Перейти до змісту

Не [ПРОБІЛ] хочу в армію


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Що за країна: хочеш в армію - плати, не хочеш - теж плати. :_09: Ніпанятна (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

оффтоп

згадався вислів)

Если я усну и проснусь через сто лет и меня спросят, что сейчас происходит в России, я отвечу, — ПЬЮТ И ВОРУЮТ.

Михаил Салтыков-Щедрин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык почему нельзя? : )

да, я не служил, и время показало, что правильно поступил. Может для ТС это вопрос времени?

И уж через десяток лет он может иметь право сказать то, что что я имею право сказать сейчас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене на якесь там вересня... або буду косити, або бала дам... це щоб на вєрняк)

а так то чув, що малий шанс зараз, що загребуть... призиви скорочують... і ще покричати їм там, що хочу служить, то точно не візьмуть))

вот друга забирали-забирали, а як почули. що хоче в армію, то швиденько сказали. що на призив цей він вже не встигає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді збирай 500-600$

Не впевнений шо зможу назбирати...

Мед. комісію в школі проходив?

Звісно ж як і всі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... :( сумно все це

нехочу служити

Иди воруй. С судимостью в армию не берут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... :( сумно все це

нехочу служити

Иди воруй. С судимостью в армию не берут :)

Сплюнь! нам гопоти- бидла і так вистачає, хай іде на літо на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воровати не вмію а судимість непотрібна краще палець як то кажуть

"... а єслі на даму то и кусачками можна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю подати документи кудись ще в якийсь навчальний заклад якщо не назбираю потрібної суми заплачу за місяць/два а потім заберу документи

хочу так на сезон відмазатись та і якраз дозбираю за зиму думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втемный ненорматив (уберите ваших детей от наших голубых экранов)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sed1991, відстрочку на навчання дають один раз, нє?

Хіба?

не хіба, а дають один раз. і то, якшо ти провчишся рік і захочеш змінити факультет чи вуз, наприклад поступити на щось інше, то відстрочка вже не дійсна буде. отаке у нас дурне законодавство. так шо, або гроші, або хвороби. або і те і друге.

в мене та сама фігня, закінчую 4 курс і хочу іти на роботу. в армії просрати кращі молоді роки не хочу, нема в цьому ніякої романтики. як казав медісон "вы думаете, вылезая из-под маминой юбки пару лет назад и пойдя в армию, я бы получил жыльё, к примеру? или же насобирал на собственную квартиру в 20 с небольшим годам? мне кажется, что [censored]!" якось так. все може бути, звісно, але я в армію якось не планую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду утверждать за сегодня,но в моë время было так:поступил в ВУЗ - принëс в военкомат справку-дали бронь до конца учëбы-и в начале каждого нового учебного года сдаëшь отчет туда, что тебя не выгнали. может так и сейчас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хіба, а дають один раз. і то, якшо ти провчишся рік і захочеш змінити факультет чи вуз, наприклад поступити на щось інше, то відстрочка вже не дійсна буде.

точно так. один хлопець вчився з нами, потім поїхав в Америку, профукав сесію (поїхав взимку, а повернувся аж восени). його виключили. він відновився. почав з зими вчитись, а навесні прийшла йому повістка і він в березні успішно пішов топтати плац, так і не довчившись.

до речі, витяг з закону "Про військовий обов’язок і військову службу":

Відстрочка від призову на строкову військову службу для

здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни

призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним

бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов

контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку

від призову на строкову військову службу незалежно від їх

повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального

закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але лосі... ппц... скіко зара служити? 9 місяців??? (ти за 9 місяців заробиш на квартиру??? тоді беру свої слова назад... але ж ти лузер і ніхера не заробиш, ні за 9 ні за 20 мсісяців... бо якби міг заробити, то і тему не створював би цю, а просто назбирав би грошей і дав і усьо) то не півтора чи 2 роки, як було в мої часи... то всього навсього 9 місяців... і тебе підтягнуть фізично і ше й ставлення до життя зміниться... за таку науку та ше й нахаляву, ІМХО, мона піти і послужить... нічо там страшного нема..

З.І. Ненада нить шо армія вам ніфіга недасть... Ви, гаспада, штудєнти, підтягуєтесь скіко разів? а на брусьях? а від підлоги скіко віджимань зробите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяю якщо не піду в армію то підтягнусь і постараюсь змінити погляди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...