Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

та фатыть умничаты.. вы лучче мне скажите: за 9 мес. меня научат стрелять туда, КУДА НАДО ?

армия как клоунада..вот я открыто смеюсь над вояками, потому что они не военные... чувствуете разницу?

Не. ТЕбя научат не писать всякую *уету на форумах до тех пор, пока в предмете обсуждения разбираться неначнешь... НУ и научат слушать других, а нетолько себя любимого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь
мені мій батько росказував шо його сотрудніка на роботі був такий одногрупник який жив в гуртожитку з... як би це правильно сказати... ну одним словом з бандитом...

то було таке шо того одногрупника наручниками приковували до батареї і пи...или.... не із за того шо мол там носки йому не поправ.. а просто так ... бо він йому не подобався...

ходили до комендантши то вона всьо розводила руками.....

міліцію визивати безсмислу бо вона була куплена...от вам лихі 90-ті..

тай зараз я думаю таке тоже десь є...

це я на рахунок ідіотизму.... який присуцтвує в армії і якій плутають з дідівщиною

Крім купи помилок,тут ще купа нісенітниць.Можливо і дійсно так було.Але....

Якщо і доведеться служити,то все залежить від самого себе.Якщо по життю "хитро роблений",думаєш,як би краще тобі,в одне рило-то буде дуже важко.Там таких не люблять і вираховують на раз-два.А якщо,ставиш пріоритети колективу вище своїх амбіцій,при тому,що потрібно трошки потерпіти,тоді і все з часом стане ГУТ.Як себе поставиш,так і буде.

ЗЮ. Як колись одна мудра людина мені сказала:"Рік працюєш на авторитет,10-ть років авторитет працює на тебе..."

ЗЗЮ.Нічого страшного там немає."Армия нынче не та"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шоб підтягнуть фізуху-запишусь в спортзал. зараз можу на турніку разів 10-12 підтягнутись, сумніваюсь шо кожен, хто відслужив стільки підтягнеться. на домашніх харчах хоть шось накачаєш в залі, а не просреш рік впусту.

Ось і я стільки зможе на брусях чи турніку, учора не полінувався перевірив звісно ж не багато але і не мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В армію треба йти тільки тоді, коли держава опікує армію.

А наша держава йде по принципу такому: "хто не годувати свою армію, буде змушений годувати чужу".

А служити можна, коли вже саме відчуття, що ти солдат - це престиж, форма, всі двиляться на тебе "мужик", і в тебе рейтинг в своїх очах росте, так складно і так далі, але це того варте.

Де навчать не тільки красити паркани - це теж треба, але навчать виживати в умовах війни (мало лі куди життя закине), навчать жити в колективі де таких яки ти не один десяток людей, навчать бути самостійним і так далі, начать самостійно приймати рішення. Де цікаво, а не де просто аби відбути, де на тебе дивляться як на "скатіну".

А зарашня армія яка? Нема її і з такою політикою не буде ніколи!

І престиж зараз такий в арміїі: "якщо пішов армію, або вже тепле місце є в силових структурах, або небуло грошей відмазатись, або "світить тюрьма"...

PS: Я не служив в армії, і не жалію, тому що нема кому служити, і нема відчуття коли стояв би наприклад в караулі, що я охороняю дійсно свою Батьківщину, за якої сила та вплив на світ. А не те, що я просто стою, і думаю нафіга я тут стою, кому та країна нада, вже і так продано все що можна продати, так що охороняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Все ще щукаю канал окрім "спитай у воєнкома"

цікаво які нині розцінки якщо все таки спитати?

Чув що можна навіть офіційно відкосити типу заплатив і сьо мож хтось знає? можливо хтось користувався?

Ай як не хочеться здаватись у рабство на рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы лучче мне скажите: за 9 мес. меня научат стрелять туда, КУДА НАДО ?

в кращому випадку навчать чистити і розбирати ту зброю... а так то навчать замітати, копати, фарбувати майстерно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіційно відкосити типу заплатив і сьо

Ну якшо у тебе шиза або туберкульоз - питань нема. А так прийдеться щопризову робити справку на грижу, ГРЗ чи ще якусь болячку - перележати в лікарні і так до 25 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Щойно почув по радіо що призивати будуть тих хто хоче тобто переважно на контрактну службу....

Ніхто подібного нечув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sed1991, по неперевіреній інформації від знайомого полковника буде ще три строкови призова і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю порівняння школи з гуртожитками і армії, тут недоцільне: в школі діти чудять бо то ДІТИ, знущатись з слабшого в них в крові і в голові.

це ж хто вам привив такi збоченнi погляди про дiтей ?

ЗЫ нажаль, як показуе практика, армiя, особливо наша, без дiдiвщини прожити не зможе, iнакше потрiбен жорстокий терор командування, що нiчим не краще вiд дiдiвщини (це якщо не брати до уваги зовсiм вже кончених дiдiв садистiв), солдати без морального чи фiзичного стусана нiчого робити не хочуть й командування особливо нiчого зробити не може. На рахунок - чи варто служити в армii ? Навiть не знаю, особисто я нiчого корисного за пiвтора роки не винiс з армii крiм того що бiльшiсть людей *переступлять* через тебе при будь якiй нагодi. Але з iншоi сторони, знаю людей, якi навчились в армii паяти, водити машину, та здобули iншi, кориснi в життi навички. Так що тут, скорiше всього як повезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж хто вам привив такi збоченнi погляди про дiтей ?

чому це раптом збочені?) а що, у вашому класі (в сусідньому) не було *не такого як всі* якого недолюблвали,іноді били.в мому був.і у 3 паралельних був.

друге діло якщо це продовжується і після випуску і в універі.і це ше вчився я в нормальній школі і сам хуліганом ніколи не був.так шо походу це не в мене збочене бачення, а у вас трохі *занижене* по відношенню до дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому це раптом збочені?) а що, у вашому класі (в сусідньому) не було *не такого як всі* якого недолюблвали,іноді били.в мому був.і у 3 паралельних був.

друге діло якщо це продовжується і після випуску і в універі.і це ше вчився я в нормальній школі і сам хуліганом ніколи не був.так шо походу це не в мене збочене бачення, а у вас трохі *занижене* по відношенню до дітей.

я не говорю про те, е таке в школах чи нема, я говорю про те, що вважати нормою жорстокiсть - це збочення, не важливо в якому вiцi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому це раптом збочені?) а що, у вашому класі (в сусідньому) не було *не такого як всі* якого недолюблвали,іноді били.в мому був.і у 3 паралельних був.

друге діло якщо це продовжується і після випуску і в універі.і це ше вчився я в нормальній школі і сам хуліганом ніколи не був.так шо походу це не в мене збочене бачення, а у вас трохі *занижене* по відношенню до дітей.

я не говорю про те, е таке в школах чи нема, я говорю про те, що вважати нормою жорстокiсть - це збочення, не важливо в якому вiцi

мабуть мене не так зрозуміли,або я не так виразився.бо я такої ж думки як і ви на цю тему. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=tYDau0rC8I8&feature=plcp

Через це йти до війська тепер будуть лише ті, хто справді хоче служити, - кажуть у Міноборони.

чудово, що мені потрібно зробити, щоб дати їм зрозуміти моє небажання служити :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно хтось із мін оборони завітав на борду у цю тему

Кльово мало того що не треба шукати де взяти 600 доларів для воєнкома то ще й все офіційно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

я рахую, що в армію треба іти тільки тоді коли в тебе в майбутньому це зарахується для того щоб попасти на якусь посаду яких дуже мало!!! і зазвичай туди пихають тих в кого ззаду стоять широкі спини.

а так просто іти в армію, я рахую що це про....б від 9 до 12 місяців життя.

п.с. друг пішов після вишки в армію, служив у Львові, та й росказує що єдурні пісенькі дитячі приколи, а так все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ТС пішов служити чи відкосив?))

Поки друшляю але невиключено що на наступний призов піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий час як зараз, я б пішов в армію, на волі все рівно робити майже нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий час як зараз, я б пішов в армію, на волі все рівно робити майже нічого.

Працювати і заробляти бабосікі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...