Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

Через півгодини буде відкритий Сазан на північному. Можете їхати купити, (095) 545-00-66 - їх телефон. Зробіть так, щоб я не дарма тривожив людину у вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Через півгодини буде відкритий Сазан на північному. Можете їхати купити, (095) 545-00-66 - їх телефон. Зробіть так, щоб я не дарма тривожив людину у вихідний.

дякую. тепер я щасливий, як юрій гагарін.

в нас екіпаж 4 ті лаюодин мотилем не користується років 10, ну а ми ще не досягли цього мистецтва. та й живців так швидше впіймати. хоча першу свою рибу з льоду я впіймав на чортика без мотиля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через півгодини буде відкритий Сазан на північному. Можете їхати купити, (095) 545-00-66 - їх телефон. Зробіть так, щоб я не дарма тривожив людину у вихідний.

дякую. тепер я щасливий, як юрій гагарін.

в нас екіпаж 4 тіла. один мотилем не користується років 10, ну а ми ще не досягли цього мистецтва. та й живців так швидше впіймати. хоча першу свою рибу з льоду я впіймав на чортика без мотиля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зганяли ми,короче, в лагуну. один виступав по блешнях і чортах. трофеї: окунь 100 та 200 грам+троха дрібноти. дві холості покльовки на 5 жерлиць. шарився десь біля русла.

ми з товаришем почесали в очерети шукати плотву. навколо чулося "шо за на..." і "наливай". риба зранку ще клювала, але жерлиці наживили з трудом. з дев"яти за день жодного руху. навколо стояло ще десятка два-теж глухо.

на двох штук 70. в основному нано- та мікроокунь +кілька пліток, йорж і густера. говорили з людьми , то шарящі рибалки зловили кілька "лаптів".

рибалка відбулася, а час, проведений на рибалці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

час, проведений на рибалці...

в рахунок життя не іде!!!

А на ГЕС не були, який стан русла на камнях та нижче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому немає звітів ? Знаю що як мінімум двоє дописувачів цього розділу були на рибалці !!!

Рибу чистять, нема коли ?! :0151:

упс...Валерчик выдписався, поки я писав.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у звязку з відсутністю часу і можливості виїхати десь далі, та присутністю непереборного бажання "парибачіть", поїхав в Підгайці на стариці, в прилові мікро чи нано, короче дрібнюсінький окунь, ще менша плотичка і верховодка.

Не подалік сиділи хлопаки на "чортика" і "козу" то ловили файну плотву, на ладонь і більше, іноді впроскакував окунь грам 250 - 300. Але покльвки в них були дуже рідкі, 2-3 в годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

час, проведений на рибалці...

в рахунок життя не іде!!!

А на ГЕС не були, який стан русла на камнях та нижче?

ні .не були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у звязку з відсутністю часу і можливості виїхати десь далі, та присутністю непереборного бажання "парибачіть", поїхав в Підгайці на стариці, в прилові мікро чи нано, короче дрібнюсінький окунь, ще менша плотичка і верховодка.

Не подалік сиділи хлопаки на "чортика" і "козу" то ловили файну плотву, на ладонь і більше, іноді впроскакував окунь грам 250 - 300. Але покльвки в них були дуже рідкі, 2-3 в годину.

ми якраз мізкували по дорозі додому, де би то в суботу "біля хати" на рибалку вискочити.

на сапалаївку,блін,не круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сапалаївку,блін,не круто.

:_07: Посміявся, дякую :_07:.

Завтра їду на Люб*язь. Якщо не заставлять нічого робити - відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий сьогодні сидить на оз. Поліське, що знаходиться по дорозі на Ратне. Каже кльову не має абсолютно :_21: , парочку йоржів зловив і все, підлящик як пропав. ЛІд 7-10 см. , народу чоловік 70, но кльову не має ні в кого!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На

На рівненських риболовних форумах також звітуються про відсутність кльову. Ось, цитую:

Re: Лід - який, де, коли? Стан льоду на водоймах.

icon_post_target_unread.gif Dimon » 08 січня 2015, 22:03

Був сьогодні в Млинові. Лід від 5 см до 15 см кльову майже немає. пару окунів та з десяток плотвічок, і то після обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариство,а хто в курсі про рибалку в боголюбах? кажуть там зараз клює карась. мені розповіли ті, кому розповідали.

а ще кажуть, їм розповідали про монстрів-ротанів на красному(ставок зі сторони чернишевського).

ніхто про це не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибачили ми з вечора четверга і цілу п'ятницю на стариці Стиру. Ставили жерлиці звечора. Коли верталися назад, то одна вже світилася!!! ми туди, а там хороша щучка сидить... 2,900 кг. В лунку пішла сама і то дуже легко. В 22,00 прийшли на провєрку... ще одненька десь на 1 кг. Зранку вернулися в 7,30 було вистрелених 5 жерлиць. В результаті сиділо 2 щучки одна десь на 1 кг і друга 0,5кг. Клювало добре десь до 12,00 взяли ще три щучки. одна близько 1кг і ще дві меньших. Разом всіх було 7 штук. Після обіду були також покльовки, але не були результативними. Деякі вимотували по 10-12метрів жилки і кидали...Ось така рибалка получилася.

post-19120-0-18378300-1420907261_thumb.j

post-19120-0-40602400-1420907318_thumb.j

post-19120-0-11950600-1420907360_thumb.j

post-19120-0-46660200-1420907400_thumb.j

post-19120-0-72183500-1420907455_thumb.j

post-19120-0-53662100-1420907550_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ловив на Люб*язі. Почав з мотиля, але через хвилину перейшов на козу. Кльов супер (був на *островку* з боку церкви), окунь різного калібру, пару нормальних пліток і 2 відкушені кози. Одну щучка відгризла, вкрала під самим верхом, на іншій сиділо щось гарне, що - не знаю. В 14.00 був уже в хаті з половиною десятилітрового відра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Прилуцькому -- кльову немає ,... На льоду сантиметрів 3-5 води, лід товщиною до 15 см,на трьох впіймали близько 40 матросиків, в 11 практично перестав брати окунь іми вирішили поїхати в Озеро -- перевірити обстановку... В Озері біля 7 рибаків, водного зних 4 окунці, іньші були дальше --- не знаю який в них улов був... За годинки півтори в Озері , впіймали 7 окунців, кльов взагалі відсутній ... Почався дощ і ми поїхали додому ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зганяли вчора в лагуну.кльов пшик. вітер задрав.

в обідню пору наш блешняр розкусив рибку, яка до того не хотіла брати блешню і балансир. за годину на балду зловив три лапті- два як на фото і одного явно за кіло.

після цього я пішов у ва-банк, змінивши мормишку на балду. і вдача посміхнулась.

post-11567-0-58278900-1421051680_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

31fc8de4fc20665e1cdc05cef6d1153b.jpg

Був в пятницю, кльву практично немає, лід екстремальний --- місцями 4-5 см , два рази чуть не скупався ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ставили жерлиці на старицях. в суботу на ніч, цілу неділю і понеділок до обіду. Покльовок було дуже багато, але результативних тільки 4. найбільша щука на 1,3кг. Лід був нормальний, хоча тріщав як дурний...ходили з 4 метровою палкою на всякий випадок. що цікаво клювало результативно тільки в з ночі в 22,00 взяли одненьку маленьку і в суботу до 11,30, а далі тільки пусті вистріли... затягне паро метрів і кидає мелоч по ходу, або окунь. ось фото...

post-19120-0-80990200-1423643707_thumb.j

post-19120-0-14651200-1423643721_thumb.j

post-19120-0-03883500-1423643734_thumb.j

post-19120-0-05375100-1423643747_thumb.j

post-19120-0-32738900-1423643760_thumb.j

post-19120-0-43328300-1423643773_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потуснячили пів дня в прилуцькому. лід тріщить, всі очкують. у товариша риб затягнув під лід "балалайку" - правда вдалося виловити. ним виявився карась грам 150. ще толік цапнув два хороших окуні. загалом двоє вимучили півтора десятка рибів. в основному наноокунь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потуснячили пів дня в прилуцькому. лід тріщить, всі очкують. у товариша риб затягнув під лід "балалайку" - правда вдалося виловити. ним виявився карась грам 150. ще толік цапнув два хороших окуні. загалом двоє вимучили півтора десятка рибів. в основному наноокунь.

Кум розказував про вашого карася, теж там тусовався , казав що кльово було вчора і буде завтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, де в Луцьку можна купити хорошого великого мотиля, а то скрізь як кормовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, де в Луцьку можна купити хорошого великого мотиля, а то скрізь як кормовий.

Я брав на Північному Ринку в магазині "Сазан"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...