Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

з чого такі висновки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пробував пару раз,але я дуже мерзну,але всеодно мені подобається цей вид риболовлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від однієї думки - цілий день сидіти на моро,зі в мене з'являється бажання потерпіти до весни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я минулого року не втримався, важко всидіти вдома у міжсезоння. Купив та дещо зробив власноруч з необхідного спорядження на зимову рибалку. Не те щоб я став фанатом зимової рибалки, але є в тому свій прикол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ті рибаки які люблять зимову рибалку як спосіб втікти з друзями попити коньячку і від домашніх хлопот, то їм мороз якби не мішає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись не розумів свого батька, він по перших морозах хапався за ящика з прибамбасами для зимової рибалки і перебирав всі снасті, як зачарований! Після декількох зимових рибалок, я зрозумів в чому кайф! Для тих, хто не розуміє в чому задоволення, я поясню. По-перше: це можливість зайти і рибалити в тому місці на водоймі, про яке влітку думаєш: "от якби мені туда, я б 100% там щось зловив би". По-друге: спостереження за покльовкою більш азартніше ніж влітку. Інколи в сонячну погоду, на мілині, можна побачити покльовку дивлячись в лунку. По-третє: зимою більше часу для рибалки, хоча і день коротший. Погоджуюсь зимою холодно, але ж немає комарів, кліщів і різного гнусу. А розмови про замерзання на рибалці, то і влітку можна запалення легень підхопити неправильно підібравши одяг. Мені, особисто, зимова рибалка більше подобається, та і риба набагато смачніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

з чого такі висновки ?

стільки тем, а на рахунок зимового рибополювання нічого немає, звідси і висновок про відсутність зацікавлених осіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

з чого такі висновки ?

стільки тем, а на рахунок зимового рибополювання нічого немає, звідси і висновок про відсутність зацікавлених осіб

Я також люблю зимову рибалку !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ну тепер вже люба рибалка зимовою рахується - зима на дворі, хоч і хрєнова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я з берегу покидав спінінг в незамерзжу воду - вже сходив на зимову рибалочку :))))

Супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

льоду немає, але ще такої зимової рибалки як у 2011 році в мене не було (за грудень місяць 12 хвостів за 4 виходи на воду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дивився прогноз погоди то все може бути що ціеі зими можна буде вийти на лід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителі зимової риболовлі!

є вже лід на ставках? (озерах)?

Можливо вже хтось їздив на зимову рибалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень назад був в Підгайцях на р. Стир, то там невеличкі каналчики були замерхші, основне руслу анітрохи. Чекаємо таку як сьогодні погодку з неділь-другу і буде вам крига. Хоч мені і подобається рибалка, та на лід ніколи не ходив і не піду ))Не все те задоволення що у воді )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...