Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Зарікалась свиня гівна не їсти...

ЩО мішає міняти погляди і стиль життя ДО армії???? Чи Сила волі настіко слабка шо тре стимул?? Тоді пан сержант, який буде волати Вам ПІДЙОМ!!! щоранку - саме то, для дисципліни і тренувань тої самої сили волі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь
ЩО мішає міняти погляди і стиль життя ДО армії????

Ну ви ж так сказали, а погляди на життя постійно змінюються підозрюю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

служы .сынок, как дед служил, а дед на службу хер ложил...(не путать с понятиями)

я на турнике могу раз двадцать. могу и повеселей. армия ? смешно.з

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, а тим в ких є нормальна фізична підготовка, що армія може навчити? як забори красити, чи як дачі генералам будувати?

Яка держава, така і армія... В тій армії, що є на сьогодні нічого робити, нажаль. Протягом останніх 2 років в мене відслужили 4 знайомих і всі як один говорять, що це марно втрачені 9 місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дабы не растекаться мыслью по древу, давайте просто сухую статистику приведём.

И так

Плюсы и минусы службы в армии на сегодняшний день:

Плюс - дальнейшая работа в тех службах, где по закону обязанны отслужить...

Некоторые минусы указаны выше...

Отчёт пошел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка держава, така і армія... В тій армії, що є на сьогодні нічого робити, нажаль. Протягом останніх 2 років в мене відслужили 4 знайомих і всі як один говорять, що це марно втрачені 9 місяців.

Ось і я те ж саме чую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із тих з ким я спілкуюсь після служби чомусь ніхто не жаліє що потратив, хто 9 місяців, хто рік.

В армії важливо що ти за людина, якщо людина - г*но, то служити їй буде м'яко кажучи не дуже добре. Ну і звичайно грає роль частина і підрозділ куди попадеш служить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп! вот только не надо этой лабуды типа "армия (зона) показывает кто есть кто "по жизни"... сама жизнь это показывает. А не те 9 месяцев законного "рабства" имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даже если и рассматривать тему в контексте того, что человек расскрывается в критических обстоятельствах (армия сцуко суровая вещь) - у 18 летнего парниши приоритет первый и естественный - инстинкт самосохранения. Уже ПОСЛЕ совершения того или иного действия общественность либо осуждает, либо возвышает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп! вот только не надо этой лабуды типа "армия (зона) показывает кто есть кто "по жизни"... сама жизнь это показывает. А не те 9 месяцев законного "рабства" имхо

А лабуды о том какой ты весь положительный и как печешся о детях не хватит???

Ты для начала предмет разговора изучи, а потом уже вешай ярлыки, лабуда это или нет.

Умники, млять.

ТЫ на своей шкуре испытай что-то, а потом уже рассказывай как оно - хорошо или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы переходим на личности? или тему обсуждаем? лично я тебе много могу поведать... хочешь? меня найти легко. но зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відслужив 2 роки, останній призив який служив 2, і ні каплі не жалію, трішки прикро що це відбувається в 18-27років, коли людина тільки закінчила навчальний заклад і час формуватись в суспільстві.

Для прикладу - поки я вернувся з армії, деякі мої друзі вже мали якийсь бізнес, роботу, для мене це "-", мені довелось це все починати з "0", типу 2 втрачених роки, з "+"-дехто навпаки впав на дно (алкоголь, тюрма), а я типу набрався дечого, чого на гражданці не навчать і за гроші.

Частково підтримую західні тенденції-спочатку кар`єра, а пот ім вже діти і т.п. Вважаю що можна було б і в нас щось аналогічне зробити-сам вибираєш коли тобі йти служити, але не пізніше ... років.

Хоча розумію що в нас не та країна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вопрос : служил ли я? есть два ответа. Первый от деда (ответ выше)... второй от меня... я учился , и жизнь показала, что служба в армии мне не нужна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка держава, така і армія... В тій армії, що є на сьогодні нічого робити, нажаль. Протягом останніх 2 років в мене відслужили 4 знайомих і всі як один говорять, що це марно втрачені 9 місяців.

Ось і я те ж саме чую...

І я те ж саме.

Цитата після дембеля: "Віддав борг батьківщині, ну його нафіг в такі борги влазити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чомусь я міг би погодитись з дядьками, яким по 40-45 років і які ще служили при радянській армії. так, тоді в армії було непогано відслужити і організованості додавало, і фізуху підтягнути, та і перспективи після армії нормальні відкривались. в таку армію я б пішов.

а те, що зараз, недалеко відійшло від зони. діди лупашать солдатів, генералам солдати дачі будують. раніше в армії борзоту і бидло обламували і робили людьми, а зараз борзота і бидло робить таке саме з нормальних пацанів. коротше, це не для мене. дасть Бог, відкошу.

а шоб підтягнуть фізуху-запишусь в спортзал. зараз можу на турніку разів 10-12 підтягнутись, сумніваюсь шо кожен, хто відслужив стільки підтягнеться. на домашніх харчах хоть шось накачаєш в залі, а не просреш рік впусту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діди лупашать солдатів, генералам солдати дачі будують. раніше в армії борзоту і бидло обламували і робили людьми, а зараз борзота і бидло робить таке саме з нормальних пацанів.

Це Вам по телевізору розказали? В порівнянні з 90 роками, то зараза дідівщини геть нема, те шо показують час від часу по ТВ, то поодинокі випадки, з яких наші доблесні журналюги роблять з мухи слона. Бидлоту і борзоту і зараз в армії обламують, ну хіба що крім випадків коли весь підрозділ такий, якщо ти нормальна людина то і служити буде нормально, а якщо постійно тупиш чи строїш із себе "крутого", то і буде здаватись шо навколог одне бидло і борзота.

Та і про будівницто дач то тоже троха перебор, нє ну їх мабуть і строять троха, але не поголовно у всіх частях, і в кількості куда меншій чим в 90-х і навіть при союзі.

Ну якщо вже так не хочеться забори білити, то шо заважає попроситись в війська ОСШР чи в десант, якщо ж звісно здоровя дозволяє, там зараз підготовка нормальна, і автомат таскати конкретно набридне.

п.с. цікава штука те як погано зараз служити розказують ті хто там не був :)

п.п.с. армія це не курорт і легко там бути не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діди лупашать солдатів, генералам солдати дачі будують. раніше в армії борзоту і бидло обламували і робили людьми, а зараз борзота і бидло робить таке саме з нормальних пацанів.

Це Вам по телевізору розказали? В порівнянні з 90 роками, то зараза дідівщини геть нема, те шо показують час від часу по ТВ, то поодинокі випадки, з яких наші доблесні журналюги роблять з мухи слона. Бидлоту і борзоту і зараз в армії обламують, ну хіба що крім випадків коли весь підрозділ такий, якщо ти нормальна людина то і служити буде нормально, а якщо постійно тупиш чи строїш із себе "крутого", то і буде здаватись шо навколог одне бидло і борзота.

Та і про будівницто дач то тоже троха перебор, нє ну їх мабуть і строять троха, але не поголовно у всіх частях, і в кількості куда меншій чим в 90-х і навіть при союзі.

Ну якщо вже так не хочеться забори білити, то шо заважає попроситись в війська ОСШР чи в десант, якщо ж звісно здоровя дозволяє, там зараз підготовка нормальна, і автомат таскати конкретно набридне.

п.с. цікава штука те як погано зараз служити розказують ті хто там не був :)

п.п.с. армія це не курорт і легко там бути не може.

неправий ти.друг рік назад повернувся.сказав що цей період свого життя згадувати більше ніколи не буде.дідівщина Є і нікуди вона не ділась. (можливо не у всіх частинах, але я кажу те що знаю).і прапори там й@@нуті, і офіцери роблять шо хочуть.був би настрій я б розписав як зимою в - 20 рано вранці (читай вночі) всіх виганяли в сорочках на плац чистити сніг.або як сіній хтосьтам приходить в частину вночі, і якщо вас не попередили шо він до вас прямує, ставить всіх струнко і починає люто-бешено пи#@дити.

хоча я впевнений що так не всюди, і автору теми щиро бажаю або вдало поморозитись, або якшо не вийде, то хоч попасти до нормальних вояк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну народ ви не плутайте армійський дибилізм із дідівщиною, що таке дідівщина запитайте у тих хто служив в 90 роках, тоді дійсно була дідівщина, і те що розказував Вам друг, здасться взагалі приколами :)

Такий ідіотизм і на гражданці всплош і рядом, просто багато хто привик до нього і не помічає.

п.с. я тоже можу багато старшилок про армію, розказати (і про плац і про зарядку в -10 з голим торсом на їбун-горі (хто служив в Дівічках, той знає про що я), і про марш-броски на полігон з обладнанням), але звіняйте, я ще раз повторю, що армія це не курорт, там не може бути легко як фізично так і психологічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну під словом *дідівщина* я мав на увазі знущання старшого особового складу над молодшим взагалі, а не конкретно дідів над духами.

та і я розумію що то не школа, і там сурово.але це все одно дуже далеко (в гіршу сторону звісно) від того як би мало бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47, а як мало б бути? Армія це насамперед підготовка до війни, а на війні легко не буває. Знущання "старших" над "меншими" є у всіх арміях світу, гляньте будь-який військовий фільм, тільки не пропагандистський. І не тільки в армії, в тій же школі дідівщина похлєще нинішньої армії буде, але ж чомусь нікому на думку не спадає не пускати туди дітей, та і в університетських гуртожитках вона тоже процвітає, але бояться чомусь тільки армійської дідівщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю порівняння школи з гуртожитками і армії, тут недоцільне: в школі діти чудять бо то ДІТИ, знущатись з слабшого в них в крові і в голові.

в армії же служать і вчать здорові, психологчно сформовані люди.я все розумію, можна і втулити, і покричати, і поматюкатись на молодих.але не так *жорстко*.Це все залежить від конкретно взятої частини, і конкретно взятої людини.те що ми говорим не можна віднести до всієї укріїнської армії. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та фатыть умничаты.. вы лучче мне скажите: за 9 мес. меня научат стрелять туда, КУДА НАДО ?

армия как клоунада..вот я открыто смеюсь над вояками, потому что они не военные... чувствуете разницу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю порівняння школи з гуртожитками і армії, тут недоцільне: в школі діти чудять бо то ДІТИ, знущатись з слабшого в них в крові і в голові.

в армії же служать і вчать здорові, психологчно сформовані люди.я все розумію, можна і втулити, і покричати, і поматюкатись на молодих.але не так *жорстко*.Це все залежить від конкретно взятої частини, і конкретно взятої людини.те що ми говорим не можна віднести до всієї укріїнської армії.

мені мій батько росказував шо його сотрудніка на роботі був такий одногрупник який жив в гуртожитку з... як би це правильно сказати... ну одним словом з бандитом...

то було таке шо того одногрупника наручниками приковували до батареї і пи...или.... не із за того шо мол там носки йому не поправ.. а просто так ... бо він йому не подобався...

ходили до комендантши то вона всьо розводила руками.....

міліцію визивати безсмислу бо вона була куплена...от вам лихі 90-ті..

тай зараз я думаю таке тоже десь є...

це я на рахунок ідіотизму.... який присуцтвує в армії і якій плутають з дідівщиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...