Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

Виникла одна проблемка... роблю собі жерлиці. дійшло діло до флажка і не можу нічого підходящого придумати. купив вже готові флажки на базарі (пластина довжиною з 30см і шириною 0,5см), але вона мені не підходить, бо перекидає жерлицю коли стартує. Що порадите зробити...

Яка конструкція жерлиці?

1) Якщо жерлиця на трьох ножках, то треба ножки робити з товстішого дроту, тоді жерлиця буде стійкіша до перекидання при спрацьовуванні

2) Таку стальну пластину можна витягнути самому з старого годинника, я колись 2 будильника розібрав

3) Я пружину собі брав з кожуха від тросика газового чи тормозного з мотоцикла і різав її на потрібні шматки

Багато я модифікацій жерлиць перепробував, доки не знайшов для себе ідеальний варіант. Недоліком даної моделі є те, що лунка відкрита і замерзає, але цю проблему можна легко вирішити, присипавши сухим снігом. Зате цю жерлицю видно здалека, бо її висота у спрацьованому стані десь 45 см. Той шматочок пружинки десь 7-10 см, і чим він довший, то тим плавніше буде підніматися прапорець і не буде шарпати жерлицю, щоб та перекинулася. Якщо буде різкий ривок при покльовці щуки, то 80% покльовок закінчаться кинутим живцем, особливо коли ловиш на мілководді.

post-11110-0-61177400-1419877519_thumb.j post-11110-0-35381200-1419877551_thumb.j post-11110-0-13838700-1419877574_thumb.j

Дану пружину можна зробити розрізавши просту канц металеву лінійку, Коштує десь 5 грн і виходить приблизно 4-5 штук. Різати треба болгаркою бо ножиці її загортають. А щоб жерлиця не переверталась то треба добавити ваги або підняти вверх ножки.

Да і ще притання! Хто може підказати куди можна поїхати на рибалку неподалік Луцька на окуня? Лід вже став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто володіє ситуацією щодо товщини льоду на водоймах, поділіться будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я збираюсь морозити носа, тільки ще не знаю де. Можу і на Чебені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось покаже на гуглі де ці Чебені? буду вдячний. з наступаючим усіх. миру нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось покаже на гуглі де ці Чебені? буду вдячний. з наступаючим усіх. миру нам.

Привіт.

наскільки я знаю то мова йде про цю водойму..http://rivnefish.com...i-selo-topilne/

P.S:

Я теж не проти трохи поморозити носа...але десь після 3го січня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один знайомий розповідав,що в Чебенях ловлять толкових лящів. хтось може підтвердити?

а що там щука,окунь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один знайомий розповідав,що в Чебенях ловлять толкових лящів. хтось може підтвердити?

Підтверджую, на власні очі бачив лящі, зловлені на зимову вудку по ~ 1-1.5 кг. По моїх мірках це *толковий* лящ, по ваших не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую також 2 січня на Чебені. Так шо до зустрічі на льоду. П.с. Пішли слухати презедента. По 50x3 і спати. Всіх з наступаючим новим роком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.с. Пішли слухати презедента.

Ні, я його слухати точно не буду. Всіх з НР і НХНЛ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька фото з Чебень , для підняття апетиту )))

З підняттям апетиту точно вдалося) Знайомий сьогодні в Колодеже, лід 4-5 см, думаю на чебені ще ранувато буде. Ще й дощ ранком був і плюсова температура тримається. Хто поїде будьте дуже обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, блін, хто, коли, як?

Є одне місце на чебені від променя в 6.30 повернення додому десь після обіду.

П.с. якшо е лід телефон в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як поїздка,товариство. погода блін ні туди, ні сюди . завтра,мабуть, прийдеться спіном махати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ставив жерлиці. Було 5 покльовок і в результаті повний нуль. Залишив все те діло на ніч, побачу, чи щось клюне ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як лід? на сапалаївці бачив сьогодні сиділи.

бо я ,мабуть, ще тиждень зачекаю. там серйозний мінус передають-то льоду добавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий казав що в Чебенях сьогодні не було нікого, лід небезпечний, з берега видно кучу промоїн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лід не менше як 6-7см. (це на старицях Стиру). Вчора цілий день був на льоді і сьогодні зранку забирав жерлиці. Лід нормальний, але для підстраховки ходив з палкою 4 м. і ще з одим рибаком. В результаті сьогодні зранку знову були вистреляні дві жерлиці і тільки карасі повністю без луски. Як то хтось їх почистив і назад в лунку вкинув. А в чому проблемка...??? поводки, або тройніки??? поводок із поводочного матеріалу (сталька). або тройніки тупі, що наврятчи...хто, що думає...

post-19120-0-74180100-1420272912_thumb.j

post-19120-0-88376300-1420272966_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лід не менше як 6-7см. (це на старицях Стиру). Вчора цілий день був на льоді і сьогодні зранку забирав жерлиці. Лід нормальний, але для підстраховки ходив з палкою 4 м. і ще з одим рибаком. В результаті сьогодні зранку знову були вистреляні дві жерлиці і тільки карасі повністю без луски. Як то хтось їх почистив і назад в лунку вкинув. А в чому проблемка...??? поводки, або тройніки??? поводок із поводочного матеріалу (сталька). або тройніки тупі, що наврятчи...хто, що думає...

Може окунь крупний гратися. Років 4 тому в мене так було в Берестянах. Флажки загорялися, з карасів луску знімало, але зловити нічого не вдавалося. Потім приїхав один місцевий велосипедом, прорубав сокирою 5 чи 6 лунок на ямі і на зимову саморобну блешню став тягати окунів прямо біля моїх жерлиць, всі були від 250 до 800 грам. Це був справжній майстер-клас: опускання блешні на дно, взмах вудильником, другий....і ....окунь...Десь за години 2 у нього було тих окунів більше як пів мішка! Такий кльов я раніше бачив тільки по телевізору. Я тоді познімав тройнікі, замінив їх двойніками і поставив живці дрібніші. І діло пішло :0151:Я зловив 6 окуняр, загальною вагою 4,5 кг. Найбільший з них був 1,3 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітаю зі святом,шановні колеги. через дурість виникло нескромне прохання: чи не міг би хто сьогодні підігнати зодві коробки мотиля? під"Їду куди треба в луцьку. зараня дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...