для призовників?

від знайомого чув, що цей весняний призов, що триває червень, липень буде на 1 рік, а вже осінній буде на 1.8 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими сусідом нам треба перманентний військовий стан в країні вводити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну, що там зараз:?

кінчаю 4-й курс поідеї маю іти в армію..

не те щоб не хочеться, але небачу смисла за що воювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну, що там зараз:?

кінчаю 4-й курс поідеї маю іти в армію..

не те щоб не хочеться, але небачу смисла за що воювати.

краще не хотілося б воювати з таким командуванням, аніж не бачити смислу за що

закінчуєш 4-й курс, отримуєш повістку... вступаєш на 5-й і на рік маєш відстрочку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну, що там зараз:?

кінчаю 4-й курс поідеї маю іти в армію..

не те щоб не хочеться, але небачу смисла за що воювати.

да?? то нехай і сюди до нас весь зброд підтягується???будуть бомбити сільпо, порт=сіті...оо може й ти їм поможеш? :0156::0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну, що там зараз:?

кінчаю 4-й курс поідеї маю іти в армію..

не те щоб не хочеться, але небачу смисла за що воювати.

краще не хотілося б воювати з таким командуванням, аніж не бачити смислу за що

закінчуєш 4-й курс, отримуєш повістку... вступаєш на 5-й і на рік маєш відстрочку

в том і прикол, повістку дають, і забирають в армію між часом яким ти вступаєш на 5 курс.

апну, що там зараз:?

кінчаю 4-й курс поідеї маю іти в армію..

не те щоб не хочеться, але небачу смисла за що воювати.

да?? то нехай і сюди до нас весь зброд підтягується???будуть бомбити сільпо, порт=сіті...оо може й ти їм поможеш? :0156::0152:

про що цей пост? обясніть будьласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том і прикол, повістку дають, і забирають в армію між часом яким ти вступаєш на 5 курс.

тоді шукай, як "парішать"

про що цей пост? обясніть будьласка.

але небачу смисла за що воювати.

за свою Батківщину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том і прикол, повістку дають, і забирають в армію між часом яким ти вступаєш на 5 курс.

тоді шукай, як "парішать"

про що цей пост? обясніть будьласка.

але небачу смисла за що воювати.

за свою Батківщину

вибачте може не так висловився.

за дурних людей на сході?

за пьяних командирів ізза яких гинуть молоді люди? це бред.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...