Перейти до змісту

Кому заважають кіоски на автовокзалі?


snouden

Рекомендовані повідомлення

Цитувати

Луцькі муніципали в ніч з 27 на 28 животня розпочали демонтаж кількох кіосків, що розміщенні на території автостанції №1. Проте довести справу до кінця їм завадила прикрість – під час робіт зламався кран-маніпулятор.

Як розповідають самі муніципали, нічний період вибраний не випадково, адже в цей час такі роботи, з їх слів, не заважають роботі автовокзалу, - пише Волинь24.

«Не демонтують лише кіоски, які мали документи на право власності до 2000 року і продовжують займатися підприємницькою діяльністю. Демонтують лише ті, які встановленні після вказаного періоду, та ті, де вже підприємці припинили свою діяльність», - розповіла головна муніципалка Юлія Сиротинська.

Загалом під демонтаж мали потрапити 22 МАФи. З них - один підприємець забрав самотужки. Шість - залишиться.

Решту кіосків працюватимуть до кінця року. Після цього періоду міська влада знову вирішуватиме їхню долю.
 

http://www.volynnews.com/news/realty/na-lutskiy-avtostantsiyi-pid-pokrovom-nochi-znosyly-kiosky/

 

Кому заважають кіоски? Де тепер голодному пасажиру перекусити булочкою чи хот-догом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Запахи йшли на всю АС
  • Особливо голодні і спішащі несли прямо в салон автобуса (водій не завжди був на місці, щоб зупинити). Не раз вивертався від файного чебурека біля одягу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба щоб на самй австостанції була людська столова, а не гадюшня якась де можна підцепити якийсь мікроб, тоді ті всі ларькі нафіг не нада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, IronSun сказал:

Особливо голодні і спішащі несли прямо в салон автобуса

 

"повбивав би" (с)

невже люди такі голодні щоб їсти той непотріб на автостанції де фіг зна звідки взяті продукти і тим більше фіг зна якими руками його готували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в людях, справа в тих перевірячих органах, якби хоть одного начальника повісили за те що його служба "перевірила" і нічого не знайшла, а люди траванулись, тоді б може був толк.

 

Або як зараз в перукарнях жінки особливо грають в російську рулетку кожен раз коли йдуть на манікюр, я не кажу про всілки чистки фейсу, от там гепатит можна зачепити і всім пофігу.

 

А люди йдуть бо реально коли хочеться їсти то їсиш всяку гидоту аби заморти червяка, і думаєш що хоть якась скотина відповідає за то все, але як свідчить реальні факти ніхто ні за що не відповідає, от це прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sanbOK сказано:

невже люди такі голодні щоб їсти той непотріб на автостанції де фіг зна звідки взяті продукти і тим більше фіг зна якими руками його готували.

Маючи досвід відряджень майже по всій території України, можу запевнити - Хот-Дог на автостанції, під час стоянки автобуса чи пересадки - піща богов.

санітарні норми - питання третє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто конкретно траванувся? Скільки їв у різних містах (в т.ч і на нашому автовокзалі) нічого такого не було. А здоров'я в мене, м'яко кажучи не саме крепке. А от їхати голодним - реальний напряг для організму.

Жіночки там працюють нормальні, порядні, і самому підприємцю невигідно лажу пускати, бо покупці постійні і не будуть купувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їсти чи не їсти, те що продають на автостанції - питання особисте. Але не фасфудом єдиним

Необхідний нормальний заклад, де можна щось нормальне перекусити (для прикладу, "Сита ложка" на вокзалі у Франківську)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, snouden сказано:

А хто конкретно траванувся?

Я допустим, але не у Луцьку, а на столичному вокзалі

Перекусила, поїхала додому, 2 дня відмучилась

Ні, я не писала листи власникам фастфуду, не їздила до них на розборки тощо. Просто зробила для себе певні висновки

Не думаю, що я одна така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені стидно за таку засрану автостанцію. Похабщина. Вже не кажу  про рекламу на вікнах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ну тепер то все ясно-банально, дякую.

А то народ тут про якісь сан. норми розкудахтався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав тільки, що на автостанції. Забрали крайній ларьок з чебурами і всьо. Так, що "піща богов" доступна в інших ларьках. Побачим, що буде через тиждень ... особисто я думаю куда треба завезуть певну кількість "пиріжків і ходдогів" і нічого не знесуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На багато гарніше і сучасніше буде, якщо там стояти гарний ТЦ, чим оці черепашки обшарпані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MACCEN сказал:

Треба щоб на самй австостанції була людська столова

 

Что-то вроде этого

1.jpg

2.jpg

 

Кстати, можно вот так вот в ретро стиле и замутить. Да и вообще, было бы здорово, если нечто подобное у нас появилось.Когда в фильмах такое показывают, всегда задумываюсь почему у нас такого еще нет (ах ну да, наши гаразд только ТЦ строить, в убыток себе). Иногда хочется чего-то такого не современного. Но только не столовку! Тем более из совка. Ну нахер.)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gen552, Є зустріч на залізничному вокзалі, але то просто повезло що цей заклад до сих пір існує

Я реаліст і розумію що краще зберегти щось хороше що є (в даному випадку кіоски), чим на щось надіятись, чого 100% не буде. А тим хто тут виступає за якісь їдальні я навіть мрійниками назвати не можу - бо вони говорячи це самі для себе чудово розуміють що нічого такого не буде, а буде якась куча-мала як з "Буратіно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там же є в середині автовокзалу на другому поверсі кафе "Транзит" з великим залом з столами і стільцями, а на першому поверсі якась "Котлетна" з декількома столиками біля яких треба стояти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер може цигани-попрошайки будуть хотдогами приторговувати. Взагалі комбо :)

Хоча сьогодні на автовокзалі бачив великий кіоск з випічкою. В принципі, краще б туди якесь "Франсуа" вліпили. Але поки що все рівно в нас краще за той триздець, що на рівненському вокзалі робиться (не чайка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Транзит не знав, а Котлетна непогана, так. Але то більше на розслабоні неспішно, своя спеціалізація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київ сюди рівняти не варто, там з МАФами давно війна іде, просто зараз Кличко трохи активніше за це взявся. Там не тільки МАФи зносять, а ще й взялися ганяти кавові машини.

І то є правильно, бо установка тих ларків інколи і до абсурду доходить, в погоні за покупцем, застроюють дороги до зупинок, і в результаті замість широкої пішохідної вулиці виходить вузька тропинка по якій в час пік не так і просто пройти. Або зупинку застроюють так що всі пасажири там не поміщаються і посадка висадка пасажирів в час пік стає не дуже зручним заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По мармизі Сиротинської, яка хвацько зносить навіть гаражі, щр належать членам ОСББ, на землі ОСББ (куди вона взагалі не має права лізти), при тому переконуючи, що "все законно", давно цеглина плаче! От в купі дворів, особливо, де ті гаражі були рядочком організовано, не натикані, як "здрастє", черепашки посеред двору, і стояли так 10 і більше років, нікому не заважаючи, тепер замість них смітник і бардак, заросло травою, і бомжі, даруйте, бухають, і нужду там справляють - бо та територія не використовувалася і не використовується. Якщо б там висадили дерева, чи дитячий майданчик який побудували, а ще краще, зробили таки ПАРКОВКУ, бажано криту (в нас прибудинкові території взагалі зроблені багато де без врахування того, що в людей автомобіль бути може) - нема питань. Але то "не царська справа", їх діло бардак лишити, пограбувати людей, все поламати, потрощити, наср@ти і поїхати собі! Хай ще на дитячі майданчики та лавочки всі, шо по дворах стоять, документи перевірить, а як нема - знесе (спробує, і, дуже сподіваюся, цього разу таки влетить тій "зондеркоманці" від жильців)! Чи міській раді крім як отруювати життя жителям міста, зайнятися немає чим? Все відремонтовано, особливо прибудинкові території, де подекуди й асфальту вже немає (Перемоги, 21 - на в'їзді років 10 тому комунальники при ремонті труби розрили, знищили асфальт, та так і лишили грунтовку, трошки присипавши щебенем, грязюка і калюжі постійні, і куди не звертайся - футболять, не соромно???)? Ну так поламати простіше, тим більше, ще й оббираючи при тому людей! А на "ПохуЕгоїст", що будують з порушеннями, який ВЗАГАЛІ продовжквати будувати не мають права до завершення робіт по укріпленню сусіднього будинку (на яке активно "поклали", напробивши безладу в дворі людям), про що є рішення суду - уваги не звертають, то ж пан Була, друг найкращого мера у світі будує! При  будівництві "Буратіна" машинка вже горіла, не дійшло, час погоріти "Егоїсту" ще прийде.. А краще - взагалі добитися через суд припинення будівництва і зносу того, що встигли наліпити.. Забудовують наглухо перед самим вікном людям стіну, постійно відключають воду і газ, і нічого, всьо шито-крито... А за руйнування квартир, які через те будівництво сталися, той забудовник взагалі має дати усім потерпілим таку компенсацію, щоб вистачило на НОВУ аналогічної площі квартиру, нові меблі в неї, ремонт і переїзд! І квартиру ні в якому разі не в тому гадюшнику, що він будує з порушенням норм - в ньому просто страшно жити буде, з постійною думкою, як би на голову дах не впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і расєя, але в тему

Кому заважали кіоски, де тепер людям пирогів з табаком купити?

 

 

IoTB15kn3fI.jpg

xHhuVBqrats.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, що кіоски та черепашки почали руйнувати одночасно по всій країні :unsure:

Цікаво, кому це вигідно?

Адже з кожним знесеним кіоском руйнується чиєсь життя. Щасливих людей від цього більше не стає.

Може це частина якогось більш глобального плану - знизити ступінь довіри до влади, та спонукати людей до якихось неадекватних дій? Так доживемо до того, що з’являться власні терористи.

Згадайте - спочатку почали руйнувати магазини в Москві. Тепер наші перейняли цей досвід. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...