Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2012


odna

Рекомендовані повідомлення

але саме тане сніг, їхати не дуже добре...таку погодку би дня 2-3 і тоді не тіки погодка буде шептати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня день "мартовских" велосипедистов. Каталось много народу. Но по отдельности больше. Некоторые ко мне заезжали. И все, кто заезжал, чуть ли не плакали от радости, слегка под кайфом, как бы. До чего соскучился народ за нормальным катанием:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 или 10-15 Луческ ( погода - любая)

Если есть оставшиеся в живых после бордовки- присоединяйтесь.

болотники- рулят!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильный ветер и противная "крупа" летит в лицо, но в остальном просто супер. дороги почти везде подсохли, ехать найнером просто кайф! на косогор я так и не поехал, предполагая, что доехать туда байком почти нереально из-за распутицы.. зато получился отличный кружок по объездной :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно предположил. Вода. вода.... кругом вода..

но таки туда попали мокрые, но счастливые ( ура, костер горит!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сегодня, пожалуй, первый раз я не поехал и не пожалел об этом :smile3:

а я "ПАЭХАЛА"......жаліла про одне.......нема окуляр з підігрівом і дворніками)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай угадаю- в конце концов их пришлось просто снять ( лично я так и сделала) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що?

Є пропозція зібратися в неділю на 10 годину в парк...і поганяти по полях лісах в напрямку Ксогору... а там картопелька.. вогонь... чай.

З собою взяти воду і легенький перекус (в принципі можнеа взяти бабло..і закупитися десь в магазині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо буде сонечко :0074: і тепло, то можна, тільки не так, щоб потім опа боліла :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду.Має бути +18 :0074:Щойно приїхв з Пл то там по краях лісу повисихало а посередині сніг лежить.Думаю в ліс неварто сунутись,але за завтра все можливо розтане!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо буде сонечко :0074: і тепло, то можна, тільки не так, щоб потім опа боліла :rolleyes:

Ну як же! Тільки так і треба, щоб уся [censored] боліла! Вибираємся раз на тиждень, можемо собі дозволити.))

А вже потім собі:

картопелька.. вогонь... чай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за куди подалі.

поддерживаю. и выезжаю уже, чтобы подальше заехать :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій улюблений маршрут Луцьк-Рожище-Ківерці-рівненська траса-Луцьк сьогодні не посилю, проїду кудись до Панського лісу і додому =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

на 10 буду, но далеко не поеду ) банька на 15.00 ))) будем Патрика парить )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...