Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

косадака 110ф

флеш чи іон?

Іон. флеш хочу при купити, але мій прутик з ним не справиться.тому палку буду ще одну купувати попотужнішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Dars,

а яка в тебе палка? і як вона веде себе на течії?

Flagman sovereng 2.1m тест 5-25г. стрій-фаст. На течії не люблю ловити, можливо із за палки. воби до 10 грм твічить, а взагальному сказати важко не мав з чим порівняти. Але це питання часу.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні скористався запрошення товариша Віталія, махнути покидати спіни на зимову річку.

В компаніі ще декількох хлопців вирушили в Малево.

post-7540-0-61187300-1417707339_thumb.jp

Десь біля пів дванадцятої прибули на місце та пішли по берегу бродити. Рівень води дуже низький. по берегу кромка льоду метр не більше, вода прозора, немов у горній річці.

post-7540-0-39450900-1417707399_thumb.jp

За дві годинки полоскання було виловлено до дестка хвостів на юшку.

Заховались собі в ялиночках, розпалили багаття і поставили варитись юшку - краса. повітря чистеньке. тиша навколо - ох, приємні миті !!!!

Головним шеф-кухарем був Віталій, юшка вийшла на славу. за що йому окреме людьске ДЯКУЮ!!!!

post-7540-0-38783500-1417707372_thumb.jp

Після обіду вирішили ще до темна покидати з годинку, але нажаль стрімко почав падати рівень води і риб відмовився себе проявляти!!!!

post-7540-0-43180100-1417707424_thumb.jp

Але погуляли і надихались!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю собі катушечку до наступного сезону під УЛ. Дивлюсь на Соаре від Shimano, хто що скаже?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Прогулялись з товаришем на вихідних, погода часом була "німецьке кіно", але повернулись задоволені, і з гарним настроєм.

Мені Стир подарував такого непоганого судачка, товариш взяв щуку середніх розмірів. Ударів було мало, майже всі були реалізовані. Трохи було обривів, (((джиг, без цього ніяк.

post-7781-0-04611800-1419238744_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбудивши з ранку телефон,який повідомив що у звязку з погодніми умовами на роботу можу не іти.В теже мить думка- іду на рибалку.Глянув у вікно а погодо дрррррр.Повагасшись до обіду все таки беру подаренний УЛ, і іду на залів. УЛ я ловити не вмію, але коли подарили снасть подумав що треба напевно вчитись. Прийшовши на місце прикріплюю їстівний селікон,роблю пару "забросів",і не можу ні як зрозуміти по вершинці спіна, чи то клює чи то вітер так ним подьоргує.... Помінявши точку роблю декілька забросів, і помічаю щ в даному місці бушує окунь. Через мить відчуваю в руку характерний "тиц", не зрозумів....

Ще раз туди само-знову "тиц". Думаю паузу напевне треба збільнити. І таки зпрацювало, довша пауза і ПЕРШИЙ окуньок на березі, перший на нано джиг!!!!!РАДОСТІ ДО хмар, а вони так низько;) Покидавши ще з півора годинки результат-0, але те що вдалося розловити УЛ вже дуже радує.Бо до того суто на лайт, і на воблери. ФОТО не робив бо погода не сприяла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сьогодні з обіду побродив годинки 2 в районі ж\д моста. по річці пливе крига,під берегами місцями ще намерзле.але ж прогулявся,ще й встиг обірвати одного рачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще й встиг обірвати одного рачка.

Без цього на Стиру ніяк). Ви молодець, в такий вітер кидати це щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі то вітер ловлі ніби не заважав (я до УЛ ще не дійшов, мабуть дарма).кидаю десь так 10+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж добре нагулялись в Малево. На трьох 12 окунів. Найбільший грамів 250.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні теж добре нагулялись в Малево. На трьох 12 окунів. Найбільший грамів 250.

скажіть, Ви на "обратках" ловили? яка вага приманок?

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбулася поїздка в Малево.Був там перший раз. Рівень води дуже малий. Вирішив шукати окуня на мікро джиг. Лише пару відірваних приманок.в інших теж саме. Воблера вперто теж мовчали.В обід вирішили поїхати в Хріники. В Набережному ще стоять жерлиці, і рибалки ходять потроє разом, де хто сидить на дьоргалку,а внас тільки спіни ;-).Біля ГЕС є вільний учосток для закиду, але теж-0. Лише нижще по течії мої напарнику забагрили по одному нано-нано окунцю.Пожарили сала на вогні, і поїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбулася поїздка в Малево.Був там перший раз. Рівень води дуже малий. Вирішив шукати окуня на мікро джиг. Лише пару відірваних приманок.в інших теж саме. Воблера вперто теж мовчали.В обід вирішили поїхати в Хріники. В Набережному ще стоять жерлиці, і рибалки ходять потроє разом, де хто сидить на дьоргалку,а внас тільки спіни ;-).Біля ГЕС є вільний учосток для закиду, але теж-0. Лише нижще по течії мої напарнику забагрили по одному нано-нано окунцю.Пожарили сала на вогні, і поїхали.

чого це забагрили? окунь ложив болт на приманки, за це місце і був зловлений. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в хрінниках я кидав щось типу тіоги лакі джон біля двох дюймів на жилці 0.16 вагою 2-3гр. на річці і в сховищі. в малево потоптався на трьох ямах гумою +,- 15грам. на останній дуже закоряженій обірвався раз 5-6. офсет не рятував. там також пробував мікроджиг.нічого. з приводу мікрухи- то мій "брат фішинга" тестом 2-14 гр не дуже для цього підходить, тим більше на течії. хоча при покльовці нормальної риби і він мабуть почує.

сьогодні телефонував знайомий, то вчора в ставрові двоє зловили по дві щуки по півтора кіла.

ловіть і піймаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбулася поїздка в Малево.Був там перший раз. Рівень води дуже малий. Вирішив шукати окуня на мікро джиг. Лише пару відірваних приманок.в інших теж саме. Воблера вперто теж мовчали.В обід вирішили поїхати в Хріники. В Набережному ще стоять жерлиці, і рибалки ходять потроє разом, де хто сидить на дьоргалку,а внас тільки спіни ;-).Біля ГЕС є вільний учосток для закиду, але теж-0. Лише нижще по течії мої напарнику забагрили по одному нано-нано окунцю.Пожарили сала на вогні, і поїхали.

чого це забагрили? окунь ложив болт на приманки, за це місце і був зловлений. :_02:

Ну тоді вітаю з відкриттям сезону-Спінінг-берег-2015!!!! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні потовкся дві години біля динамівського мосту. вода надиво мутніша, ніж була восени.

якаясь зараза посікла "лопатку хвоста силікону". кілька глухих зацепів. рибка рибних місць не знала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сьогодні був за залізничним мостом. досліджував лівий берег, і дуже хотілося побовтати на цій великій ямі. потім ще спустився з глиняного обрива, все марно. правда, паранойя чи ні, у твістера з двома хвостами сперло зразу два хвости за одну проводку. мабуть істина(рибка) десь поруч.

під кінець замінив шнур на жилку 0.16, обірвав кілька мікрух на ямі і дав годі.

дядя сидів цілий день на падьонку то рагався матом - глухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На швидкій воді поки що глухо( А на ставках ще крига) Готуємся до наступного сезону відкритої води.

Яку бюджетну катушечку можна на Фаворіт Абсолют поставити?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь на Регзу таку як на сайті чи Екусіму) Правда з цим курсом валют прайси вже не бюджетні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось дасть блискавичну відповідь ,як заїхати до річки , де впадає Чорногузка? дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...