Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

поділіться лінком на щуколовки з аліекспресу, хочу замовити кілька десятків, але ніяк знайти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

вчора був у Веселому. з риби клювали одні анчоуси )))) а потім ще й ті перестали, одивився навкруги сам лишився. змотався та перескочив до Дерка в Усичі. сів на глубині, брати почало з першого опускання, але знову анчоуси, біля берега також дрібнота, повернувся на глубину де неде почала плотва гарна проскакувати, але вже було пора повертатись, горбильок так і не проклюнувся. та сама ситуація у рибачків що були на водоймі. сьогодні зранку з одним бордівчанином одразу на Усичі погнали. клювати почало одразу але один дріб"язок. а біля 11 ще й пані прийшла по дань - 30 грн. на питання чи знає що таке аборигентна риба відповіла щоб я їй яйця не крутив )))) на тому і порішили, я їй не кручу а вона мене запам"ятає і більше не підходитеме ))) вирішили катнути на окорськ. рибалочка екстремальна, лід потріскує періодично при переміщенні, але тримає ))) місцеві хлопаки тяпнули озверину та давай по тій кризі гонитись в приприжку та ще й підстрибувати з розгону і лупити той лід, але янгол охоронець їхній сьогодні при виконання обов"язків і тому сухі всі лишились. з риби плотичка та ротанчики добавились в торбу, але все як недопалки. вирішили що погода винна, крупніша рибка деінде пішла і ми її не знайшли. по інфі в Веселому взагалі не брало нічого. в колеги зрізало щось мормишку, а в мене такий клювака (фото), офігів відверто кажучи, що хочих очікував, тільки не таке ))))

IMG_20161218_140533.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні заради цікавості заїхали в Підгайці, це просто жах. Виставлено з тисячу жерлиць, в два-три ряди вздовж всієї стариці. Про яку рибальську культуру можна вести мову і про яку рибу. Дурдом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, fisherman friend сказал:

Ми сьогодні заради цікавості заїхали в Підгайці, це просто жах. Виставлено з тисячу жерлиць, в два-три ряди вздовж всієї стариці. Про яку рибальську культуру можна вести мову і про яку рибу. Дурдом

Ось з таких "заготівельників" потрібно брати гроші . а то ще чути не свердли , не довби - в мене тут жерлиці стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Ми сьогодні заради цікавості заїхали в Підгайці, це просто жах. Виставлено з тисячу жерлиць, в два-три ряди вздовж всієї стариці.

Теж там був. Жерлиці по всій довжині стариці. При мені було взято 4 шнурки 300-400 грам.

Якщо кажуть *не сверли* кажи що визву поліцію. 5 залишать інші конфіскують ще й премію випишуть. Завжди діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривались з льоду сьогодні в Хрінах. Лід 5 см, під моїм центнером тріщав, але тримав, по двоє сходитись було небезпечно. Під берегом клював окунь, як сірник, ближче до русла плотва, але дрібна, найбільша грам 60. За  день кілограми два плотви назбирав. 

Традиційно на льоду мільйон жерлиць, жерличники  понажирались в хлам, були  і пісні і танці, і шестеро до купи сходились. Не знаю, як їх лід тримав. Недалеко від нас був місцевий з жерлицями. За день на 20 штук мав два клювання - одна 2+ кг, друга завела в кущ.

Загалом відкриття вийшло трохи змазаним, не вдалось нормально пошукати рибу через тонкий лід, але оскомину збив, до наступних вихідних дотерплю, а там може і лід потовстішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, Боремель, "Лагуна". Все точно як описав Віталій СК. Сірникові матроси, жерлиці лісом, "мотивовані" кумпанії :). З мормишкою замахався, ходив блешнив - один окунець тільки грам на 150 і всьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Тростянці, за пів години в мене і в тестя окунь на мізинець, лід тонкий тріщав. Вирішили поїхати в Озеро, там лід кращий, а от з кльовом було майже глухо, по 2-3 окуня витягнули і все на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто був сьогодні? Як лід? Планую завтра спробувати вийти, але щось "стрьом" бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в Ставкові (30 км. від Луцька). Лід 5-3 см. Взяв 3 щучки до кілограма з однієї лунки. Рибаків куча а місця мало. Під вечір лід став сідати і сильно тріщати. Рибалка платна 20 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неділя, Дорогостаї, ставок в Романюка (тепер нічийний) - той, що за селом, де було навпроти літнє кафе і поворот в поле на Пугачівку - кльов - ніякий, лід - 4-5 см.

DSC_0021.JPG

 

DSC_0075.JPG

 

Теремно під вечір тоді ж - нафіг, нафіг, дрібнота одна, додому (ледь не провалився)... От така рибалка....

DSC_0089.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.12.2016 at 13:33, LAV сказал:

Вчора був в Ставкові (30 км. від Луцька). Лід 5-3 см. Взяв 3 щучки до кілограма з однієї лунки. Рибаків куча а місця мало. Під вечір лід став сідати і сильно тріщати. Рибалка платна 20 гр.

А кудою підїзжали?? Через ліс, чи з села до річки?? а там пішком??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Grekus сказал:

А кудою підїзжали?? Через ліс, чи з села до річки?? а там пішком??

За знаком кінця села непомітний поворот праворуч в ліс. В лісі другий поворот теж праворуч і в кінець до доміка. Краще клює ліворуч від кладки, але маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де лід тримає? с%ка, в мене з такою погодою комарі з багажника вилетять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку йшов на роботу то дідка зустрів з ящиком, казав на залів їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заливі сьогодні чоловік 20-30 бачив, коли мимо їхав. Мій дядько також був, результат - дріб'язок. За лід не знаю.

Сам завтра в Млинів зганяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млинів сьогодні порадував кльовом і товщиною льоду. Лід 8-10 см, але на руслі є промоїни. Найкраще клювало до одинадцяти та після трьох. Окунь традиційно стояв на звалах, бровках і пупках, тому знайти його для нас було не складно. Кормили лиманним мотилем, ловили також на мотиля, в місцевих на безмотилку майже по нулях. З їхніх слів в попередні дні, коли був мороз, на безмотилку клював окунь 200-300 грам, причому багато.

20161225_163323.jpg

 

 

Дядько був сьогодні після обіду в Підгайцях - кілька штук плітки на долоню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Віталій СК сказал:

@Саша Иванов , навпроти ветеринарного технікуму.

 

А ми свою рибалку почали з Арчишина від ферми. Рибаків тьма а кльову нема. Вирішили переїхати. По дорозі заїхали в Дорогостаї, а там лід тріщить. Зупинились в Надчицях. ось результат. 

IMG0492A.jpg

IMG0493A.jpg

IMG0494A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...