Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Скоро закінчиться навчальний рік і призовуть служити, а я то нехочу, я рахую, що це марна трата часу, можливо колись дійсно була армія, але зараз судячи з розповідей тих хто відслужив навіть не варто туди йти.

Отже, хочу "відмазатись" що порадите?

вчи правила мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Більш точної назви теми ще не зустрічав)))

1 може в тебе болячки є? і тебе так не візьмуть?

2 нема болячок? кажи що є)

3 кажи девці своїй що пора дітей робити) не заберуть якшо будеш кормільцем)

4 на крайняк відкупитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти чєл даєш!!...:) Зараз платять гроші, щоб піти в армію!!! Якщо ж не хочеш, то найди якийсь хворий орган (тільки хоть не голову!) і розвинь цю тему в лікарнi. На сьогоднiшнiй день цього буде достатьньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не кажи, що яйця квадратні, а то заберуть тебе у флот, щоб під час шторму з палуби не скотився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти чєл даєш!!... Зараз платять гроші, щоб піти в армію!!!

Платять гроші щоб піти в армію ті, хто точно знає де буде працювати після армії - наприклад, митниця, СБУ. Прості смертні туди не попадають. Відповідно і служать ці непрості смертні ажніяк не в "Десні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорите, что хотите в элитные войска (морпехи, вдв, спецназ , ток не вв-ый), мол надо для дальнейшей работы, ток денег не давайте, и они сами вас забракуют…

По новостям слышал, что там конкурс сейчас 12 человек на место, не знаю или правда, но многие туда стремятся…

А если туда с дипломом, так срок службы вообще смешной – 9 месяцев… ну да дело ваше, думайте…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий правельний спосіб іти дальше вчитись)

да-да, державі потрібні дебіли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да, правельно каже. По темі - підтримую варіант з "хворобою". Дуже "добре", якщо є якісь документи про проблеми кількарічної давності. Кажу по своєму досвіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааа! Я в шоке! Ты б еще спросил куда пристроить кило героина ну или ящик гранат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже когда-то не хотел идти в армию, но потом мне попали стрелой в колено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж не хочеш, то найди якийсь хворий орган (тільки хоть не голову!)
да-да, державі потрібні дебіли!

прохання на майбутнє не писати пости такого змісту :0156:

Болячкі є - проблеми з серцем, гіпер тиск був кілька років тому, можна знову влаштувати, три кіло кави допоможуть...

Я так зрозумів тут я конкретної відповіді не отримаю. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабло рішає всьо=)а самому придумувати болячки не сильно і вийде,адже є 2 комісії...якщо попалять будуть проблеми куда гірші ніж армія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабло рішає всьо=)а самому придумувати болячки не сильно і вийде,адже є 2 комісії...якщо попалять будуть проблеми куда гірші ніж армія....

а оце засмутило :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер якщо серйозно і по темі.

Після універа отримав повістку. Йти не хотів, але подумав,а хулі не піти всього 9 міс і вдома, Тим більше вища юридична мож в житті пригодиться, в житті нічого лишнього не буває.

В кінці кінців будучи все життя придатним до військової служби мене визнають непригідним. Без будь-якого бабла і зв"язків. я мав вже башляти щоб взяли, але сказали мало!!!. Я сказав хлопці пішли ви на юх. Тут платять щоб не йти,ави будете мені диктувати ціну, за те щоб взяли. При цьому мені не давали гарантій що при повторній комісії вже в частині мене не відправлять додом і тоді плакали всі грошики.

Зі всіх моїх одногрупників хто не хотів піти пішли пару людей хотіли не взяли, а пару відкупились.

Так що вали на комісію скажи що хочекш служити і тебе можуть не звяти, скажуть хворий, бо хоче в армію.

П.С. Як прийдеш після служби напишеш взяли чи ні. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому чийсь пост про дибіла не сподобався ?

ну вкажи шо неграмотний - може тоже не візьмуть. кожен школярик знає що "не" з дієсловами пишеться окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому чийсь пост про дибіла не сподобався ?

ну вкажи шо неграмотний - може тоже не візьмуть. кожен школярик знає що "не" з дієсловами пишеться окремо.

Старий добрий прикол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене на Кічкарівці комісували)) а в обласном сказали придатний, так я і оказався в армії =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може маєш якусь початкову ступіінь плоскостопість, то на ренгені правильно ногу постав, може виде видушити на 2 ступінь. Тоді не візьмуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ренгені правильно ногу постав

Это практически не реально, а вот найти человека со второй степенью и твоим размером ноги - реально. Рентген делают (во всяком случае раньше делали) не в военкомате, а в поликлинике по месту прописки, так что подменить результаты достаточно легко. Но хотя-бы первую степень иметь надо, потому-что врач на комиссии будет не только в рентген смотреть, а и визуально ступни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...