Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, difoto сказал:

Тепер поясніть: шо значить сигаретний та кальянний спосіб? В чому різниця?

Сигаретний - тягнеш як сигарету, повільно, рот-легені. Кальянний - напряму в легені (не затримуючи в ротовій порожнині), ще називають каліфорнійською тягою або просто каліфорнійка.

Ну й головку потрібно таку, щоб дозволяла без напрягу прогнати такий об!єм повітря, отвір обдуву не менше 3 мм. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

точно - каліфорнійка!

На форумі таке саме питання(про спазми в легенях) було в чувака, йому відповіли: "може ти замість каліфорнійки сигаретну тягу робиш?"

Я - так, замість каліфорнійки робив сигаретну, в тому й біда була.

MANJAK11 - єсть чьо? А єслі найду? Так шоб на ринку забадяжити пару мл. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

точно - каліфорнійка!

На форумі таке саме питання(про спазми в легенях) було в чувака, йому відповіли: "може ти замість каліфорнійки сигаретну тягу робиш?"

Я - так, замість каліфорнійки робив сигаретну, в тому й біда була.

MANJAK11 - єсть чьо? А єслі найду? Так шоб на ринку забадяжити пару мл. :)

в тебе очі на лоб вилізуть походу від моєї дванадцятки. Як електронну сигарету можна курити кальянним способом, тим більше моїх міцностей, особисто для мене, дика загадка й як це може бути легше від сигаретної - тим більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спазми в легенях - висока температура пару і (або) міцна жижа. В поєднанні - дика *опа. Є бокси з термоконтролем, які цю проблему вирішують. 

Або інтуїтивний варіант - починаєш затягуватись на пів або секундою раніше, ніж нажимаєш кнопку, і відпускаєш раніше, ніж закінчуєш тягнути. Але це дуже від головки залежить. Кожна веде себе по різному, але до всіх можна підхід знайти (приловчитись). Плюс спіральку під себе підібрати.

Парити і не паритись - наше всьо.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Только что, TSM сказал:

Де в Луцьку можна купити електронну сигарету?

*Людську* ? Ніде. Тільки в інтернеті. По ссилкам з першого посту наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://e-cigareta-shop.com  магазин з адекватними цінами

 

ЗІ Оскільки тема створювалась ще на старому *двіжку* , ні перший пост, ні інші свої пости старі редагувати не можу, відповідно не можу повидаляти *биті* ссилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TSM сказал:

А рідина для електронної сигарети в Луцьку десь продаеться?

навряд чи. Якщо й продаєтся то по ціні дорогого коньяка. Взагалі радив би спочатку *покурити* форум по ссилці в першому пості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, TSM said:

А рідина для електронної сигарети в Луцьку десь продаеться?

 

ЦУМ, "нульовий" поверх (біля Сільпо). ціни, як і казав MANJAK11, неадекват. 55-80 гривень за 10мл. хіба брати на пробу перший раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Де в Луцьку можна придбати ніхромову проволку 0,2 мм? На Старому базарі нема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю фехраль 0,2   0,25   0,3 . Ніхром  0,1  0,15  0,3  0,4  Нержа 0,2   0,25   0,3  0,4   0,5. Нікель 0,3.

Можу поділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені на старому вдалося знайти ніхром 0,12 в якогось дядька-барахольщика. зробив спіраль в чотири нитки намоткою "якірний цеп" – ефект супер :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

fyi, колеги вейпери. дуже цікавий документ стосовно можливої шкоди паріння, порівняно з тютюном та цигарками:

 

http://www.imperialtobaccoscience.com/files/pdf/environmentaltobaccosmoke/indoor_air_quality_and_exhaled_breath_composition_after_use_of_nicotine_delivery_products.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

43 минуты назад, Shkoder сказал:

fyi, колеги вейпери. дуже цікавий документ стосовно можливої шкоди паріння, порівняно з тютюном та цигарками:

 

http://www.imperialtobaccoscience.com/files/pdf/environmentaltobaccosmoke/indoor_air_quality_and_exhaled_breath_composition_after_use_of_nicotine_delivery_products.pdf

гіностранними язиками не володію, нажаль, але звернулась увага на це :

9e7b74bcd86c11db026223121df5bf38.png
Якщо це вони ініціатори цих дослідів (висновків) , то все більш меньш зрозуміло :)
ЗІ ну і від себе добавлю, що парю вже пьять років, ніяких негативних змін в організмі, на які могло б вплинути паріння - немає, підтверджено призовним повним обстеженням в поліклініці
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MANJAK11 said:

Якщо це вони ініціатори цих дослідів (висновків) , то все більш менш зрозуміло :)

 

Навпаки. Результати досліджень: ВООЗ звіздить, не вірте йому і паруйте собі на здоров'я, потіти не будете (і знизу дрібним шрифтом: *мертвяки не потіють*) :)

 

Проект профінансовано групою компаній Imperial Tobacco Group. Електронні сигарети, які використовувались в цьому дослідженні, виготовляються компанією Fontem Ventures, яка є дочірньою компанією та повністю належить Imperial Tobacco Group.

 

Фольксовскі дизелі теж були "нешкідливими", допоки їх тестували за гроші ВАГа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, все вірно, потужна табачна компанія профінансувала серйозні дослідження (tm). по яких виходить, що парити майже нешкідливо. на 95% менше шкоди в загальному розумінні для себе особисто.

 

але, що найважливіше, вайпер не шкодить оточуючим взагалі. тобто, якщо хтось захоче прирівняти вайпера до палія, то цей документ доводить його неправоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Shkoder сказал:

вайпер не шкодить оточуючим взагалі

гггг :) Ну не всі :) Знаю (по форуму) одного мегамонстра, так той нікотин (образно кажучи) шкребком зі скла зішкрібає кілограмами . Але це дійсно мегамонстр :)

http://ekurilka.ua/showthread.php/775-Мой-выбор-–-прогресс-или-регресс?p=48469&viewfull=1#post48469

Там в нього під спойлером є фото цього страшного дійства :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, MANJAK11 said:

гггг :) Ну не всі

Прикольний форум. Треба якось буде почитати.

 

Перефразовуючи один допис звідти:

"Напевно результати розтину легень будуть більш вражаючими, чим результати вищенаведеного дослідження".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

колеги, а хтось вже смакував рідину liqua, якою зараз завалений весь OLX? ну тобто це не liqua, а типу щось зроблене під неї. ось саме враження про це "щось" й цікавлять, бо дуже приємна ціна виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пробував, в основному тому, що *самозамєс* всерівно дешевше виходить, до 10грн за 10мл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якщо ти париш багато та вже знайшов "свій" смак )  а тут виходить по 15-20 гривень за 10мл, купа різних смаків, варіанти з нікотином від 0 до 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Shkoder сказал:

це якщо ти париш багато та вже знайшов "свій" смак )  а тут виходить по 15-20 гривень за 10мл, купа різних смаків, варіанти з нікотином від 0 до 12

так і смак свій зараз набагато легше шукати, бо купа наборів *пробніків* ароматизаторів по 1мл продаєтся, а не як колись, цілу бутилочку ароматизатора приходилось купувати щоб спробувати й або допарювати через силу, або в *мусоровоз* відправляти, який ще колись курсував по всій Україні (така собі коробка, де будь хто докладав те що йому не треба й брав те що треба, безкоштовно), покі якісь падли пару раз не вкрали всю коробку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...